708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 21 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Energia będzie skłaniała wiele osób do romantycznych zachowań. Będziemy odczuwać zwiększoną wrażliwość na subtelne bodźce. Dla samotnych możliwość nagłego zauroczenia druga osobą.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 21.08.2013

Osoby spod znaku Barana mogą dziś być niespodziewanie łagodne. Mogą stać się bardziej empatyczne i będą chciały zainteresować bardziej niż zwykle swoją rodziną. Samotne Baranki poddadzą się dzisiejszej aurze, proponując spontanicznie spotkanie koleżance z pracy.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 21.08.2013

Byki będą dziś bardzo zmysłowe. Magnetycznie przyciągać będą spojrzenie płci przeciwnej. Byki mogą spędzić dzień w niecodziennych dla nich okolicznościach. Będą miały okazje uczestniczyć w spotkaniach w pięknych wnętrzach.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 21.08.2013

Bliźnięta będą miały trudności z jasnym wyrażeniem swych myśli. Skupią się dziś na swoim wnętrzu i na odczuwaniu, niż bezpośrednim kontakcie słownym z ludźmi ze swojego otoczenia.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 21.08.2013

Raki będą bardzo podatne na wszelkie niewypowiedziane wibracje. Pełne empatii będą chciały służyć wszystkim wokół pomocą i wsparciem. Raczki muszą pamiętać dziś również o sobie. Zadbać o odpoczynek.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 21.08.2013

Lwy nie będą dziś tak pewne siebie jak zwykle. Stracą na chwilę grunt pod nogami nie umiejąc odnaleźć się w nierozpoznanej sytuacji. Chcąc dobrze wypaść podczas biznesowych spotkań będą musiały wykazać się cierpliwością. Ciężko będzie dobrać odpowiednie słowa.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 21.08.2013

Pannom będzie bardzo trudno znaleźć dziś równowagę. W ich domu zapanuje chaos a w pracy spiętrzy się tona zaległości. Nie denerwujcie się. Ze wszystkim sobie poradzicie wprowadzając minimalne odstępstwa w codziennej rutynie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 21.08.2013

Wagom ciężko będzie dziś wyjść z domu. Pielęgnować będą stare urazy. Przemóżcie się i wyjdźcie spotkać się z przyjaciółmi. Możecie też wybrać się do sklepu w poszukiwaniu drobiazgu do Waszego domu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 21.08.2013

Skorpiony uczestniczcie dziś we wszystkich ciekawych wydarzeniach. Interesujące będą dla Was wszystkie warsztaty psychologiczne i zajęcia, które zaprowadzą Was w głąb ludzkiej psychiki. Dobry dzień na medytację.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 21.08.2013

Strzelce będą dziś oczarowane swoim partnerem deklarując mu oddanie i miłość. Zmęczenie da Ci o sobie znać. Spróbuj zrelaksować się i ukoić system nerwowy pachnącą kąpielą.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 21.08.2013

Koziorożce poczują się bezpiecznie. Wreszcie dadzą się prowadzić sile wyższej. Poczują, że ich ostatni wysiłek w pracy i w życiu osobistym nie poszedł na marne. Spędzą dzień w spokoju, deliberując nad jego głębszym sensem.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 21.08.2013

Wodniki nie będą dziś mogły się odnaleźć ani w domu, ani w pracy, ani w relacjach miłosnych. Jakiekolwiek decyzje będziecie dziś podejmować zaufajcie, że wszystko będzie dobrze. W związkach zapanuje chwilowe zawieszenie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 21.08.2013

Ryby wykażą się dziś odwagą. Nareszcie czując wewnętrzną jedność postarają się podjąć ważne dla nich decyzje. Zdecydują się nawet napisać do starych znajomych i wrócić do swoich zainteresowań, o których dawno zapomniały.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 12 września 2013
    Nie leń się dziś, nie odkładaj spraw na inny termin. Maksymalna aktywność pomoże pokonać lęki. Mają jasno określony cel teraz możesz wiele osiągnąć z łatwością. Postaraj się ws...
  • Horoskop na 8 listopada 2013
    Ostatni dzień pracujący będzie dość uciążliwy. Mogą zwalić się na głowę rzeczy, których nie do końca się spodziewałeś. Postaraj się nie rozpoczynać nowych przedsięwzięć, jeżel...
  • Horoskop na 21 grudnia 2013
    Dla wielu z nas ta sobota będzie dniem bardzo pozytywnym. Energie sprzyjają wypoczynkowi, sprzyjają również pracy, jeżeli są jeszcze jakieś rzeczy do wykończenia. Działać będzi...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook