708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 26 sierpnia do 1 września 2013

Tygodniowy horoskop

W tym tygodniu ważne będą relacje z ludźmi. Położenie Wenus w znaku Wagi inspirować będzie do spotkań i zajmowania się strefą piękna. Wenus w tym tygodniu nie będzie miała łatwego zadania. Tworząc napięciowe aspekty do innych planet nadawać będzie naszym relacjom trudniejszą formę i niecodzienny charakter.

Osoby, które możemy poznać w tym okresie będą niezwykłe, a i my możemy zachowywać się nieprzewidywalnie. Słońce przebywające w znaku Panny będzie pomocne przy porządkowaniu spraw. Wejście Marsa w znak Lwa w środę przyniesie dla wielu osób energię do realizacji własnych celów.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Brany będą próbowały uporządkować sprawy związane z pracą i zdrowiem. Nadać sobie dyscyplinę, uporządkować papiery. Najlepszym dniem na to byłby poniedziałek. Ludzie, których poznają w tym tygodniu będą mieli bezpośrednio wpływ na ich ocenę sytuacji, w której się znaleźli. Barany będą musiały nauczyć się rozmowy i dyplomacji. Bez tych umiejętności, porozumienie nie będzie możliwe. We wtorek będziecie mieli szansę spędzić czas wreszcie z własną rodziną. Nadmiar kontaktów towarzyskich może odbić się na relacjach z najbliższymi.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Dla Byków będzie to tydzień obowiązków i pracy domowej. Będziecie mogły wykazać się swoimi talentami. Pojawi się również możliwość współpracy z zagranicą. Byki będą mogły solidnie odpocząć w drugiej połowie tygodnia i nabrać sił do dalszych działań. Byki we wszelkich dyskusjach będą mogły wykazać się cierpliwością i taktem. Nawet chwilowe nieporozumienia w konsekwencji doprowadzą do zgody. W środę pojawi się dużo spraw w domu, z którymi trzeba będzie sobie szybko poradzić.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Bliźnięta będą miały wiele możliwości do spotkań. Trudno będzie im zaakceptować potrzebę porządku i cierpliwość. Dużo kreatywnych pomysłów będzie miało szansę powodzenia i wprowadzenia je w życie. Zwłaszcza w czwartek. Od środy przypływ sił i energii. Wszystkie działania zaczną się rozwijać w szybszym tempie. Będzie też możliwość zdobycia funduszy na realizację swoich zamierzeń, jeśli tylko dobrze się przygotujecie, a Wasz projekt będzie oryginalny.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Dla Raków zapowiada się w miarę spokojny tydzień, w którym Raki jak to Raki będą starały się spędzić czas w otoczeniu bliskich osób. Dobry czas na porządkowanie wszystkich spraw, związanych z nieruchomością i dziećmi. Raki zostaną wyrwane z marazmu nagle dostając zaproszenie na spotkanie od swoich przyjaciół. Pojawi się nowa propozycja pracy dzięki własnemu działaniu oraz przy pomocy innych ludzi i środowisk nieformalnych. Już od środy pojawi się okazja do wyjść.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

W tym tygodniu czas na radykalne zmiany. Energia Słońca pozwoli Lwom przestać marzyć i cieszyć się życiem. Nie łatwo będzie Lwom zorganizować niezależne spotkanie, ze względu na sprawy związane z opieką nad domem. Lwy będą miały okazję przemyśleć w tygodniu sprawę organizacji domu, tak by wszyscy jego lokatorzy byli zadowoleni. Pojawi się też nowa propozycja pracy. Wejście Marsa w znak Lwa przywróci optymizm.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Dla osób spod tego znaku tydzień zapowiada się bardzo ciekawie. Panny będą miały okazję zacząć od nowa w wielu dziedzinach życia. Bardzo ważne będą relacje we wszelakich układach. W tym tygodniu uda się wreszcie wprowadzić ład, podział obowiązków. Ważna będzie również sfera finansów. W obszarze osobistych dochodów mogą zachodzić nagłe zmiany, na które nie będziecie mieli wpływu. Panny zostaną w tym tygodniu docenione, a koniec tygodnia będą ładować akumulatory z rodziną na łonie przyrody.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Wagi mogą przyciągać uwagę osób z temperamentem. Łagodność i wewnętrzny spokój, którym emanujecie będzie działał kojąco na osoby spod znaku Barana. Osobom spod znaku Raka nie będzie łatwo się z Wagami porozumieć. Rakom przeszkadzać będzie Wasz dystans i chód. W pracy będziecie się wykazywać cierpliwością i pełną uwagą. Uważajcie jednak na nieczyste zachowania osób z Waszego środowiska pracy. Możliwe, że nie wszyscy są szczerzy i mają czyste zamiary.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Skorpionom w tym tygodniu dość trudno będzie w codziennych relacjach. Znów zajęte będą sprawami, związanymi z pracą i zarabianiem pieniędzy. Pozycja zawodowa osób urodzonych w tym znaku będzie bardzo dobra. Mogą też w tym tygodniu pojawić się propozycje, związane z dodatkowymi źródłami dochodów. Nie przejmujcie się, poradzicie sobie. W tym tygodniu możecie też odnowić kontakty z rodziną zza granicy. W środę nie podejmujcie żadnych decyzji, związanych z finansami. Piątek będzie dobrym dniem na załatwienie zaległych spraw, związanych z karierą. Również pewność siebie i inicjowanie nowych przedsięwzięć.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Strzelce w tym tygodniu będą starały się uporządkować sprawy, związane z posiadaną wiedzą. Przejrzą obecną na rynku literaturę, skompletują braki. Będą poszukiwały prawdziwej wierności i stałości w różnych wspólnotach i grupach rozwoju osobistego. Odczują potrzebę poprawy swojej kondycji zdrowotnej. Pojawią się też okazje do spotkań, ale uważajcie na własną, nadmierną chęć imponowania innym. Ciężko będzie też poradzić sobie z własną lekkomyślnością. Uważajcie, by przez swoje zachowanie nie znaleźć się w ekstremalnych sytuacjach. Niedziela będzie dniem prawdziwej uczty duchowej i odpoczynku.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Dla Koziorożców nadchodzi dobry okres. Słońce w znaku Panny dodaje im siły i pomaga realizować osobiste cele. W poniedziałek będzie możliwość zatroszczenia się o swoje finanse i sprawy dotyczące wszelakich dóbr otrzymanych od innych osób. Finalizować będziecie projekty, związane z nauką, pracą. Możecie nawiązywać znajomości z ludźmi z innych miast i środowisk. Zastanowicie się również nad możliwością uzupełnienia zaległych szkoleń. Ciągną Was również podróże. W piątek wyjaśnią się wszelkie sprawy, związane z karierą i pracą. Poczujecie się wreszcie pewniej. Wiadomości o zmianach we wszelakich umowach. Zmiany będą korzystne.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

To dobry tydzień na sfinalizowanie niedokończonych spraw. Nie zostawiajcie wszystkiego na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że w natłoku obowiązków zapomnisz o czymś istotnym. W pracy dzięki swoim wysiłkom możecie liczyć na uznanie przełożonych i współpracowników. Czeka Was także stawienie czoła osobie, która może nie być Wam przychylna. Będzie to dla Was lekcja kompromisu i pokory. Nie zawsze szczerość popłaca i czasem warto jest zachować swoje zdanie dla siebie. Koniec tygodnia sprzyja wyjazdom. Wybierzcie się w miejsce, które od dawna chcieliście odwiedzić. Doświadczenie nowych wrażeń doda siły, dzięki której będziecie czerpać potencjał na realizację nowych planów i postanowień.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Dla Ryb ciekawy tydzień w obszarze relacji. Istnieje szansa na spotkanie kogoś, kto pomoże Wam przełamać impas i otworzyć na nowe wydarzenia. Będzie wiele okazji do wyjścia z domu i nabrania siły. Poniedziałek będzie bardzo dobrym dniem w tej dziedzinie. Wtedy to w Waszym życiu pojawi się ciekawa osoba. We wtorek również nie zabraknie okazji do spotkań. Nabierzecie wiary w swoje siły i umiejętności. We wszystkich działaniach kierujcie się intuicją. Wejście Marsa w znak Lwa dawać będzie nowe zadania w pracy, z którymi początkowo ciężko będzie sobie poradzić. Trzeba będzie znaleźć nowe rozwiązania starych spraw, zmienić swoje podejście.

Przeczytaj coś innego

  • W świecie marzeń sennych
      Dlaczego śnimy?  Dlaczego sen to nie tylko fakt fizjologiczny, pomagający w regeneracji organizmu, ale również malutkie życie z własnymi wątkami i przeżyciami? Czy...
  • Horoskop na 19 lipca 2013
    Sfera finansów dziś wyjdzie na prowadzenie. Możesz lekko zaniedbać wszystkie inne sprawy, skupiając się tylko na tym, co niesie ze sobą zarabianie pieniędzy. Dobry czas na zawa...
  • Horoskop na 10 listopada 2013
    Będziesz dzisiaj podchodzić do ludzi i wydarzeń z koniecznym dystansem. Jeżeli koś będzie się wtrącał w twoje sprawy, nie pozwolisz mu na to. Będziesz otaczał się przyjaciółmi ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook