708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 23 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Słońce wejdzie dziś w znak Panny. Energia będzie skłaniała do porządku, staranności perfekcjonizmu. Premiowana będzie powściągliwość i pokora. Księżyc przez większość dnia będzie przebywał w znaku Barana. Kosmos więc z jednej strony wymuszać będzie powściągliwość, z drugiej asertywność. Nie będzie to układ harmonijny.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 23.08.2013

Barany będą dziś chciały wykazać się odwagą i udowodnić, co potrafią. Będą chciały wykazać się również w sprawach domowych. Będzie trudno. Już na wstępie pojawią się kłody pod nogami. Trzeba będzie wpierw przygotować solidny plan.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 23.08.2013

Byki będą dziś miały zapracowany dzień. Energia im sprzyja. Pod koniec dnia będą naprawdę bardzo zmęczone. Przyjazny gest miłej sercu osobie pomoże nabrać sił i poczuć się potrzebnymi.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 23.08.2013

Bliźnięta będą musiały się zmobilizować. Energia dzisiejszego dnia będzie wymagała uporządkowania myśli i solidnej pracy nad własnym warsztatem. Po etapie radosnego entuzjazmu nie będzie to łatwe.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 23.08.2013

Raczki poczują się pewniej. Energia pomoże wykorzystać ich talenty dając im oparcie. Będą mogły uporać się ze spokojem z obowiązkami i pracami w domu, które tak uwielbiają. Zanosi się na pieczenie ciast i dbanie o zdrowie, zarówno swoje jak i rodziny.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 23.08.2013

Lwy będą się czuły mniej pewnie, chociaż Merkury nadal przebywa w ich znaku. Lwom potrzebna teraz będzie nauka i staną się mniej widoczne. Będą mogły zabłysnąć, pokazując swoje poświęcenie na rzecz bliskich.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 23.08.2013

Panny będą teraz miały swój czas. Pobyt Słońca w ich znaku daje im siłę do odnowy i realizacji swoich planów. Dzień może nie należeć do najłatwiejszych bo przyjdzie im zmierzyć się z niezaplanowanymi sytuacjami w pracy i domu.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 23.08.2013

Wagi będą dziś uczyły się cierpliwości w relacjach. Samotne będą czekać na swoją miłość, a te w związkach będą z przyjemnością budowały w spokoju swoje relacje.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 23.08.2013

Skorpiony będą kierować się dziś zimną kalkulacją i swoim intelektem. Energia pomoże im rzeczowo ocenić fakty i zdystansować się wtedy, kiedy będzie, to potrzebne. Dziś odpocznijcie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 23.08.2013

Strzelce poczują, że muszą wreszcie podjąć decyzje, związane ze sferą finansów. Możliwość otrzymania wiadomości o intratnej pracy. Poczują wewnętrzny przymus i odpowiedzialność za bliskich.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 23.08.2013

Energia wesprze Cię w działaniu. Od dawna tak dobrze się nie czułeś. Teraz nareszcie zacznie się czas merytorycznych rozmów. Twoja praca przyniesie efekty. Dziś pojawi się mnóstwo pomysłów, które powoli zaczniesz porządkować. U Twoich przyjaciół będzie się bardzo dużo działo w obrębie pracy. Wesprzyj ich wiedzą.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 23.08.2013

Dużo zmian będzie dziś dotyczyło Twojego sposobu zarabiania pieniędzy. Czeka Cię dużo pracy. W Twoich relacjach nareszcie zagości równowaga i porządek. Będziesz mógł liczyć na wsparcie bliskich.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 23.08.2013

Nie będziesz dziś wiedział jak się odnaleźć i w którą stronę pójść. Twoi bliscy będą Twoimi drogowskazami. Czeka Cię dziś dużo pracy ale będziesz mieć poczucie nie spełnienia zawodowego. Twoi przyjaciele pomogą Ci dziś miło spędzić czas. Uważaj na wszelkie używki.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 4 sierpnia 2013
    Nie przyjmuj dzisiejszych wydarzeń zbyt serio. Taka taktyka pozwoli zaufać losowi, który poprowadzi Cię przez życie. Wszystkie nowe projekty, znajomości zakończą się sukcesem. ...
  • Cudze rzeczy w garderobie – sposoby na ochronę przed obcą energią
    Rzeczy, które otrzymujemy od innych osób mogą nie tylko uzupełnić naszą garderobę, ale również znacznie pogorszyć nasze życie. Dowiedz się, w jaki sposób można się bronić przed...
  • Horoskop na 4 stycznia 2014
    Dzisiejszy dzień nie będzie bardzo intensywny. Energie układają się w miarę spokojnie. Postaraj się tylko nie zdenerwować dość naiwnym zachowaniem kogoś bliskiego. Pamiętaj, ni...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook