708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 22 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień przyniesie możliwość rozmów z rodziną, spędzenie czasu z dziećmi. Będzie okazja na finalizację ciągnących się spraw. Dzisiaj zawarte znajomości będą trwałe. Będzie też chwila na słodkie lenistwo.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 22.08.2013

Baranom dzięki przychylności innych osób uda się załatwić trudne, męczące sprawy z pracy.Uda im się zachować wewnętrzną harmonię mimo pozornie trudnej sytuacji.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 22.08.2013

Byki będą musiały skonfrontować się z osobami starszymi i na stanowisku. Jeżeli wykażą się umiejętnościami udowodnienia swojej fachowości jest duża szansa wywalczenia dobrej pozycji.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 22.08.2013

Dla osób urodzonych w tym znaku dobry dzień spędzony na rozmowach z rodziną. Będzie można podzielić się swoimi ostatnimi odkryciami. Dzięki dobrej atmosferze lepiej uda Ci się znieść ciężką pracę.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 22.08.2013

Raki będą mogły przegadać stare sprawy, spędzić czas bawiąc się z dziećmi. Obdarzą bliskich ciepłem i miłością. Możliwość uporządkowania spraw finansowych, chociaż nie bez pewnego trudu.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 22.08.2013

Rodzina pozwoli Ci dziś żyć pełną piersią. Poczujesz się kochany i dowartościowany. Dzięki wsparciu rodziny możesz się realizować w świecie. Będzie okazja do wspominek.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 22.08.2013

Samotne Panny będą mogły ulec czarowi pewnej osoby. Ta znajomość może okazać się wartościowa i rokująca szanse na przyszłość. Panny w związkach będą również miło spędzać czas.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 22.08.2013

Wagi poczują się dziś wreszcie stabilnie. Załatwią wszelkie zaległe kontrakty i papierkową robotę. Odniosą sukces. Będą miały okazję wreszcie umówić się na zaległą kawę. Nawiązywanie nowych znajomości nie pójdzie im zbyt łatwo, ale skorzystają ze starych, wypróbowanych.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 22.08.2013

Skorpiony mogą wpaść na nowy pomysł w obrębie finansów. Warto więc uważnie śledzić nowinki na rynku. Troszkę odpuści stres i zmartwienia. Dobrze zadbać tez o siebie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 22.08.2013

Strzelców będzie dziś wszędzie pełno. Możliwość nowych kontaktów towarzyskich z kręgów duchowych. Zadbajcie o najbliższą relację.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 22.08.2013

Wasza praca zostanie doceniona. Otrzymasz dobre wiadomości. Możesz liczyć też na wsparcie od innych. Owocna współpraca z młodymi ludźmi.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 22.08.2013

Kosmos zmusi Was dziś do pracy na rzecz innych. Nie będziecie specjalnie protestować. Możliwość spędzenia miłego dnia na łonie natury.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 22.08.2013

Możliwość miłego spędzenia czasu. Niełatwo Wam się otworzyć, ale dziś przyjdą Ci z pomocą inni. Nie tłumcie swoich emocji. Postarajcie się być bardziej spontaniczni.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 17 października 2013
    Dzisiaj możesz być w znakomitym nastroju. W zdobywaniu uznania nikt ci nie dorówna, będziesz błyszczeć i olśniewać otoczenie. Udadzą się wszelkie randki i inne spotkania towarz...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 16 do 22 grudnia 2013
    W najbliższych dniach będziemy pozytywnie nastawieni do świata, a uśmiech niemal bez przerwy będzie gościł na naszych ustach. Wiele będzie się teraz działo, szczególnie w sprawac...
  • Jak naładować wodę dobrą energią sukcesu
    Woda, z racji swej różnorodności występowania: ciesz, stan stały i gaz, posiada różnorodną strukturę, dzięki czemu służy wielu rytuałom, które sprzyjają magicznym praktykom. ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook