708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 27 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Energia dzisiejszego dnia sprzyjać będzie dalej ziemskim sprawom. Będziemy starali się wprowadzić ład i porządek w dziedziny życia, w których ostatnio zapanował chaos. Księżyc w znaku Byka sprawi, że wiele ze znaków będzie doceniało stabilizację, bliskie relacje, poczucie bezpieczeństwa.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 27.08.2013

Osoby spod znaku Barana będą miały okazję dziś docenić, co posiadają. Docenią bliskie osoby, z którymi przyszło im się wiązać. Baranki wykonajcie dziś telefon do matki i do przyjaciółki, która czeka może na kontakt od Was od dawna. Wprowadźcie zdrową żywność do swojej diety.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 27.08.2013

Byki będą dziś oddawały się przyjemnościom życia. Będą wiernymi słuchaczami i odbiorcami wszystkich trosk. Możecie zająć się sprawami związanymi z upiększaniem swojego środowiska. Uważajcie na swoje zdrowie. Zróbcie zaległe badania.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 27.08.2013

Bliźnięta mogą dziś czuć się niepewnie. Powrócą jakieś stare żale i wspomnienia. To dobry moment, by wybaczyć osobom, z którymi zostajecie w konflikcie. Pracowity dzień. Warto pomyśleć o wieczornym odpoczynku w gronie przyjaciół i dzieci.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 27.08.2013

Dobry dzień dla Raków. Energia Kosmosu Wam sprzyja dając możliwość z optymizmem zaopiekować się bliskimi. Będzie też okazja do zagłębienia się w swoje rodzinne tradycje. Raki nie specjalnie będą chciały coś komuś udowadniać. Będą dziś swoją aurą wspierać innych.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 27.08.2013

Lwy będą miały okazję doświadczyć przyjaźni. Swoje działania zaangażują we wszelkie nieformalne stowarzyszenia i grupy. Będą dziś robić plany dotyczące przyszłych inwestycji. Okazja do otrzymania profitów dzięki swojej kreatywności.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 27.08.2013

Panny będą miały okazję doświadczyć bycia popularnym. Będą dziś zaangażowane we wszelkie wystąpienia i działania na forum publicznym. Może być okazja do otrzymania dodatkowych środków finansowych, których się nie spodziewaliście. To, co dziś się wydarzy będzie wielką przygodą.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 27.08.2013

Wagi będą dziś bardzo natchnione i uduchowione. Odnajdą się w bezinteresownej pomocy innym. Działanie takie nada sens ich pracy, którego dawno nie mogły odnaleźć. Nadal będą przyciągać ciekawe osoby szczególnie związane ze światem artystycznym.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 27.08.2013

Dla Skorpionów dobra energia na finalizację wszelkich spraw, związanych z karierą i swoim rozwojem. Możliwość podpisania umów, również umów związanych z nieruchomościami i domami. Skorpiony budują swoją pewność siebie. Mogą doświadczyć nowej formy miłości.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 27.08.2013

Strzelce staną się dziś osobami nieocenionymi w pracy. Będą świetnie dopasowywać się do zmieniających warunków wspierając innych pracowników. Strzelce zostaną zauważenie przez osoby na stanowisku. Duża popularność i wsparcie kobiet.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 27.08.2013

Unormowanie wszelkich spraw dotyczących finansów. Jeżeli brak Wam było możliwości działania, to teraz je otrzymacie. Będzie można odpocząć, skierować się do wnętrza i przeanalizować dalsze postępowanie. Rodzina będzie Was wspierać.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 27.08.2013

Wodniki będą dziś porządkować swój kodeks etyczny. Zastanówcie się, czy to czym się teraz zajmujecie w pełni Was satysfakcjonuje. Rozmowa z przyjacielem da Wam wiele do myślenia. Dostaniecie kilka cennych wskazówek, ale tylko od Was zależy, czy zechcecie z nich skorzystać.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 27.08.2013

Ryby poczują się dziś docenione. Uczucia będą dla Was największą wartością i pomogą odnaleźć w gąszczu wizji. Miły gest od młodej osoby świadczący o wielkiej sympatii. Możliwość spotkań.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 2 września 2013
    Księżyc będzie przebywał w znaku Lwa, zapowiadając dość emocjonalny początek dnia. To, co czujemy możemy wyrażać bardziej teatralnie i radośnie. Może się pojawić brak zadowolen...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 21 do 27 października
    Choć coraz mroźniej na dworze, nasze serca wciąż będą spragnione gorących uczuć - większość z nas przygotowuje się już na listopadowe Święto Zmarłych, jednak w gonitwie za znicza...
  • Horoskop na 18 listopada 2013
    Dzisiejszy dzień będzie się charakteryzował ostrym ruszeniem do przodu. Kontroluj jednak nieco swoje wydatki. Do tej pory nie musiałaś się bardzo o nie martwić, teraz możesz pr...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook