708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop tygodniowy miłosny od 26 sierpnia do 1 września 2013

Najbliższy tydzień przyniesie uczucia osobom, które spodziewały się, że już niczego takiego w życiu nie doświadczą. Nawet jeśli siedzisz sama w domu, otwórz się, wyjdź do ludzi – teraz jest Twój czas, teraz jest czas na miłość.

Ciepłe uczucia pojawią się w życiu osób, które czują się samotne. Zaufanie, czułość, romantyzm, ale również namiętność – tego możesz spodziewać się w kolejnych dniach. To co dajesz ludziom bliskim, wróci do Ciebie z nawiązką – kochaj więc i czuj się kochanym.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Nie spodziewałeś się, Baranie, że tak szybko sprawy się potoczą. Jeśli do tej pory pozostawałeś w związku nieformalnym, w tym tygodniu możesz spodziewać się oświadczyn, ponieważ Twój partner nie wyobraża sobie dalszego życia bez Ciebie. Każdy krok poczyniony w tym tygodniu zaowocuje wzmocnieniem Waszej więzi, a relacje zawarte w tym czasie będą tymi, które przerodzą się w stałe, długoterminowe, nawet na całe życie. Od Ciebie tylko zależy czy we wtorek pozwolisz się zbliżyć osobie spod znaku Wodnika, czy też będziesz trzymał ją na dystans, by jeszcze bardziej zaciekawić.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Byki w związkach powinny otoczyć partnera troską – w najbliższym czasie przed Wami trudna rozmowa, w trakcie której naświetlicie sobie to, co nie do końca Wam odpowiada, podejmiecie też decyzję dotyczącą Waszej wspólnej przyszłości. Istotnym jest, aby w jej czasie nie dać się ponieść emocjom, jeśli masz jakieś żale do partnera – nie wyciągaj tych przedawnionych, staraj się rozegrać wszystko na spokojnie; nie warto rozdrapywać starych ran, a to, że ze sobą jesteście tyle czasu świadczy o wzajemnej miłości i szacunku. Byki bez par będą rozglądały się za nowym obiektem westchnień – pod koniec tygodnia możliwe spotkanie z przemiłą Wagą. Od razu poczujecie, że Was do siebie ciągnie.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

W najbliższych dniach Bliźnięta poczują się docenione i kochane bardziej, niż kiedykolwiek. Żywe zainteresowanie ze strony Twojego partnera, dopytywanie o Twoje potrzeby i marzenia sprawią, że we wtorek między Wami pojawi się niesamowity żar, zupełnie jak na początku Waszej znajomości. Jeśli lubisz romantyczne wypady, wspólne kolacje we dwoje – w tym tygodniu możesz się ich spodziewać. Bliźnięta, którym nie udało się jeszcze spotkać swojej drugiej połówki, w tym tygodniu poczują miętę do osoby spod znaku Skorpiona. Bliźnięta będą zaintrygowane tajemniczością i temperamentem nowo poznanej osoby.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Rozważ, co będzie dla Ciebie najlepsze, Raku – albo zaczniesz traktować zaloty Panny jako wyraz jej rzeczywistego zainteresowania Twoją osobą, albo się odsuniesz. W tym tygodniu ten wybór będzie dla Ciebie priorytetowym. Z Panną możesz stworzyć trwały związek, z równorzędnym zaangażowaniem zarówno z Twojej, jak i Panny strony. Oboje szukacie stabilizacji, w tej relacji jesteście w stanie ją odnaleźć. Szansa na spełnienie się u boku ukochanej osoby pojawi również w życiu Raków znajdujących się w związkach – około czwartku uda Wam się w końcu znaleźć czas dla siebie nawzajem, będziecie dużo rozmawiać i po prostu cieszyć się wspólnymi przeżyciami.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 25 sierpnia do 1 września 2013 roku

W najbliższych dniach Lwy mogą być nieco rozdrażnione, przez co może dojść między nimi a ich partnerami do sprzeczki. Na szczęście wzajemne przywiązanie i uczucia, którymi siebie darzycie sprawią, że uda Wam się obrócić powód nieporozumienia w żart. Pod koniec tygodnia czeka Was wspólne wyjście. Zodiakalne Lwy, którym jeszcze nie udało się stworzyć stałej relacji mogą liczyć na dużo szczęścia w środę – prawdopodobnie podczas wypadu ze znajomymi ich uwagę przyciągnie atrakcyjny Strzelec. Mimo, że początkowo Strzelec może podchodzić do Ciebie z dozą nieufności, to po pewnym czasie przekonasz go do siebie i będziecie ze sobą czuć się wspaniale.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Romans wisi w powietrzu, Panna przekona się o tym już na początku tygodnia, gdy zauważy, że ściga ją spojrzenie Koziorożca. Możesz spodziewać się, że będzie starał się o Twoje względy póki nie pozwolisz mu się zbliżyć. Koziorożec potrafi być bardzo uparty, a Ty, droga Panno, jesteś w jego typie. Jeśli oboje sobie na to pozwolicie, z flirtu może wyjść coś znacznie trwalszego. Ty potrzebujesz kogoś, kto tak jak Ty będzie realistą, z kim będziesz mogła porozmawiać o wszystkim – Koziorożec doskonale spełni się w tej roli. Panny w związkach nie będą się nudzić, bowiem postanowią sprawić, by namiętność na nowo ogarnęła ich relację – ten tydzień będzie dla nich niezwykłym przeżyciem.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Życie Wag będzie obfitowało w tym tygodniu w wielkie zaskoczenia – jeśli nie spodziewałaś się odzewu ze strony ukochanego, w najbliższą środę masz możliwość spotkania go, spędzicie również ze sobą cały weekend i tylko od Was zależy, czy dacie się ponieść emocjom, czy też po prostu wyjdziecie gdzieś razem. Miłość zaskoczy samotne Wagi, które swoją drugą połówkę spotkają w kawiarni lub pubie. Od samego początku będziecie się mieli ku sobie, co sprawi, że wszystko wokół przestanie dla Was istnieć – będzie się liczyła tylko ta chwila i osoba, w której oczy patrzycie. Jeśli dacie sobie szansę, ta relacja może Was miło zaskoczyć.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Skorpiony wkroczą w okres niezwykłej podatności na uroki partnera – będą wtedy w stanie przychylić mu nieba, by tylko być z nim jak najdłużej. Zaowocuje to brakiem wolnego czasu zarówno zodiakalnego Skorpiona, jak i jego partnera. Wasza miłość będzie przeżywała rozkwit, jednak musicie pomyśleć o tym, by mieć czas również dla innych osób Wam bliskich. Samotne Skorpiony mogą się poczuć nieco zniechęcone na początku tygodnia, jednak już w czwartek ożywią się i będą dążyły do zbliżenia się do osoby spod znaku Bliźniąt, którą poznały jakiś czas wcześniej w pracy. Początkowo będą się ze sobą droczyć i zwodzić, ale wzajemne przyciąganie zwycięży.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Są takie miłości, które trwają całe życie, nawet gdy znajomość dawno się skończyła – w życiu Strzelca pojawi się osoba, z którą utracił on kontakt kilka lat temu, co sprawi, że dawne uczucie odżyje. Będą spotkania, będą wyznania miłości do grobowej deski, jednak ostatecznie uwagę Strzelca przyciągnie zupełnie inna osoba, urodzona pod znakiem Panny, będąca uosobieniem jego marzeń o życiowym partnerze. Strzelce w związkach będą starały się bardziej zrozumieć partnera, jego potrzeby i oczekiwania odnośnie związku – wyjątkowo Strzelec będzie się starał uszczęśliwić osobę z która się związał; partner Strzelca doceni jego starania i pod koniec tygodnia w ich relacjach zagości wiosna.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 25 sierpnia do 1 września 2013 roku

Ten tydzień zapowiada się dla zodiakalnego Koziorożca dwojako – przede wszystkim mówi o szansie na niezobowiązujący flirt, która przytrafi się we wtorek wieczorem; nie będzie z tej znajomości związku, jednak Koziorożec poczuje się dowartościowany, przez co śmielej będzie patrzył w przyszłość, także miłosną. Jeśli Koziorożec jest w związku, jego partner może spodziewać się dużej chemii, która będzie utrzymywała się między nimi aż do piątku. Koziorożce, którym nie dane było jeszcze związać się na stałe, będą miały okazję spotkać w sobotę osobę, z którą będą mogły stworzyć stały, bardzo radosny związek. Osoba ta będzie spod znaku Raka, poznacie się przez wspólnych znajomych.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Magia zawita do Twojego życia wraz z osobą spod znaku Byka, którą spotkasz przypadkiem wśród ludzi. Wasza znajomość będzie rozwijała się szybko, będziecie w ciągłym kontakcie, jednak uważaj Wodniku – to nie jest osoba, z którą wytrzymasz. Są między Wami wielkie różnice charakterów i gdy zauroczenie minie będziesz się zastanawiał, czy nie straciłeś czasu. Natomiast z osobą spod znaku Bliźniąt, którą poznasz pod koniec tygodnia, możesz stworzyć związek szalony – ilekroć będziecie się rozstawać, tyle razy do siebie wrócicie. Wodnika jednak może zmęczyć oczekiwanie. Wodniki w związkach odsuną się nieco od swoich partnerów na początku tygodnia, jednak już w środę zapragną bliskości.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 26 sierpnia do 1 września 2013 roku

Samotne Ryby będą oczekiwały w tym tygodniu jakiegoś przełomu w ich znajomości z pewną Wagą – niestety Waga jest nieco nieśmiała i marzycielska, przez co może nie zauważyć Twoich spojrzeń od razu. Droga Rybo, śmiało wykonaj pierwszy krok, a Waga z pewnością doceni zaproszenie na kawę lub do kina. Ryby w związkach będą czuły się w tym tygodniu spełnione i doceniane, będą poświęcać każdą wolną chwilę swojemu ukochanemu. Pamiętajcie jednak, że miłość manifestuje się nie tylko we wspólnym spędzaniu czasu, również krótkie rozstania sprawią, że pojawi się tęsknota, a co za tym idzie – nie popadniecie w rutynę. Daj trochę przestrzeni partnerowi, a wróci do Ciebie szybciej niż myślisz.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 9 sierpnia 2013
    Powodzeniem może się zakończyć zbieranie informacji, korespondencja osobista lub biznesowa, załatwianie dokumentów, opracowanie rejestrów I raportów. Dobrze dziś rozpoczynać no...
  • Jak przepowiedzieć swoją przyszłość
    Możesz samodzielnie przepowiedzieć swoją przyszłość i znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania. Zobacz jak to zrobić. Nawet, jeśli nie władasz rozwiniętą intuicją i nie masz ż...
  • Horoskop na 1 listopada 2013
    Dzisiaj czeka cię dość intensywny dzień. Jeżeli chcesz zdążyć na spotkania z przyjaciółmi musisz stanowczo sprężyć się w pracy. Jeżeli w skupieniu będziesz wypełniał swoje obow...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook