708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Wpływa Księżyca na rodzinę

Zmęczony po pracy mąż wraca do domu, wita go u progu piękna żona w sukni wieczorowej i gromadka grzecznych dzieci – możliwe? Tak, ale być może taki układ nie jeste dla Ciebie.

Тen idylliczny obrazek możemy zobaczyć albo w filmie, albo oczami swojej bujnej wyobraźni. Jednak w rzeczywistości każda rodzina jest zasadniczo inna, panują w niej rożne relacje, każdy członek danej rodziny lepiej lub gorzej radzi sobie ze swoimi obowiązkami rodzinnymi. Nawet, jeśli jesteśmy dalecy od wyżej opisanej scenki sytuacyjnej, nie spiesz się twierdzić, że jako mąż czy żona do niczego się nie nadajesz. Nie wszyscy muszą osiągnąć harmonię w rodzinie w taki sam sposób.

Nie tak dawno podział ról i obowiązków w rodzinie był zaznaczony o wiele bardziej precyzyjnie, niż obecnie. To mąż był zdobywcą, a żona pilnowała domowe ognisko. Mąż prawie wcale nie troszczył się o sprawy gospodarstwa domowego. Wówczas Księżyc był uznawany za planetę kobiecą, natomiast męża symbolizowało Słońce. Czasy się zmieniły. Teraz mężczyźni coraz częściej biorą aktywny udział w rozwiązywaniu problemów domowych, nawet listę zakupów często małżonkowie omawiają wspólnie. Coraz częściej pradawne role odwracają się diametralnie i to mężczyźni całkowicie poświęcają się sprawom domowym i rodzinnym, natomiast kobiety realizują się zawodowo. Z tego też powodu typ rodziny teraz ustala się na podstawie Księżyca zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Księżyc w znakach Ognia (Baran, Lew, Strzelec): model patriarchalnej rodziny nie jest stanowczo dla Ciebie.  Jeśli jesteś kobietą, nie chętnie pozwolisz mężowi zarządzać sprawami rodzinnymi i domowymi. Mężczyzna zaś nie będzie kontrolować i troszczyć się o żonę. Musisz mieć możliwość podejmowania samodzielnych decyzji, nie tłumaczyć się ze swoich działań i postępków. Z drugiej strony nie lubisz brać na swoje barki odpowiedzialność za inne osoby, nawet, jeśli są to Twoi bliscy. Najlepszy model rodziny dla Ciebie jest niewątpliwie oparty na partnerstwie, gdzie każdy z małżonków posiada swój biznes, swoje pasje, swoje zajęcie. Dobrze Ci będzie też w samotności, zwłaszcza, jeśli zajmujesz się tym, co sprawia, że zapominasz o całym świecie. Dlatego też, jeśli nie ciągnie Cię do rodziny, a satysfakcjonują relacje tak zwane luźne, bardziej romans niż związek, nie zmuszaj się do zakładania rodziny, nie wyjdzie Ci to na dobre.

Księżyc w znakach Ziemi (Byk, Panna, Koziorożec): potrzebujesz stabilnej klasycznej rodziny. Nie zgadzasz się na wspólne życie bez legalizacji związku, gdyż potrzebujesz gwarancji na przyszłość. Lepiej nie eksperymentuj ze związkami na odległość albo innymi modelami rodziny. W twoim związku pomimo braku wielkich namiętności i emocji, dużo uwagi będzie się udzielało trosce o wspólne gniazdko. Powiedzenie z bajki: „I żyli długo i szczęśliwie” dotyczy właśnie Ciebie. W Twojej rodzinie każdy jej członek będzie miał swoje obowiązki. Każdy z Was robi to, co do niego należy i stanowi wsparcie dla pozostałych domowników. Nie zależy Ci na wielkim bogactwie, najważniejsza jest pewność i zaufanie. Możesz wstąpić w związek małżeński nieco później niż Twoi rówieśnicy, gdyż bardzo odpowiedzialnie podchodzisz do wyboru swojego życiowego partnera.

Księżyc w znakach Powietrza (Bliźnięta i Waga, oprócz Wodnika): dla Ciebie najlepszym modelem rodziny będzie taki, w którym nie przestaniesz czuć się swobodny i wolny. Zarówno w związku na odległość lub z partnerem, który często wyjeżdża, poczujesz się doskonale. Natomiast może Ci się nie spodobać brak legalizacji związku. Bo, jeżeli już rodzina jest rodziną, nie ważne, jakim model, powinna być zalegalizowana. Twoja rodzina nie będzie cicha i spokojna. Będziesz zapraszać gości, a i Ty z małżonkiem raczej nie będziecie przesiadywać sami w domu. Obowiązki domowe podzielicie na pół niezależnie od tego, co „przystoi” danej płci. Takie małżeństwo nawet po wielu wspólnych latach bardziej przypomina studencki związek, w którym więcej przyjaźni, aniżeli wielkiego uczucia.

Księżyc w znakach Powietrza (Rak, oprócz Skorpiona i Ryb): w większości przypadków osoba z Księżycem w Raku tworzy rodzinę na wzór swoich rodziców. Jeżeli zaś rodzina rodziców nie była udana, zastępuje ją ideał marzeń: osoba z Księżycem w Raku bardzo troszczy się o partnera i dzieci, stara się zebrać swoich domowników przy sobie, rodzina jest jednością. Oficjalne małżeństwo jest mniej ważne, niż zwyczajne bycie z drugą osobą. Raczej jesteś osobą, która woli wziąć na swoje barki obowiązki domowe. Jeżeli sytuacja rodzinna sprawi, że będziesz zarabiał na rodzinę, nie wytrzymasz bez wtrącania się w sprawy, związane z domem. Zdarza się, że takie osoby rezygnują z własnej rodziny, mieszkając cały czas z rodzicami.

Księżyc w znakach wyższych planet (Skorpion, Wodnik, Ryby): w tym przypadku popularne modele rodziny mogą nie wyjść
na dobre. Wyższe planety przynoszą odrobinę niepowtarzalności i niezwykłości, osoby posiadające Księżyc w tych znakach wolą rozwiązania niestandardowe.

Księżyc w znaku Skorpiona jest zazdrosny i podejrzliwy. Pragnie nie tracić najbliższych z pola widzenia. Dlatego, takie osoby często wybierają autorytarny model rodziny, w którym sprawują władzę. Małżeństwo takiej osoby nie może być przez całe życie takie samo. Od czasu do czasu należy zmieniać warunki partnerstwa. Zmiany pojawiają się jako wielkie kryzysy, są przyjmowane jako katastrofy. Jeśli będziesz unikać zmian, może dojść do rozwodu.

Księżyc w Wodniku sprawia, że osoba z takim położeniem planet nie uważa standardowy model rodziny za atrakcyjny. Jeśli nie jesteś gotowy do eksperymentów, boisz się wybrać odpowiednią drogę, możesz zostać sam, wpadając z związki bez zobowiązań.
Tworząc rodzinę z najbardziej nawet dziwnym podziałem ról i układem, będziesz naprawdę szczęśliwy.

Księżyc w Rybach wymaga od małżonków relacji również na poziomie duchowym. Tu ważne są Wasze wspólne ustalenia, dotyczące podziału obowiązków, wspólnego czasu, tradycji, porządku, zasad. Niestety w takim związku zdarzyć się może nadmierne spożywanie alkoholu lub sięganie po narkotyki.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook