708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 28 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszego dnia planeta Mars wejdzie do znaku Lwa. Mars zawiaduje energią, więc zmianę położenia tej planety wszyscy widocznie odczujemy. Położenie Marsa aktywować będzie optymizm i spontaniczność. W negatywnym znaczeniu będziemy mieli do czynienia z postawą egoistyczną i teatralną. Merkury w trygonie do Plutona przyniesie możliwość wnikliwej analizy sytuacji.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 28.08.2013

Osoby spod tego znaku będą chciały dziś przede wszystkim aktywniej spędzać swój wolny czas. Pojawi się też chęć do zabawy. Barany pomyślcie. Zakupcie dziś los na loterii. Szczęście może Wam dopisać.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 28.08.2013

Byki będą dziś rozważać zmianę w pracy. Będą odczuwały wewnętrzną presję, by działać w tym kierunku. Pojawi się osobisty kryzys. W ciągu dnia odczują brak osobistego komfortu i poświecą dzień na obmyślanie nowej strategii.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 28.08.2013

Dla osób spod znaku Bliźniąt bardzo dobry dzień na wszelkie szkolenia, wystąpienia publiczne. Bliźnięta mogą dziś zabłysnąć elokwencją. Będą pewne swoich umiejętności pozwalając, by otoczenie przekonało się o ich zdolnościach.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 28.08.2013

Raki dziś również będą miały się czym zająć. Poczujecie chęć wyjścia z domu i nawiązania kontaktów towarzyskich. Możecie mieć potrzebę podzielenia się swoimi przemyśleniami i emocjami. Pomyślicie nawet o pisaniu pamiętnika.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 28.08.2013

Lwy będą znów czuły się dobrze w swojej skórze. Zapiszą się od razu na zajęcia na siłowni, spróbują swych sił inwestując na giełdzie. Poczują siłę, by wybrać się po pracy na długą wycieczkę. Zachęcone przypływem sił od razu zaczną flirtować i cieszyć się dzisiejszą aurą.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 28.08.2013

Panny będą miały dziś szczęście. Będzie okazja poznać kogoś, w kim będą mogły się zakochać. Pojawi się wiele emocji. Panny będą starały się je kontrolować. W pracy trafność spostrzeżeń i pozytywny rozwój wydarzeń.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 28.08.2013

Wagom ciężko będzie dziś porozumieć się z koleżankami i kolegami z pracy. Mogą przez chwilę poczuć się samotne. Po chwilowym kryzysie znów najdzie Was chęć do nawiązywania relacji z ludźmi. Wenus w Waszym znaku ciągnie Was do bycia z kimś.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 28.08.2013

Skorpiony zmienią dziś taktykę działania, spojrzą na otaczające sprawy z innego punktu widzenia. Dzięki nowej perspektywie uda się podpisać dobry kontrakt. Skorpiony zaczną się przygotowywać do decydujących kroków w sprawie zawodowej.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 28.08.2013

Mars bardzo dziś wesprze ogniste Strzelce. Pojawią się nowe działania i pomysły. Strzelce same znajdą swoje miejsce. Przejmiecie zarządzanie rodziną i zaplanujecie krótki wypad za miasto.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 28.08.2013

Mars nie będzie działał harmonijnie na słoneczne Koziorożce. Pojawią się dylematy i niemożność wyboru między obowiązkami a zabawą. Koziorożce będą pamiętały, że jest gdzieś jakaś niezałatwiona sprawa. W pracy za to, dzięki swojej sile woli i dokładności zapracujecie na podwyżkę.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 28.08.2013

To ostatni moment na załatwianie spraw. W pracy będziesz myślami zupełnie w innym miejscu. Pamiętaj jednak, by obowiązki wykonywać sumiennie, gdyż ktoś może nie być dla Ciebie zbyt łaskawy. Miła pogawędka z kimś, kogo znasz od dłuższego czasu wprawi Cię w nostalgiczny nastrój. W domu nie siedź za długo przy komputerze.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 28.08.2013

Dla Ryb spiętrzenie obowiązków i pracy. Trudno będzie Rybkom się we wszystkim odnaleźć. Z pomocą przyjdą przyjaciele, a nawet osoby na stanowisku. Możliwość również nieoczekiwanej znajomości z wpływowymi osobami.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 26 września 2013
    Możesz dzisiaj liczyć się z niespodziankami od losu. Działaj z zamkniętymi oczyma a uda się wszystko jakby poza tobą. Jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Osoby samotne...
  • Horoskop na 29 września 2013
    Dzień dla wytrwałych. Zakupy z rodziną nadszarpną twój budżet, lecz obiad z przyjaciółmi będzie miłym akcentem tego dnia. Może nie odpoczniesz, ale towarzystwo dobrze ci zrobi....
  • Horoskop na listopad 2013
    To oczywiste,że listopad to 11 miesiąc w naszym kalendarzu, rządzą w nim głównie dwa znaki zodiaku Skorpion i Strzelec. Liście opadły, sterczą gołe kikuty drzew tak jakby wszystk...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook