708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 25 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj możliwość większej wewnętrznej harmonii dla wszystkich znaków. W godzinach popołudniowych Księżyc wejdzie w znak Byka dając możliwość spokojnego delektowania się niedzielą. Merkury zrobi dokładną opozycję do Neptuna, co możemy wykorzystać pozostając wieczorem w medytacji.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 25.08.2013

Barany znajdą dziś sposób na rozładowanie wewnętrznych napięć. Udają się na ćwiczenia lub spędzą dzień na zabawach z dziećmi. Należy uważać dziś na spożywane posiłki. Lepiej nie eksperymentować z różnościami. Możliwość problemów żołądkowych.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 25.08.2013

Cudowny dzień dla Byków. Będą się czuły bardzo swobodnie. Rodzina dla nich będzie najważniejsza i będą chciały, to udowodnić angażując się na całego.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 25.08.2013

Bliźnięta spędzą relaksacyjny dzień z przyjaciółmi. Natomiast ważne, by nie przesadzić z ilością spędzonego z nimi czasu. Należy uważać na nadmiar tego towarzystwa. W domu również możecie się spodziewać wizyt i dużo radości.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 25.08.2013

Raki przede wszystkim będą dbały dziś o dom i rodzinę. Poczujesz się świetnie w towarzystwie bliskich. Jutrzejszy powrót do pracy będzie dla Ciebie niesamowicie trudny po tak mile spędzonej niedzieli.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 25.08.2013

Lwy będą dziś chciały zaangażować się w jakąś grę finansową i wygrać, ale absolutnie tego nie róbcie. Możliwość straty i oszustwa jest duża.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 25.08.2013

Panny mogą kompletnie stracić głowę dla swojego partnera. Spójrz realnie, czy dobrze odbierasz rzeczywistość. Poradź się kogoś bliskiego. Spędzisz cudowny dzień z niekonwencjonalnymi osobami.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 25.08.2013

Odczujesz dziś brak środków do życia. Z jakiś powodów wyda Ci się, że jesteś nie dość bogaty. To będzie z pwnością irracjonalne uczucie. Długi czas spędzisz, zagłębiając się w tematy duchowe.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 25.08.2013

Przyciągniesz dziś emocje i popularność. Będziesz postrzegany jako ekspert w swojej dziedzinie zawodowej. Możesz pochwalić się swoimi osiągnięciami w najbliższym otoczeniu. Pomyśl dziś jednak o zmianie pracy. Za bardzo jesteś zmęczeny.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 25.08.2013

Strzelce będą dziś zawierać znajomości przez Internet i planować podróże. Będziesz dziś zastanawiać się skąd wziąć pieniądze na swoje cele. Możliwość wsparcia od rodziny.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 25.08.2013

Możliwość uzyskania potężnej gotówki, ale uważaj by był to sposób uczciwy. Sprawdź swoją motywację. Wieczorem możliwe spotkania ze znajomymi. Jeśli poczujesz chęć zapisania się na szkolenia, zrób to.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 25.08.2013

Wodnik dziś odda się w ręce partnera. Będziesz się cieszył bliskością. Zaangażujesz się w obowiązki domowe, co przyniesie Ci wiele radości.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 25.08.2013

Rybom ciężko będzie dziś podołać obowiązkom. Całkowicie popadną w melancholię i zatracą się w miłości i jej wyobrażeniach. Możliwość nieumiejętnego odbioru informacji, idealizowania i naciągania faktów do swoich potrzeb.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 5 września 2013
    Nów w znaku Panny. W tym dniu zaczyna się miesiąc Księżycowy. Nów symbolizuje nowy początek. W tym czasie możemy narzucić sobie wiele nowych nawyków, związanych z systematyczno...
  • Horoskop na 29 września 2013
    Dzień dla wytrwałych. Zakupy z rodziną nadszarpną twój budżet, lecz obiad z przyjaciółmi będzie miłym akcentem tego dnia. Może nie odpoczniesz, ale towarzystwo dobrze ci zrobi....
  • Jak szybko i bezboleśnie wyjść z zakończonego związku
    Bardzo często po rozstaniu ludzie rozchodzą się w różne strony, ale relacje nadal ciągną się za nami. Taki to paradoks. Dzieje się tak, że z przeszłości mentalnie lub astralnie...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook