708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 24 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dzień pełen emocji. Księżyc w znaku Baranaprzyniesie wiele napięć i emocji, szczególnie w obszarze domu i rodziny. Nasze wszelkie relacje za sprawą Wenus będą ulegały zmianom i transformacjom. Możliwe nagłe emocjonalne usidlenia.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 24.08.2013

Dla Baranów dość trudny dzień. Napięte i niecierpliwe będą wywoływały kłótnie i zamęt w domu. Na szczęście sytuację da się opanować. Relacje w pracy też będą bardzo trudne. Cały dzień będziecie szukać okazji do zmian w umowach i kompromisu.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 24.08.2013

Byki również będą narażone na napięcia w obszarze relacji w domu, a to również za sprawą życia towarzyskiego, w którym będą chciały dziś uczestniczyć. W bliskich relacjach chwilowe oziębienie.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 24.08.2013

Dla Bliźniąt atmosfera w domu będzie sprzyjająca. Może dlatego, że zmęczone dyskusjami ze znajomymi będą chciały spędzić dzień w domu. Dla samotnych Bliźniąt możliwość nagłego romansu i fascynacji.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 24.08.2013

Raki nadmiar energii spożytkują w pracy i ćwicząc na siłowni. Wieczór w domu z bliską osobą dostarczy satysfakcjonujących doznań.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 24.08.2013

Lwy mimo wszystko będą zadowolone. Napięcia rozładują podczas medytacji i poświęcając się zaległej pracy w zaciszu domowym. Możliwe spotkania z krewnymi.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 24.08.2013

Samotne Panny mogą dziś poznać bardzo ciekawą osobę o fascynującym charakterze. Będą dziś wykazywały się specjalną kreatywnością.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 24.08.2013

Wagi będą prezentowały się przepięknie. Pomyślcie o wyjściu do salonu odnowy lub gdzieś, gdzie możecie zadbać o siebie. Zrobicie dziś niesamowite wrażenie, a Wasz partner spojrzy na Was w szczególny sposób.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 24.08.2013

Skorpiony będą dziś strasznie zmęczone, a to za sprawą maksymalnego obciążenia obowiązkami w pracy. W sferze uczuć będą dziś romantyczne Skorpiony marzyć o potajemnym miłości, o której nikt się nie dowie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 24.08.2013

Strzelce będą dziś myślały o zaangażowaniu się w pracę w jakiejś charytatywnej organizacji. Cały dzień będą wykazywały się zaangażowaniem w pomoc innym. Nadmiar energii będzie dziś u nich w obszarze nauki. Będą dziś bardzo ważne.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 24.08.2013

Koziorożce dzięki układom w pracy będą zmieniały dziś podejście do życia i swój własny wizerunek. Dużo kontaktów zawodowych dzisiaj będzie miało miejsce a stąd nieprzyjemna atmosfera w domu i z bliską osobą, która chciałaby z Tobą dziś spędzić czas.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 24.08.2013

Wodniki zajmą się poszerzaniem swoich horyzontów i nauką. Mogą zapisać się na jakiś kurs rozwoju. Odnajdą dziś wartość w sferze duchowej.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 24.08.2013

Ryby będą dziś zauroczone jakąś osobą. Mogą kompletnie się zatracić w miłości. Pamiętajcie o wszystkich swoich zasadach. Dzień radości.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy miłosny od 26 sierpnia do 1 września 2013
    Najbliższy tydzień przyniesie uczucia osobom, które spodziewały się, że już niczego takiego w życiu nie doświadczą. Nawet jeśli siedzisz sama w domu, otwórz się, wyjdź do ludzi –...
  • Horoskop na 7 października 2013
    Dzisiaj będzie ci towarzyszyć zmienne szczęście. Z jednej strony możesz pokonać takie rzeczy, o których ci się nie śniło, z drugiej nad drobiazgami siedzieć godzinę i nie znal...
  • Lęki: skąd się biorą i jak z nimi walczyć?
    Strachy i lęki są bardzo zróżnicowane, zaczynając od leku przed myszami, kończąc poważnymi fobiami. Są też innego rodzaju lęki: obawa przed samotnością, popełnieniem błędu, wej...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook