708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 24 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dzień pełen emocji. Księżyc w znaku Baranaprzyniesie wiele napięć i emocji, szczególnie w obszarze domu i rodziny. Nasze wszelkie relacje za sprawą Wenus będą ulegały zmianom i transformacjom. Możliwe nagłe emocjonalne usidlenia.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 24.08.2013

Dla Baranów dość trudny dzień. Napięte i niecierpliwe będą wywoływały kłótnie i zamęt w domu. Na szczęście sytuację da się opanować. Relacje w pracy też będą bardzo trudne. Cały dzień będziecie szukać okazji do zmian w umowach i kompromisu.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 24.08.2013

Byki również będą narażone na napięcia w obszarze relacji w domu, a to również za sprawą życia towarzyskiego, w którym będą chciały dziś uczestniczyć. W bliskich relacjach chwilowe oziębienie.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 24.08.2013

Dla Bliźniąt atmosfera w domu będzie sprzyjająca. Może dlatego, że zmęczone dyskusjami ze znajomymi będą chciały spędzić dzień w domu. Dla samotnych Bliźniąt możliwość nagłego romansu i fascynacji.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 24.08.2013

Raki nadmiar energii spożytkują w pracy i ćwicząc na siłowni. Wieczór w domu z bliską osobą dostarczy satysfakcjonujących doznań.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 24.08.2013

Lwy mimo wszystko będą zadowolone. Napięcia rozładują podczas medytacji i poświęcając się zaległej pracy w zaciszu domowym. Możliwe spotkania z krewnymi.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 24.08.2013

Samotne Panny mogą dziś poznać bardzo ciekawą osobę o fascynującym charakterze. Będą dziś wykazywały się specjalną kreatywnością.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 24.08.2013

Wagi będą prezentowały się przepięknie. Pomyślcie o wyjściu do salonu odnowy lub gdzieś, gdzie możecie zadbać o siebie. Zrobicie dziś niesamowite wrażenie, a Wasz partner spojrzy na Was w szczególny sposób.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 24.08.2013

Skorpiony będą dziś strasznie zmęczone, a to za sprawą maksymalnego obciążenia obowiązkami w pracy. W sferze uczuć będą dziś romantyczne Skorpiony marzyć o potajemnym miłości, o której nikt się nie dowie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 24.08.2013

Strzelce będą dziś myślały o zaangażowaniu się w pracę w jakiejś charytatywnej organizacji. Cały dzień będą wykazywały się zaangażowaniem w pomoc innym. Nadmiar energii będzie dziś u nich w obszarze nauki. Będą dziś bardzo ważne.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 24.08.2013

Koziorożce dzięki układom w pracy będą zmieniały dziś podejście do życia i swój własny wizerunek. Dużo kontaktów zawodowych dzisiaj będzie miało miejsce a stąd nieprzyjemna atmosfera w domu i z bliską osobą, która chciałaby z Tobą dziś spędzić czas.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 24.08.2013

Wodniki zajmą się poszerzaniem swoich horyzontów i nauką. Mogą zapisać się na jakiś kurs rozwoju. Odnajdą dziś wartość w sferze duchowej.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 24.08.2013

Ryby będą dziś zauroczone jakąś osobą. Mogą kompletnie się zatracić w miłości. Pamiętajcie o wszystkich swoich zasadach. Dzień radości.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy miłosny od 16 do 22 września 2013
    W ciągu najbliższego tygodnia szykuje się wiele zmian, głównie pozytywnych. Nabierzemy w tym tygodniu odwagi do podejmowania wyzwań – czy to w związku, czy to poza nim. Jednak p...
  • Horoskop na 30 listopada 2013
    W ciągu tygodnia miałeś za dużo na swojej głowie. Teraz odpadną ci sprawy zawodowe a ty w rozpędzie będziesz chciał robić wszystko dla wszystkich. Przystopuj trochę, żeby nie n...
  • Leczenie czakr za pomocą twórczości
    Ludzkie aura i pole energetyczne już nie są dla nas tak wielką zagadka jak kiedyś, można je diagnozować. Niestety, ciężko jest zdiagnozować dokładnie stan swoich czakr i aury. ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook