708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na wrzesień 2013

Гороскоп на октябрь

Wrzesień jest dosyć specyficznym miesiącem bowiem jest „9”. I tak jak przystało na „9” jest czasem bilansu, czy też przełomu. Zwykle wprowadza w życie pewne zamieszanie i chaos. W wielu przypadkach jakiś rodzaj przymusu. Do 22 września należy uważać, aby nie brać na siebie zbyt dużej odpowiedzialności związanej z kredytem.

Czas ten nie jest korzystny dla związków. Nie należy planować ślubów czy innych zobowiązań długoterminowych, bowiem umowy te mogą być nie dotrzymane. A nowe znajomości krótkotrwałe. Warto natomiast wykorzystać ten okres na planowanie i obieranie pewnej strategii na przyszłość.

Jeżeli chcesz wnieść sprawę do sądu to 3 dekada będzie sprzyjała szybkiemu zakończeniu zadowalającym wyrokiem. Warto ten czas wykorzystać dla podratowania zdrowia. Mogą jednak pojawić się rożnego rodzaju prowokacje na gruncie partnerskim czy zawodowym. Nie dajcie się sprowokować, zachowajcie spokój bo szkoda przyjaźni narażać na szwank.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Wrzesień dla Barana będzie czasem przeznaczonym w większości dla rodziny i spraw najogólniej związanych z domem. Dopilnowanie drobnych remontów, z którymi trochę zwlekałeś bo zawsze wszystko było ważniejsze. Z pewnością na ten cel przeznaczysz pozostałą część urlopu jeżeli pracujesz. Generalnie będziesz musiał pogodzić czas dla domu i pracy. Możesz skorzystać też z pomocy najbliższych i przyjaciół, których masz sporo bo sam jesteś wyrywny i z sercem na dłoni wielu pomogłeś – pomogą i Tobie. W miłości bez zmian. A kontakty towarzyskie nieco ograniczone brakiem czasu. Nie ma tu jednak żadnego zagrożenia – spokój.
.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Dla Byka miesiąc ten będzie czasem zastanowienia się nad nowym projektem na następne miesiące. Nie musisz jednak udowadniać,że jesteś najlepszy bo i tak osiągniesz to nad czym tak usilnie pracujesz. Jest teraz dobry czas na realizację wszystkiego o czym myślałeś do tej pory i może odkładałeś jakieś sprawy. Należy skupić się nad dotychczasowymi doświadczeniami i wyciągnąć z nich wnioski – co Byk wykonał ze złożonych obietnic, jakie były porażki i jakie sukcesy. Co do uczuć to trzeba przyznać, że coś zaniedbałeś a ktoś Ciebie szuka i bardzo chce odnowić dawną przyjaźń.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na wrzesień 2013 roku

To, co było trudne i nie mogłeś się z tym rozstać świadomie może los tak pokierować, że sprawy te same zostaną zakończone. Wskazówką konieczną może być, aby nie rozpoczynać nowych związków czy też nowej pracy itd., bo nowe przedsięwzięcia mogą mieć „krótki żywot”. Miesiąc wrzesień jest dla Ciebie raczej na przeczekanie. Pomyśl o własnych potrzebach – przydała by się kontrolna wizyta u lekarza. Poproś o skierowanie do sanatorium może być to bardzo dla Ciebie korzystne. Warto też więcej czasu poświęcić rodzinie i przyjaciołom, bo trochę ostatnio się „posypało”.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Wrzesień może przynieść nowy związek. A praca, przeprowadzka i wszystko co nowe może mieć szansę na powodzenie. Skup się na sobie i swoich potrzebach, walcz o swoje, masz szansę na uzyskanie tego co potrzebujesz. Nie bądź też głuchy na potrzeby innych i nie ulegaj emocjom. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy mów o tym. Staraj się dochowywać dyskrecji bo to może być Twoją słabą stroną. Realizuj obietnice. Zwróć szczególną uwagę na swoje zdrowie, jeżeli będzie potrzebny zabieg lub nawet operacja wynik będzie zadowalający. W miłości poprawa relacji osobistych, ale i nie tylko – entuzjazm i zadowolenie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Wrzesień to dobra passa dla Lwa. Szczęście może Ci sprzyjać. Możesz wiele osiągnąć nawet bez specjalnego wysiłku. Czas wyrażania siebie. Walcz o lepsze stanowisko. Realizuj swoje pomysły. Staraj się mówić o swoich przekonaniach i walcz o swoje bo ten czas jest dla Ciebie czasem kreacji. Jeżeli bardzo chcesz coś osiągnąć o czym marzysz jest ogromna szansa na sukces. Nie podkreślaj jednak zbyt mocno swojej indywidualności, bo możesz ujść za „pyszałka”. Jeżeli jesteś samotny masz szansę na poznanie kogoś interesującego. Jeżeli jesteś w związku – miłość i stabilizacja.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Może tak być, że wiele osób będzie chciało być w zasięgu Twojej energii, ale uwaga: dobieraj współpracowników i przyjaciół. Rozsądnie podejmuj decyzje, bo stracisz zapał do pracy i do wszystkiego co dobre i co być powinno. Nie pozostawiaj nic na później. Znajomi mogą odegrać bardzo istotną rolę. Pojawi się też szansa na wyjazd w większym gronie i miłe spędzenie czasu nawet przez kilka dni. Obudzi się w tobie potrzeba zmiany i poznania kogoś, kto będzie miał wpływ na rytm dnia codziennego. Zawładnie Twoim sercem bez reszty.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Wrzesień to wiele możliwości na podwyższenie standardu życia, ale trzeba wziąć się „za bary z życiem”, bo nic nie stanie się za dotknięciem „czarodziejskiej różdżki.” Musisz od początku miesiąca wziąć się ostro do pracy, bo zaległości może być trudno nadrobić. Miałeś zbyt dużo luzu w poprzednich miesiącach. Teraz trzeba nadrobić stracony czas. Nie denerwuj się i nie krzycz na nikogo i nie psuj atmosfery. W spokoju więcej zrobisz, zyskasz uznanie i pomocników. W twoim interesie jest, by zadbać o dobrą atmosferę. W miłości – jeśli coś poszło nie ta, nie przejmuj się zbytnio. To nie koniec świata! Zawsze sobie radzisz w trudnych sytuacjach.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Masz szansę błysnąć przy jakiejś społecznej akcji. Wykorzystaj okazję na poznanie osób, które mogą być Ci pomocne w przyszłości. Wrzesień dla Ciebie to czas duchowości i intelektu. Jeżeli nosiłeś się z zamiarem podjęcia nauki to dobry czas. Może w przeszłości przerwałeś studia z jakiegoś powodu. Warto wrócić do sprawy – powiedzie się szczęśliwie. A może jakieś nauki uzupełniające – 100% powodzenia. Wszystko co uzyskasz będzie procentować intelektualnie i będzie miało przełożenie finansowe. Nie ulegaj słabościom, Unikaj błędów. Poświęć więcej czasu i zaangażowania osobie bliskiej, bo możesz ją stracić.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Miesiąc przeznaczony głównie dla rodziny. Nie staraj się być tym kim nie jesteś, bo Twój sposób bycia jest denerwujący. Może dochodzić do kryzysu partnerskiego. Jeżeli już jesteś z partnerem lub w małżeństwie, a jeszcze mieszkasz z rodzicami czas dorosnąć, dokonać konkretnego wyboru i uporządkować swoje życie. Na pewno znajdziesz przyjaciół, których darzyłeś dotąd zaufaniem a teraz są gotowi przyjść Ci z pomocą. Może się też okazać, że potrzebna będzie przeprowadzka – zmiana miejsca pracy lub po prostu biura. W miłości masz wrażenie, że coś umyka – zrób rachunek sumienia tam znajdziesz odpowiedź.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Wrzesień – szczęśliwy finansowo jeżeli będziesz roztropny w podejmowaniu tego typu decyzji. Nie należy nic robić pochopnie. Dla Ciebie to czas zbierania plonów. Jeżeli chcesz sprzedać dom, mieszkanie lub powziąć tego typu działanie- czas jest odpowiedni. W pracy – dobre posunięcia finansowe i pomyślność. Możesz otrzymać jakieś niespodziewane pieniądze lub też wygrasz w jakiejś grze liczbowej. Nie mów wszystkiego i wszędzie bo możesz się wpakować w jakieś tarapaty. Pogodzenie się z partnerem może być krótkotrwałe. Zaproponuj wspólny wyjazd to może być szansa na zmianę w pozytywnym kierunku.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Jeżeli masz dzieci wrzesień może być dla nich miesiącem bardzo pozytywnym. Dobre rokowania, czeka ich powodzenie w szkole i promocja na rok następny – zdecydowana. Jeżeli Twoje dziecko miało kłopoty ze zdrowiem – to wyzdrowieje. W pracy fajna atmosfera. Załatwienie sprawy, którą od dosyć długiego czasu nie można było ruszyć z miejsca. Co do uczucia dojdziecie do wniosku, że najlepiej jak zamieszkacie razem i rozpoczniecie życie we dwoje. Z partnerem dojdziesz do porozumienia bo wreszcie przestaniesz go zmieniać.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na wrzesień 2013 roku

Staraj się nie zaniedbywać spraw zawodowych ani uczuciowych. Dobry czas na zmiany, mogące w efekcie przynieść sukces w pracy zawodowej i zaspokojenie ambicji, ale nie poddawaj się zniechęceniu. Możesz też rozpocząć własną działalność gospodarczą jeżeli taką opcję planowałeś. Spełnienie marzeń i finalizacja przedsięwzięć. Bądź cierpliwy i zachowaj dobre relacje z ludźmi, to będzie z pewnością procentować. Wszystko pójdzie lepiej niż myślisz. Nastąpi również wyjaśnienie spraw, dotyczących tajemniczej wielbicielki.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy od 18 do 24 listopada 2013
    W ciągu najbliższego tygodnia wszyscy będziemy mieli czas na przemyślenie naszych obecnych sytuacji - to nam pomoże, ponieważ są w naszych życiach sprawy, które należałoby wyjaśn...
  • Horoskop na 8 grudnia 2013
    Odpocznij dzisiaj, skup się i poszukaj wewnętrznej równowagi. Pod koniec dnia będziesz miał ochotę na to, żeby zrobić coś konstruktywnego. Nie opieraj się szalonym pomysłom. Al...
  • Numerologia kobiet – trójka
    Trójki cenią sobie swobodę, harmonijnie łączą w sobie mądrość i impulsywność. Wymagania do partnera czasem mogą być wygórowane. Aby określić liczbę Twojego losu, należy zsu...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook