708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 20 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Pobyt Słońca w Znaku Lwa, a księżyca w znaku Wodnika będzie dawał z jednej strony imperatyw do publicznej autoreklamy, a z drugiej strony ekscentryczny dystans. Ciężko będzie te dwie energie zharmonizować i wiele osób może czuć pewne wewnętrzne rozdarcie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 20.08.2013

Barana wspierać będzie energia, dając mu zapęd do dalszych nie całkiem przemyślanych kroków. W pracy będą wspierać go koledzy. Może liczyć również na pomoc i opiekę matki. W tym dniu istnieje również możliwość zaprzyjaźnienia się z jakąś sympatyczna osobą. Ale o dziwo dziś Baran nie będzie mógł w tej sprawie podjąć żadnej dynamicznej decyzji.
.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 20.08.2013

Byki nie będą czuły się aż tak dobrze. Mogą dodatkowo narzekać na opóźnienia w ważnych umowach, na które liczyli wcześniej. Byki będą też miały jakąś ważną lekcje do przepracowania z własną rodziną. Będzie ciężko jednak ją rozwiązać, ze względu na wewnętrzne rozterki względem sposobu załatwienia spraw.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 20.08.2013

Osobom spod tego znaku nadal sprzyja los. Jak i poprzednim dniu, będzie szansa na zaprezentowanie się z dobrej strony. Dobry moment na zaplanowanie zmiany pracy oraz zapisanie się na nowy kurs podnoszący kwalifikacje.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 20.08.2013

W ferworze zmian Raki mogą mieć ochotę np. na nagłe przemeblowanie domu lub poznanie nowych osób przez internet. Raki mogą mieć ochotę zaprosić do domu osoby niezwykłe, które wprowadzą do domu trochę zamieszania.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 20.08.2013

Lwy będą dalej błyszczały w towarzystwie swoją elokwencją, ale ciężko będzie znaleźć tak naprawdę, oddanego odbiorcę. Bardzo dobrze będą natomiast postrzegane przez osoby dużo młodsze i dzieci. W tym właśnie towarzystwie Lwy będą chciały dziś przebywać.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 20.08.2013

Panny znajdą czas na swoje porządki. Dobrze zadbać też o siebie. Sprawy partnerskie pozostawcie swojemu własnemu działaniu. Za kilka dni wszystko się wyjaśni.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 20.08.2013

Wagi będą popularne. Wenus w ich znaku sprawia, że pojawi się wiele możliwości. Takt i elegancja zostaną docenione zarówno w pracy jak i wśród ludzi, z którymi się spotykają. W tych dniach mogą nagle poznać wiele osób. Wagi chcąc coś zmienić szybko w swoim życiu, mogą nie podjąć właściwej decyzji.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 20.08.2013

Skorpiony będą czekały na odpowiednią chwilę, by znów zacząć działać. Potrzeba im wytchnienia. Ostatnio dużo się działo w sprawach prywatnych i w pracy.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 20.08.2013

Ciężko się będzie Strzelcom jutro wziąć w garść. W marzeniach cały czas podróżują a na jawie, na razie nie mają z kim. Strzelce popadną w tym dniu w lenistwo.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 20.08.2013

Koziorożce spędzą dzień ciężko pracując. W końcu poprawi się zdrowie i poczują się pewniej w wykonywanych obowiązkach. Wszystko powoli zaczyna się układać.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 20.08.2013

Wodniki dziś będą w swoim żywiole. Dobry kontakt ze swoim własnym wnętrzem pomoże im przeprowadzić swoje zmiany we własnym tempie. Możliwość pójścia na randkę i wyjścia ze znajomymi.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 20.08.2013

Ryby odważą się dziś aktywniej i precyzyjniej wyrażać swoje emocje. Staną się bardziej zauważalne. Samotne Ryby muszą uważać na przyciąganie osób ze złą reputacją. W tym dniu roztargnionym Rybkom, ciężko będzie jasno ocenić sytuację uczuciową.

 

Przeczytaj coś innego

  • Twórz sam swój los
    Żyła kiedyś zadziwiająca kobieta: Lynne Cox. Udało jej się osiągnąć coś, co może się wydawać prawdziwym cudem. Znajdź siły na swój cud. Wszyscy słyszeliśmy od naukowców i bi...
  • Jak radzić sobie z krytyką?
    Z pewnością przekonałeś się nie raz jak krytyka potrafi zaboleć. Jednak kiedy nauczysz się traktować ją jako wskazówkę i pomoc do dalszych działań, zobaczysz, że zacznie działa...
  • Dlaczego mój horoskop się nie sprawdza?
    W czym tkwi sens prognoz i horoskopów ogólnych dla poszczególnych znaków zodiaku? Dlaczego jednym wszystko, co jest napisane w horoskopie się sprawdza, a innym nie? Postaramy s...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook