708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 27 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Energia dzisiejszego dnia sprzyjać będzie dalej ziemskim sprawom. Będziemy starali się wprowadzić ład i porządek w dziedziny życia, w których ostatnio zapanował chaos. Księżyc w znaku Byka sprawi, że wiele ze znaków będzie doceniało stabilizację, bliskie relacje, poczucie bezpieczeństwa.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 27.08.2013

Osoby spod znaku Barana będą miały okazję dziś docenić, co posiadają. Docenią bliskie osoby, z którymi przyszło im się wiązać. Baranki wykonajcie dziś telefon do matki i do przyjaciółki, która czeka może na kontakt od Was od dawna. Wprowadźcie zdrową żywność do swojej diety.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 27.08.2013

Byki będą dziś oddawały się przyjemnościom życia. Będą wiernymi słuchaczami i odbiorcami wszystkich trosk. Możecie zająć się sprawami związanymi z upiększaniem swojego środowiska. Uważajcie na swoje zdrowie. Zróbcie zaległe badania.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 27.08.2013

Bliźnięta mogą dziś czuć się niepewnie. Powrócą jakieś stare żale i wspomnienia. To dobry moment, by wybaczyć osobom, z którymi zostajecie w konflikcie. Pracowity dzień. Warto pomyśleć o wieczornym odpoczynku w gronie przyjaciół i dzieci.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 27.08.2013

Dobry dzień dla Raków. Energia Kosmosu Wam sprzyja dając możliwość z optymizmem zaopiekować się bliskimi. Będzie też okazja do zagłębienia się w swoje rodzinne tradycje. Raki nie specjalnie będą chciały coś komuś udowadniać. Będą dziś swoją aurą wspierać innych.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 27.08.2013

Lwy będą miały okazję doświadczyć przyjaźni. Swoje działania zaangażują we wszelkie nieformalne stowarzyszenia i grupy. Będą dziś robić plany dotyczące przyszłych inwestycji. Okazja do otrzymania profitów dzięki swojej kreatywności.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 27.08.2013

Panny będą miały okazję doświadczyć bycia popularnym. Będą dziś zaangażowane we wszelkie wystąpienia i działania na forum publicznym. Może być okazja do otrzymania dodatkowych środków finansowych, których się nie spodziewaliście. To, co dziś się wydarzy będzie wielką przygodą.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 27.08.2013

Wagi będą dziś bardzo natchnione i uduchowione. Odnajdą się w bezinteresownej pomocy innym. Działanie takie nada sens ich pracy, którego dawno nie mogły odnaleźć. Nadal będą przyciągać ciekawe osoby szczególnie związane ze światem artystycznym.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 27.08.2013

Dla Skorpionów dobra energia na finalizację wszelkich spraw, związanych z karierą i swoim rozwojem. Możliwość podpisania umów, również umów związanych z nieruchomościami i domami. Skorpiony budują swoją pewność siebie. Mogą doświadczyć nowej formy miłości.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 27.08.2013

Strzelce staną się dziś osobami nieocenionymi w pracy. Będą świetnie dopasowywać się do zmieniających warunków wspierając innych pracowników. Strzelce zostaną zauważenie przez osoby na stanowisku. Duża popularność i wsparcie kobiet.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 27.08.2013

Unormowanie wszelkich spraw dotyczących finansów. Jeżeli brak Wam było możliwości działania, to teraz je otrzymacie. Będzie można odpocząć, skierować się do wnętrza i przeanalizować dalsze postępowanie. Rodzina będzie Was wspierać.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 27.08.2013

Wodniki będą dziś porządkować swój kodeks etyczny. Zastanówcie się, czy to czym się teraz zajmujecie w pełni Was satysfakcjonuje. Rozmowa z przyjacielem da Wam wiele do myślenia. Dostaniecie kilka cennych wskazówek, ale tylko od Was zależy, czy zechcecie z nich skorzystać.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 27.08.2013

Ryby poczują się dziś docenione. Uczucia będą dla Was największą wartością i pomogą odnaleźć w gąszczu wizji. Miły gest od młodej osoby świadczący o wielkiej sympatii. Możliwość spotkań.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 19 lipca 2013
    Sfera finansów dziś wyjdzie na prowadzenie. Możesz lekko zaniedbać wszystkie inne sprawy, skupiając się tylko na tym, co niesie ze sobą zarabianie pieniędzy. Dobry czas na zawa...
  • Horoskop na 24 lipca 2013
    Nie ukrywaj przed znajomymi i przyjaciółmi swoich myśli, pragnień i celów. Pod koniec dnia tak czy inaczej Twoje plany przestaną być tajemnicą. Dzieląc się nimi z otoczeniem, m...
  • Horoskop tygodniowy miłosny od 30 września do 6 października 2013
    Nie ukrywaj przed osobą ukochaną swoich uczuć, daj jej do zrozumienia, jak dużo dla Ciebie znaczy - jeśli i ona darzy Cię uczuciem nie przestraszy się ani nie ucieknie: będzie tr...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook