708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 30 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś będziemy mieć okazję wykazać się zdolnością logicznego i rozsądnego myślenia. Dla wielu osób to czas, w którym uda się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Koniec dnia nastrajać będzie do spędzenia czasu w domu. Wiele z nas, dzięki sprzyjającym aspektom Merkurego, szukać będzie możliwości dokształcenia się i poszerzenia swojej wiedzy we wszelakich dziedzinach.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 30.08.2013

Osoby spod tego znaku będą dziś mogły przeprowadzić rozmowę ze swoim partnerem. Ustalicie nowy podział obowiązków w domu. Dobrze byłoby też gdybyście skonsultowali ze specjalistą sprawy, związane za Waszym zdrowiem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 30.08.2013

Dla Byków będzie okazja do rozmów i spotkań z dalszą rodziną. Możecie dostać wiadomość o nowej pracy bądź możliwościach rozwoju w obecnej. Będziecie rozważać swoje możliwości i predyspozycje.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 30.08.2013

Bliźniętom uda się wyjaśnić sprawę z współpracownikami, z którymi ciężko było w ostatnie dni się porozumieć. Wieczorem zaangażujecie się w pomoc w domu czując, że trzeba wykazać się inicjatywą.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 30.08.2013

Raki będą się czuć zadowolone. Zaplanujcie spotkanie w gronie kobiet. Będzie Wam to bardzo potrzebne. Rozmawiajcie o wspólnych planach na przyszłość. Może razem stworzycie jakiś ciekawy projekt.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 30.08.2013

Lwy będą dziś nad wyraz pobudliwe. Sytuacja w obszarze pracy jest dość napięta i trudno uzyskać wewnętrzny spokój. Będzie okazja wyjaśnienia, od strony prawnej swoich wątpliwości. Spędźcie miły wieczór w domu.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 30.08.2013

Możecie dostać dziś propozycję podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Przyjdzie Wam ochota zapisać się na kurs. Najlepiej na kurs językowy. Zaangażujcie się też w bezinteresowną pomoc innym.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 30.08.2013

Wagom trudno dzisiaj będzie się odnaleźć w świecie materialnym. W pracy dużo będzie się działo, a Wam trudno będzie się aktywnie zaangażować. Od dawna macie wrażenie, że powinniście robić zupełnie coś innego i być w innym miejscu, z innymi ludźmi. Wykorzystajcie dzień na zagłębienie się w sprawy duchowe.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 30.08.2013

Możecie zacząć dzień od kłótni. Postarajcie się dzięki swojej wiedzy i energii dnia wprowadzić spokój we wszelkich relacjach. Wieczorem zaplanujcie wyjście do kina i długi spacer przed snem.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 30.08.2013

Dla Strzelców dobry dzień, by sformalizować plany związane z ewentualnym wyjazdem, pracą i przyjaciółmi z innego kraju. Również dobry czas na prawdziwą regenerację przez spotkania w gronie ludzi interesujących się nauką i filozofią.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 30.08.2013

Zamkniecie dziś ważne sprawy zawodowe i postanowicie spędzić wieczór w odmiennej atmosferze. Poczujecie dziś chęć do niecodziennych eksperymentów i odwiedzicie miejsca, w których nigdy nie byliście. Macie dziś szansę na poznanie ciekawych osób.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 30.08.2013

Coś się kończy, coś zaczyna. Czas spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Nie obawiajcie się tego, co może nastąpić. Pozamykajcie niedokończone sprawy i zacznijcie już wreszcie realizować marzenia.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 30.08.2013

Dzień patrzenia przez różowe okulary. Nie uciekajcie dziś od rzeczywistości. Szansa dla Was, by pozbierać wszystkie marzenia i wykazać się większą systematycznością. Nie odkładajcie spraw na później.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 2 września 2013
    Księżyc będzie przebywał w znaku Lwa, zapowiadając dość emocjonalny początek dnia. To, co czujemy możemy wyrażać bardziej teatralnie i radośnie. Może się pojawić brak zadowolen...
  • Horoskop na 16 września 2013
    Dzisiejszy dzień jest bardzo korzystny dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, muszą uważać na swoje emocje i...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 6 do 12 stycznia 2014
    W ciągu najbliższych dni wielu z nas będzie odczuwało pociąg do niezobowiązującego flirtu - samotni z nas będą czerpali garściami z życia, w ich życiach będzie szansa na nowe zna...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook