708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 29 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś kosmos obdarzy nas poczuciem stabilizacji, dzięki wiedzy, którą posiedliśmy i pracy, którą włożyliśmy w nasz rozwój. Pojawią się szanse zawodowe. Merkury w aspekcie z Uranem nastroi nas na odbiór ekscentrycznych myśli i rozwiązań.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 29.08.2013

Barany będą próbowały zapanować nad własnymi myślami i odczuciami. Ilość bodźców odebranych będzie bardzo duża. W głowie pojawiać się będą cały czas nowe koncepcje dotyczące życia i otaczającego świata.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 29.08.2013

Byki spędzą dziś dzień w skupieniu. Będą starały się nabrać sił. Zbyt dużo wrażeń ostatnio negatywnie wpłynęło na Waszą równowagę. Schronicie się w domu z bliskimi odpoczywając z dala od trudnych spraw.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 29.08.2013

Bliźnięta zaryzykują dziś wyprawę w nieznane. Wybiorą się w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa. Będzie to doświadczenie potrzebne, by nabrać sił do życia z rodziną.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 29.08.2013

Raki część dnia spędzą w stanie dość apatycznym. Miły gest od osoby starszej, na stanowisku pozwoli im poczuć się pewniej. Brakuje Wam wsparcia i docenienia.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 29.08.2013

W kwestiach uczuć Lwy będą dziś w centrum zainteresowania. Dużo się będzie działo dziś w tym temacie. Możliwość spotkania osoby, w której Lwy zakochają się po uszy. Dla osób w związkach czas na cieszenie się wzajemnym uczuciem.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 29.08.2013

Panny mogą dostać propozycję wyjazdu lub nauki. Zacznie się wreszcie coś dziać. Oferta jest bardzo obiecująca. Dobrze ją przemyślcie, zanim podejmiecie ostateczną decyzję.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 29.08.2013

Wagi otworzą się dziś na świat. Ciężko jednak będzie przebrnąć przez wspomnienia negatywnych doświadczeń z przeszłości. Wyjaśniajcie dziś wszelkie nieporozumienia z ludźmi na bieżąco. Nie doprowadzajcie do narastania i konfliktów.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 29.08.2013

Będziecie czuć się trochę zlustrowani i podirytowani. Położenie Marsa będzie generować w Was napięcie. Trzeba czasu byście nauczyli się integrować. Pohamujcie dziś złość i agresję.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 29.08.2013

Strzelce będą musiały wykazać się dziś asertywnością i odwagą. Trzeba będzie udowodnić swoje kompetencje, by zawalczyć o wyższe stanowisko. Jeżeli nie dostajecie tego, co sobie zaplanowaliście, to ze względu na Wasze własne zwątpienie w siebie samego.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 29.08.2013

Koziorożce będą czuły się stabilnie w pracy, ale odczują brak ciepła i miłości. Zaproponujcie dziś spotkanie w kręgu znajomych. Będzie, co wspominać. Postarajcie się być bardziej aktywni.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 29.08.2013

Coś się kończy, coś zaczyna. Czas spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Nie obawiaj się tego, co będzie jutro. Pozamykaj niedokończone sprawy i zacznij realizować marzenia.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 29.08.2013

Nie lękajcie się dziś. Postarajcie wykazać odwagą. Dawno już myślicie o zmianach, ale nie możecie się zdecydować. Dziś dobry dzień, by pomyśleć o następnym kroku. Nawiążcie kontakt z własnym ciałem stosując ćwiczenia fizyczne.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 27 lipca 2013
    Doskonała atmosfera do wszelakich zmian: fryzura, image, nawyki, przemeblowania. Aby jednak osiągnąć najlepszy efekt, należy wyzbyć się czegoś, co już utraciło na aktualności, ...
  • Sen – Twój mały świat
      Jest spokojny, głęboki, rozluźniający. Co to? Oczywiście – sen. Co robić, jeśli dręczy Cię bezsenność? Jak z nią walczyć i czym może grozić? Poznaj odpowiedź. Odpo...
  • Jak radzić sobie z krytyką?
    Z pewnością przekonałeś się nie raz jak krytyka potrafi zaboleć. Jednak kiedy nauczysz się traktować ją jako wskazówkę i pomoc do dalszych działań, zobaczysz, że zacznie działa...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook