708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Miłosny horoskop na wrzesień 2013

Pierwsza połowa września rozbudzi w nas pragnienia, które uśpiliśmy w swoich sercach dawno temu. To dobry moment na rozmowę na temat wspólnej przyszłości oraz planowanie potomstwa. Jeśli jesteś samotną osobą, możesz liczyć na to, że spotkasz swoją drugą połówkę – początkowo może być Wam ciężko, jednak wytrwałość obu stron pozwoli przezwyciężyć trudności.

Nawet trudne doświadczenia, gdy są dzielone razem, umacniają więzi. Będziemy dążyli do pełnego zjednoczenia z partnerem, we wrześniu nasze marzenia mają szansę się spełnić. Uwierzcie w siebie i idźcie ramię w ramię przed siebie, a osiągniecie wszystko, czego pragniecie.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na wrzesień 2013 roku

W życiu zodiakalnego Barana nastąpi przewrót – będzie zmiana w uczuciach, może się wydawać to dla niego końcem świata, jednak nie ma się czego obawiać. Wasze więzi się zmienią, być może na chwilę się oddalicie od siebie, jednak w drugiej połowie miesiąca Twój partner, Baranie, uświadomi sobie, że świata poza Tobą nie widzi i będzie dążył do tego, byś dał mu szansę. To, że potrafi o Ciebie walczyć, najlepiej świadczy o sile jego uczucia – nie pozwólcie, by chwilowe niesnaski zniszczyły piękno Waszej relacji! Przed samotnymi Baranami miesiąc pełen wyzwań – nowa miłość pojawi się w Waszych życiach, przewracając je do góry nogami. Najlepszy czas na zawieranie nowych znajomości będzie po 14 września, natomiast jeśli zależy Ci na stałym, solidnym związku – daj się ponieść chwili pod koniec trzeciego tygodnia września.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Byk powinien uzbroić się w cierpliwość, ponieważ poczeka na miłość nieco dłużej – póki co niech syci się flirtem, ponieważ ten po 23 września ma szansę przerodzić się w coś większego i trwalszego. Cierpliwość popłaca, nie popędzaj ukochanego Byku, a wszystko pójdzie zgodnie z Twoją myślą i już wkrótce będziecie razem. Postaraj się być oparciem dla osób Ci bliskich, a zyskasz w ich oczach więcej niż przypuszczasz – a także sam będziesz mógł liczyć na ich pomoc, gdy będzie Ci źle. Byki w związkach spędzą ten miesiąc bardzo dobrze – będą miały wszystko, czego potrzebują do szczęścia. Ich partner będzie się starał ile sił, jednak Byk zrozumie, że przyjaciel z którym jest wyjątkowo blisko znaczy dla niego więcej, niż przypuszczał. Wrzesień będzie więc zwieńczony wyborem – między ukochanym, którego już znasz i darzysz wielkim przywiązaniem, a przyjacielem, do którego będziesz odczuwać coraz większy pociąg.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Bliźnięta muszą sobie uświadomić, że zauroczenie nie trwa wiecznie, jednak gdy euforia opada, związek przyjmuje stabilniejszą formę. Romantyzm się kończy, ale pojawia się coś niesamowicie cennego – zaufanie do partnera, przywiązanie, szacunek. Bliźnięta zrozumieją, że czasem spokojny, stały związek jest dużo bardziej wartościowy, niż ten pełen porywów, namiętności, ale i… niepewności. Bliźnięta mogą czuć się spełnionymi, ponieważ mają to, czego inni tak bardzo pragną. Ciebie i Twojego partnera łączy czysta, piękna miłość, mimo trudów dnia codziennego. Wspólne zakupy, wybieranie rzeczy do wspólnego mieszkania – mogą dać Ci tak wiele satysfakcji, jak upojne noce w pierwszym etapie związku. Samotne Bliźnięta powinny skupić się na swoich odczuciach, ponieważ w ich otoczeniu jest osoba, która darzy je uczuciem wprost szalonym – od nich zależy jednak, czy ta znajomość przerodzi się w coś więcej, czy też jednak zatrzyma się na etapie tęsknych spojrzeń.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Raku, rozważ dobrze, dla kogo bije Twoje serce – masz więcej niż dwie drogi wyboru, musisz wykazać się rozsądkiem, ponieważ to zaważy na Twoim życiu uczuciowym. Miłość może oszałamiać, odebrać zdrowy osąd sytuacji. Spróbuj rozważyć na chłodno, z kim będzie Ci lepiej w przyszłości. W tym miesiącu musisz dokonać wyboru, osoby które kochasz nie będą dłużej czekać, a zwlekanie może zaognić sytuację. Przede wszystkim kieruj się tym, co mówi Ci intuicja. Samotne Raki do połowy września mają okazję spotkać osobę, która stanie się dla nich wszystkim, sprawi, że na nowo zaczną cieszyć się życiem. Będzie to osoba urodzona w trygonie powietrza – od razu znajdziesz z nią wspólny język, oboje jesteście wrażliwi i czuli, macie szansę stworzyć razem romantyczny związek, który przetrwa każdą zawieruchę.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Nawet jeśli aktualnie w Twoim życiu uczuciowym są problemy, to musisz zrozumieć, że tak nie będzie zawsze – wspomnij szczęśliwe, wspólne chwile, a odzyskasz wiarę w relację, w której jesteś. Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszystko, więc nie poddawaj się i wspieraj ukochaną osobę – szczególnie w okresie od 4 do 13 września może tego potrzebować. Nie daj się ponieść emocjom, nie sugeruj, że odejdziesz. Między Wami wszystko wróci do normy szybciej, niż sądzisz. Łączy Was szczególne uczucie, zadbaj o nie, a już w drugiej połowie września to zaprocentuje. Lwy samotne nie powinny się spieszyć i decydować na gorąco – we wrześniu będzie czas na oczekiwanie na ruch ze strony osoby, z którą chcesz być. Nie zamartwiaj się, nie wpadaj w czarną rozpacz – oczekiwanie może się przedłużyć, ale znak z jego strony się pojawi, a wtedy Ty również będziesz mogła zacząć działać, by zbliżyć się bardziej.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Panny w związku mogą się spodziewać szczęścia i spełnienia, ponieważ ten miesiąc jest dla niej szczególnie dobrym. Gwiazdy mówią, że wyjątkowo dobrze będą rozumieć się ze swoim partnerem. Od 26 września do samego końca miesiąca uda Wam się znaleźć czas na wspólny wyjazd, by odpocząć we dwoje od zgiełku miasta i obowiązków. Odkryjecie na nowo siebie nawzajem. Wy nie potrzebujecie słów, aby się rozumieć, wykorzystajcie to by jeszcze pogłębić Waszą więź. Samotne Panny poczują we wrześniu przypływ energii i sił, co zaowocuje nawiązaniem wielu ciekawych znajomości. Prócz nowych znajomych i poszerzenia horyzontów w prezencie od Losu otrzymasz również osobę, którą pokochasz. Będzie dzieliła ją odległość, jednak oboje będziecie dążyć do tego, aby nie stanowiła ona problemu – będziecie starali się utrzymać kontakt za wszelką cenę, co wyjdzie Wam na dobre. Tęsknota rozbudzi tkwiące w Was uczucia, sprawi, że Wasze spotkanie będą usłane najcudowniejszymi chwilami, jakie dane Wam będzie przeżyć.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Dla Wag wrzesień będzie miesiącem, w którym będą się realizowały – zarówno w związku, jak i poza nim. Do 12 września ustabilizuje się wszystko między Wami, nabierzecie pewności, że jesteście sobie przeznaczeni i będziecie dążyć do tego, by spędzać jak najwięcej czasu ze sobą. Od 27 września doskonały czas na trudne rozmowy, jeśli macie coś do przedyskutowania, poczekajcie trochę – emocje ostygną, a Wy ustalicie co i jak, jednocześnie nie prowokując kłótni. Miłość zagości również w sercach samotnych Wag – do połowy września mają one szansę spotkać sympatyczną i otwartą osobę z trygonu ognia. Początkowo jej energia może Was nieco przerażać, jednak gdy już się poznacie, uznasz, droga Wago, że dobrze mieć przy sobie kogoś tak żywiołowego, kto wyciągnie Cię nawet z największego dołka i pobudzi do działania. Będzie to relacja skomplikowana, pewnie zdarzą się czasem nieporozumienia, jednak Waga poczuje się w pełni doceniona przez swojego wybranka – nawet gdy zdarzą się Wam ostre słowa, chwilowe oddalenie, po chwili zaraz znowu rzucicie się w swoje ramiona.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Skorpion może w tym miesiącu mieć skłonności do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Czasami lepiej usiąść, przemyśleć na spokojnie i dopiero później działać – ze zdecydowaniem. Przemyśl więc dwa razy, Skorpionie, czy osoba z którą chcesz się związać, rzeczywiście jest tą, z którą wyobrażasz sobie życie za kilka lat, a nawet do końca życia. Lepiej teraz wyjaśnić sprawę, niż za kilka lat ranić osobę, która oddała Ci serce. Samotne Skorpiony będą miały szansę na flirt od pierwszych dni miesiąca, niezobowiązujące spotkania zajmą go do tego stopnia, że nim się zorientuje, wpadnie w sidła porywczego i zaborczego uczucia – bowiem, tak jak i Skorpion, jego partner również będzie odznaczał się gwałtownością, ale i wielką emocjonalnością. Ten związek będzie miał szansę przetrwać, jeśli oboje czasami będą w stanie wziąć się w karby i pójść na kompromis w ważnych dla ich wspólnego dobra sprawach.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Zodiakalne Strzelce, które niedawno się rozstały z osobą im drogą, nie powinny zamykać się w domu, ponieważ to nie poprawi im nastroju. W tym miesiącu Strzelec ma szansę na poznanie miłości swojego życia, o ile ruszy przed siebie, zamiast załamywać się i wspominać, co było. Strzelcu, spróbuj pogodzić się z przeszłością i na nowo cieszyć się światem. Miłość i szczęście czasami czekają za rogiem, tak też będzie w Twoim przypadku – do 25 września w Twoim życiu pojawi się wartościowa i ciepła osoba, która będzie dla Ciebie oparciem. Nie pozwól, by ta relacja zatrzymała się na etapie znajomości, okaż zainteresowanie, a niebawem będziesz mógł się cieszyć chwilami spędzonymi z najdroższą Ci osobą. Strzelce w stałych związkach będą cieszyły się zbliżającą się jesienią, wspólne spacery po parku lub lesie, kontakt z naturą, zbieranie pierwszych kolorowych liści mogą stać się Waszym corocznym rytuałem.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Gwiazdy zapowiadają dla Koziorożca korzystny miesiąc pod względem uczuć, ale także kontaktów międzyludzkich. Koziorożec będzie przyciągał uwagę otoczenia, jego serdeczność sprawi, że wielu ludzi będzie chciało poznać go bliżej. Okres flirtów w życiu samotnych Koziorożców będzie trwał od 18 do 30 września, jednak nie dadzą mu one satysfakcji. Koziorożec szuka stabilizacji, osoby, którą będzie mógł obdarzyć zaufaniem – okazja do poznania jej pojawi się jeszcze w tym miesiącu, więc, Koziorożcu, zamiast flirtować otwórz się przed osobą z trygonu powietrza, bowiem z nią uda Ci się nawiązać głęboką i czystą więź, mimo krótkiego stażu Waszej znajomości. Koziorożce w parach do 10 września będą zajęte sobą i swoimi problemami, jednak od 12 września wszystko wróci na właściwe tory między nimi a ich partnerami, będą dążyli do zalegalizowania swojej relacji, możliwe spontaniczne działania w tym kierunku.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. horoskop na wrzesień 2013 roku

Spełnienie marzeń Wodnika przewiduje Los – ten miesiąc będzie dla niego jednym z lepszych, dostarczy mu wspaniałych przeżyć. W końcu zrozumie, że jego szczęście zależy tylko od niego i od jego działań. Obok niego jest osoba, która darzy go wielką sympatią i przywiązaniem. Jeśli otworzy się na nią, obdarzy ją zaufaniem, z czasem znajomość ta przekształci się w głęboką więź. Nie będzie z tego miłości, będzie jednak przyjaźń, która przetrwa wszystko. Dzięki tej osobie pod koniec miesiąca samotny Wodnik pozna swoją przyszłą drugą połówkę. Wodniki w stałych związkach powinny wziąć sprawy w swoje ręce, przejąć inicjatywę w związku. Zastój Wam nie służy, sprawia, że się od siebie oddalacie. Odrobina romantyzmu w związku jest w stanie rozbudzić zarówno Wodnika, jak i jego partnera. Warto czasem zaszaleć, nie pozwólcie, by rutyna życia codziennego Was rozdzieliła.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Ryby mają wspaniałe perspektywy przed sobą – jeśli są samotne, miesiąc wrzesień przyniesie im duże powodzenie w kręgach, w których się obracają. Warto w tym czasie zadbać o siebie, będzie to opłacalne – zwrócisz uwagę osoby, na którą już dawno temu zagięłaś parol, Rybo. Nie obawiaj się inwestować w siebie, to poprawi Twój nastrój, sprawi, że kiedy zaczniesz podobać się sama sobie, spodobasz się również innym. We wrześniu będziesz odznaczać się szczególną atrakcyjnością dla płci przeciwnej, usłyszysz wiele komplementów i propozycji randek. Mimo, że Twoje serce jest już zajęte, pozwól sobie na radość kontaktów z innymi. Pod koniec września czeka Cię poważna rozmowa z obiektem Twoich westchnień. Jeśli jesteś Rybą w związku, możesz się liczyć z tym, że Twój partner nie będzie mógł wzroku od Ciebie oderwać – ten stan będzie utrzymywał się do ostatnich dni miesiąca, Twój magnetyzm ożywi Waszą więź.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 21 listopada 2013
    Czeka cię dzień spokoju, jeżeli wciąż jesteś w stanie się starać. Twoja inwencja będzie wyjątkowo potrzebna do wszelkich działań. Tym bardziej, że jak sobie dzisiaj pościelisz,...
  • Horoskop tygodniowy od 9 do 15 grudnia 2013
    Zbliżający się tydzień nastroi nas melancholijnie - chętnie będziemy wracali do wspomnień sprzed lat, wspominali dawnych przyjaciół. Sprawi to, że zapragniemy nawiązać kontakt z ...
  • Horoskop na 9 grudnia 2013
    Na głowie masz wiele rzeczy a tutaj jeszcze od poniedziałku może się okazać, że trzeba będzie ponaprawiać czyjeś błędy. Żeby nie ryzykować nieudanego ruchu, postaraj się zawcza...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook