708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 26 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień przynieść może wiele zaskakujących wydarzeń szczególnie w obszarze relacji i wszelkich umów. Możemy nagle stracić głowę dla kogoś niezwykłego lub też zerwać znajomość, która była dla nas nie dość interesująca. Niektóre zachowania może cechować lekkomyślność. Uważać musimy również w obszarze lokowanych przez nas środków finansowych.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 26.08.2013

Będziecie dziś mieli ochotę przeprowadzić małą rewolucję we własnych związkach. Trudno Wam będzie spędzić dzień w spokoju. Wszędzie Was będzie pełno. Samotne osoby spod tego znaku będą mogły poznać dziś kogoś w nieoczekiwanych dla siebie okolicznościach. Uważajcie dziś na zdrowie.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 26.08.2013

Byki przede wszystkim powinny uważać dziś na swoją dietę i nadmiar spożywanych cukrów. Sprawy domowe bardzo istotne. Twoja empatyczna postawa będzie dziś bardzo widoczna. Możecie być poproszone o zaopiekowanie się starszą osobą.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 26.08.2013

Będziecie mieli okazję do wielu rozmów i dyskusji. W pracy również zapowiada się pracowity dzień. Uważajcie na wszelkie spory z osobami, z którymi jesteście związani zawodowo. Możecie stracić nad sobą kontrolę. Pojawi się okazja do spędzenia czasu z przyjaciółmi. Uważajcie na nadmiar używek.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 26.08.2013

Dzień pełen optymizmu. Możliwość wykazania się kreatywnością. Szansa na nowe przyjaźnie z ludźmi, związanymi z Waszymi zainteresowaniami. Dobrze będzie Wam dziś również w Waszym domu, gdzie zmęczeni będziecie chcieli odpocząć.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 26.08.2013

Lwom ciężko dziś będzie racjonalnie działać. Skupieni będziecie na sprawach finansowych. Nie podejmujcie dziś raczej decydujących kroków w tym temacie. Możecie źle rozpoznać sytuację i zostać oszukani. W pracy też możliwe napięcia, stres, ktrych nie warto przenosić do domu. Spróbujecie wieczorem zrelaksować się i przywrócić harmonię.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 26.08.2013

Dziś możecie zauroczyć się jakąś osobą. Również ktoś może zafascynować się Wami. Będziecie szczególnie podatni na wszelkie reakcje uczuciowe nawet platoniczne. Nieoczekiwanie mogą pojawić się propozycje zarobienia pieniędzy. Niedobry dzień na podpisywanie umów i kontraktów, gdyż ciężko Wam będzie realnie ocenić sytuację.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 26.08.2013

Dziś zaistnieje możliwość zawarcia nowej znajomości. Związki zawierane w taki dzień, mogą być niezwykle interesujące ale niekoniecznie trwałe. Ciężko Wam będzie przetrwać dzień w pracy, dużo będzie się dziś działo, a Wy czekać będziecie na zakończenie żmudnych czynności.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 26.08.2013

Skorpiony dziś będą niczym magnes przyciągać płeć przeciwną. Potrzebne Wam będzie przebywanie z ludźmi i cieszenie się ich towarzystwem. Możliwe również spotkania z przyjaciółmi. Możecie dziś doświadczyć niespodziewanych zmian w obrębie Waszego postrzegania miłości i jej sensu w życiu codziennym.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 26.08.2013

Będziecie dziś robić domowe rewolucje, by móc uczestniczyć w spotkaniach, gdzie będziecie mogli się czegoś nowego nauczyć. Ciężko będzie Wam wytrzymać wykonując codzienne obowiązki w domu. Dobrze wieczorem usiąść i pomedytować.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 26.08.2013

Docenicie dziś swój dom i ciepło domowego ogniska. Ciężka praca skłoni Was dziś do przemyśleń na temat tego, co jest w życiu najważniejsze. Bądźcie jednak czujni i nie dajcie się zmylić. Mogą Was pociągać niezwykłe ideologie i rozmowy z ludźmi z innych kręgów kulturowych.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 26.08.2013

Będziecie mieli dziś szanse na przemieszczanie się w wiele miejsc. Będzie wiele możliwości na nowe znajomości lub też spotkania z ludźmi z czasów dzieciństwa. Spotkania te, dość nieoczekiwane, będą miały duży wpływ na Twoje podejście do związków i relacji.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 26.08.2013

Możecie być dziś bardzo atrakcyjne. Uważajcie by nie popaść w niechciane przez Was zależności finansowe. Wykażcie się dziś kreatywnością wykorzystując Wasze talenty twórcze. Zbudujcie swoją wartość przez głębsze spojrzenie na sprawy zawodowe.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 24 sierpnia 2013
    Dzień pełen emocji. Księżyc w znaku Baranaprzyniesie wiele napięć i emocji, szczególnie w obszarze domu i rodziny. Nasze wszelkie relacje za sprawą Wenus będą ulegały zmianom i...
  • Horoskop na 8 września 2013
    Słońce w sprzyjających aspektach z Jowiszem będzie dawać nam do południa szanse na radość i optymizm. Po południu zaczniemy odczuwać bardziej działanie Marsa, który ustawi się ...
  • Czas wstecznego Merkurego: od 21 października do 10 listopada
    21 października rozpoczyna się wsteczny bieg Merkurego w Skorpionie, który potrwa do 10 listopada. To okres, w którym powinniśmy się wykazać ogromną cierpliwością i przygotować...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook