708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Jak walczyć z brakiem uwagi ze strony partnera?

Relacje w związku między partnerami zawsze stanowiły ciekawy temat do dyskusji. Rzadko zdarzają się pary, w których kobieta i mężczyzna są zadowoleni ze stosunków, panujących między nimi.

Często kobiety uskarżają się, że partner je zaniedbuje, nie słucha, nie poświęca wystarczającej uwagi. Jak temu zaradzić?

Chcesz, żeby Cię usłyszał? Mów!

Częstym błędem wielu z nas jest z milczeniem i obrazą przyglądać się zachowaniu naszych mężczyzn. Nie udziela nam wystarczająco dużo czasu? Obrażę się i nie będę z nim gadać. Problem nie zniknie, a relacje się zaczną psuć, bo partner wcale nie musi się domyślić o co Ci właściwie chodzi. W relacjach lepiej grać w odkryte karty i dokładnie omawiać kwestie, które rodzą niezadowolenie. Wyjaśnienie, że uwaga ze strony partnera jest ci potrzebna, jak jemu gorący obiad, pomoże zobrazować Twoje oczekiwania. Oczywiście najlepiej określić od razu co masz na myśli pod pojęciem „uwaga”. Dla każdej z nas zapewne definicja tego prostego słowa będzie inna.

Kobiety mają to do siebie, że często w konwersacjach z mężczyznami, stosują system wskazówek, zamiast mówić wprost. Jeżeli partner nie reaguje na takie gierki słowne, nie oznacza to, że nie traktuje Ciebie poważnie, po prostu nie rozumie o co Ci chodzi. Zyskasz o wiele więcej, jeśli będziesz szczegółowo i na temat mówić co chodzi Ci po głowie.

Jeśli nie ma między Wami zrozumienia, może nie jesteście sobie pisani

Zdarza się, że mężczyzna nie reaguje na konkrety, wypowiedziane jasno i klarownie. Możliwe, że on po prostu nie ma w sobie skłonności i potrzeb troszczenia się o innych. Wiąże się to zazwyczaj z tym, jakie wychowanie lub wzorce wyniósł z rodzinnego domu. Często brak odpowiednich wzorców sprawia, że mężczyźni nie rozumieją, że możesz oczekiwać od niego więcej ciepła i troski.

Czy można takiego mężczyznę zmienić? Wiara w to jest raczej błędna iluzją. Bardzo trudno zmusić do innego zachowania kogoś, kto od podstaw swojego postrzegania świata i relacji międzyludzkich otrzymał inny przekaz. Brak szacunku do kobiety wyniesiony z domu rodzinnego, raczej pozostanie i w dorosłym życiu.

Z reguły, jeśli kobieta wiąże się z mężczyzną – egoistą, pojawiają się sytuacje, w których to kobieta obarcza siebie winą za różne nieporozumienia w związku. Taka sytuacja prowadzi do utraty wiary w siebie, zwiększenia poczucia winy.

Jeśli wciąż wierzysz, że druga połówka się zmieni, postaraj się na chłodno ocenić sytuację. Zastanów się, skąd biorą się nieporozumienia, dlaczego w ogóle podobne sytuacje mają miejsce. Często przyzwyczajenie do drugiej osoby przesłania prawdziwe uczucia i emocje. Brak szacunku, troski, zrozumienia i wsparcia ze strony partnera prowadzi do tego, że kobieta również traci szacunek do siebie samej. Drogie Panie, koniecznie pokochajcie najpierw siebie. Przyjrzyj się swoim relacjom z boku i zadaj sobie pytanie: Czy są one Ci w ogóle potrzebne? Odpowiedz szczerze, co wnoszą do Twojego życia. Jeżeli wyłącznie lęki, złe samopoczucie, troski i poczucie winy, może warto się zastanowić nad odpowiedzią na pytanie: czy ta osoba jest Ci pisana?

Smutny przykład kobiecego cierpienia

Niedawno poznałam kobietę, która poskarżyła się na nieuwagę ze strony męża, z którym od 30 lat tworzy związek małżeński. Mąż żyje swoimi pasjami, zajmuj się własnym życiem, nie zwraca uwagi nie tylko na żonę, ale nawet na jej problemy. Nawet podczas choroby, nie interesuje się jej stanem zdrowia. I tak od trzydziestu lat.

Wygoda męża wzięła się oczywiście stąd, że to żona przejęła na swoje barki większość obowiązków, nie oczekując nic w zamian. A męża takie relacje zadowalają. Czy warto czekać wiele lat, aż coś się samo zmieni? Odpowiedź na to pytanie wydaje się jednoznaczna, ale to każda z nas musi dokonać wyboru.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook