708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop tygodniowy miłosny od 19 do 25 sierpnia 2013

Nadchodzi okres podejmowania cięższych decyzji – jeśli do tej pory zastanawialiście się, czy aby nie marnujecie czasu z dotychczasowym partnerem, w tym tygodniu macie szansę zacząć wszystko od nowa, lub poznać osobę, którą rzeczywiście los dla Was przeznaczył.

Miłość w tym czasie będzie intensywna, głęboka, będzie jednak kosztować Was wiele emocji – wszyscy możemy stać się nieco bardziej drażliwi, wymagać od partnera więcej. Lekarstwem na niepokoje tych dni będzie bliskość i wzajemne wsparcie. Nawałnica uczuć tak szybko nadciągnie, jak i minie, a Wy znowu będziecie mogli spokojnie sycić się sobą.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Jest to czas, w którym Barany będą chciały być jak najbliżej z ukochaną osobą – wiele z nich zacznie zastanawiać się nad powiększeniem rodziny, bądź legalizacją związku. Tempo tych decyzji może początkowo przerazić partnera, który może nie czuć się jeszcze gotowy do angażowania się w takim stopniu, jednak gwiazdy mówią, że jego uczucia okażą się silniejsze – będzie starał się dać Baranowi jak najwięcej czułości i troski. Mimo to, w czwartek może dojść między nimi do scysji, która jednak zakończy się złożeniem broni i wszystko wróci do normy. Pod koniec tygodnia Barany mogą czuć się zmęczone i osowiałe, jednak wypoczynek u boku osoby kochanej szybko przywróci im formę. Barany, które nie pozostają w związkach, mają szansę spotkać w niedzielę osobę przy której odkryją uroki wspólnego życia.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Ten tydzień szykuje dla zodiakalnych Byków niespodzianki – na początku tygodnia może Wam się wydawać, że nic dobrego się nie przydarzy, natomiast to przekonanie nie znajdzie odzwierciedlenia w rzeczywistości. Przede wszystkim Byki muszą się liczyć z tym, że do środy będzie trwał zastój w uczuciach, jednak później sprawy ruszą szybko – Twój partner zauważy, że potrzebujesz uwagi, ciepłego słowa. W tym tygodniu nie będzie wybuchów zazdrości czy kłótni – oboje będziecie lgnąć do siebie, czasami rozmowy będą zbędne, bo będziecie rozumieli się w pół słowa. Byki będące singlami we wtorek mogą czuć się samotne, jednak rozwiązaniem nie jest zamknięcie się w czterech ścianach – Byku, Ty musisz wyjść do ludzi! Gdy to zrobisz, nawiążesz kontakt z wieloma osobami, w tym z jedną, która jest Ci pisana.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Bogini miłości szykuje dla Bliźniąt tydzień pełen wyzwań – osoba urodzona w znaku Ryb jest nimi bowiem niewątpliwie zainteresowana, mimo, że Bliźnięta zdają się nie traktować jej jak poważnego zalotnika. Ten tydzień przyniesie jednak zmiany, ponieważ ta osoba okaże się dużym wsparciem, co sprawi, że Bliźnięta przejrzą na oczy i w najbliższych dniach pozwolą się zbliżyć do siebie. Ryby będą nieco hamować je przy niektórych przedsięwzięciach, co wyjdzie Bliźniętom na dobre – może nie zaznają z nim wielu rozrywek, jednak jest partnerem, któremu można zaufać w każdej sytuacji. Bliźnięta będące już w stałych związkach również nie będą się nudzić; wspólnie z partnerem będą wspominać swoje pierwsze spotkanie, wracać myślami do pierwszych rozmów i nieśmiało okazywanych gestów. Odkryjecie, że wspólne wspomnienia są największym skarbem.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Samotne Raki zostaną rzucone w wir uczuć – w tym czasie kontakt z osobą z przeszłości, który był ci drogi odżyje, jednak mimo najpiękniejszych słów, jakimi Cię obdarzy, musisz uważać. Gwiazdy mówią, że jemu nie chodzi o stały związek i choć zatęsknił za zodiakalnym Rakiem, to jednak odnowienie tej znajomości może się zakończyć wyłącznie romansem – ta osoba ma tajemnicę, nie odsłoni się do końca przed tobą. Raku, masz obok siebie osobę, która mimo iż nie jest wyśnionym księciem, to zrobiłaby dla Ciebie wszystko. Rozejrzyj się, przywiązanie przyjaciela często bywa oznaką czegoś więcej. Raki w stałych związkach wezmą sprawy w swoje ręce, aby podkręcić atmosferę w związku, co zaowocuje miłym weekendem poza domem.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

W końcu Lew znajdzie swoją bratnią duszę, osobę z którą będzie mógł być na dobre i na złe – paradoksalnie nie jest to imprezowicz, za którymi Lew przepada, a osoba cicha, czasami skromna, ale troskliwa. W tym tygodniu Lew odkryje, że potrzebuje partnera, który twardo stąpa po ziemi, zamiast myślami błądzić w chmurach – mimo, że początkowo Byk może go denerwować, to wkrótce zagości między nimi porozumienie. Lew chce doświadczać, zaś Byk dba o jutro – to sprawi, że chociaż momentami może być im ciężko, stworzą trwały związek. Lew dojrzeje przy Byku, z czasem Byk otworzy się nieco i nauczy bardziej czerpać przyjemność z chwili. Jeśli jesteś Lwem, który jest już w relacji – możesz liczyć na romantyczną kolację pod koniec tygodnia.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Panny docenią ciepło domowego ogniska i będą w tym okresie spędzały dużo czasu z bliskimi, szczególnie dużo uwagi poświęcając swojemu partnerowi. Tydzień zapowiada się pozytywnie i spokojnie – mimo natłoku zajęć, Panna i jej partner znajdą chwilę dla siebie, co zaowocuje oglądaniem we dwoje filmu bądź wyjściem do teatru. Pod koniec tygodnia może dojść między Wami do małej sprzeczki, jednak Panna szybko to załagodzi, ponieważ nie lubi, kiedy ochładza się w jej relacji. Samotne Panny mają szansę spotkać w czwartek osobę, która zburzy ich dotychczasowy pogląd na temat związków – uczucie między nimi pojawi się szybko, będzie intensywne i głębokie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Samotna Waga powinna liczyć się z tym, że w tym tygodniu będzie działała na przedstawicieli płci przeciwnej jak magnes – jej urok osobisty oraz duża wrażliwość sprawią, że będzie spędzała czas nadzwyczaj aktywnie. Z Rakiem może liczyć na solidną porcję rozrywki, jest to osoba z którą może godzinami wpatrywać się w gwiazdy, jednak nie nadaje się on do stałego związku – romantyczne uniesienia przestaną wystarczać Wadze w chwili, gdy Rak zapomni zapłacić rachunki. Dużo lepiej Waga będzie czuła się u boku Koziorożca, który mimo, że bywa bardzo zasadniczy zaspokoi w pełni jej potrzeby – Waga lubi czuć się bezpieczna, a to właśnie może jej zaoferować partner spod tego znaku. Wagi w związkach poczują się zmęczone rutyną i codziennością, będą nalegać na wypad we dwoje. Plan uda się zrealizować w czwartek.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Uważaj na flirty na boku, Skorpionie – w tym tygodniu mogą one wyjść na jaw, a Twój partner może nie być aż tak wyrozumiały, by przyjąć Twoje tłumaczenie, że jest to wyłącznie w celach rozrywkowych. W drugiej połowie tygodnia czeka Cię wyjście na przyjęcie bądź kolacja w gronie współpracowników Twojej drugiej połówki i mimo, że nie jest to szczytem Twoich marzeń, postaraj się uśmiechać i nie daj się ponieść emocjom. Twój partner to doceni, o czym przekonasz się już w sobotę – wspólnie spędzone chwile pozwolą Ci zapomnieć o stresie i zmęczeniu. Skorpiony bez pary nie mogą narzekać na zastój w uczuciach, gwiazdy mówią, że w tym tygodniu swoje uczucia wyjawi Ci osoba, która już długo pojawia się w Twoich myślach i snach.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Analizowanie sytuacji może przynieść rozwiązanie Twoich problemów uczuciowych, natomiast działanie jest dużo lepszym pomysłem – czasami dużo więcej można wyjaśnić rozmową, niż samotnym roztrząsaniem pewnych kwestii. Twój partner czeka na gest z Twojej strony, nie możesz tego odkładać w nieskończoność. Wszystko skończy się dobrze dla Waszego związku, o ile będziecie ze sobą całkowicie szczerzy. Strzelce bez pary mają szansę w środę spotkać osobę spod znaku Lwa, która zafascynuje je swoją bezpośredniością oraz chęcią brania z życia pełnymi garściami. Przy Lwie Strzelec rozkwitnie, doświadczy całej gamy uczuć – i choć w tym związku kłótnie mogą pojawiać się nadzwyczaj często, to tej parze zawsze uda się wybrnąć z uczuciowych tarapatów obronną ręką.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Koziorożec w tym tygodniu stanie się podatny na wszelkie zranienia natury uczuciowej, dlatego jego partner musi wykazać się dużą cierpliwością; może zacząć dostrzegać w zwykłych gestach przedsmak końca zauroczenia, jednak nie powinien się obawiać – jego druga połówka jest wciąż zafascynowana jego osobą, mimo, że codzienne trudności powodują u niego zmęczenie i wyczerpanie, będzie starał się sprawić, by Koziorożec czuł się spokojny i bezpieczny. Koziorożce, którym jeszcze nie udało się stworzyć stałego związku, będą odczuwały pustkę i dążyły do jej wypełnienia – przez to zaczną szukać okazji do kontaktu z innymi, odświeżą również stare znajomości, a wyjście w gronie znajomych zaowocuje świetną zabawą z pewnym Baranem.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Miłość nagle pojawi się w życiu samotnych Wodników, odbierając im zdolność racjonalnego osądu sytuacji. Osoba spod znaku Bliźniąt wyda im się idealną, by spędzić z nią resztę życia, jednak przy bliższym poznaniu, gdy emocje nieco opadną, Wodnik zda sobie sprawę, że popełnił błąd : dużo lepiej bowiem zrozumiałby się z przyjacielską mu Panną, niż z Bliźniętami, które zawsze coś ukrywają. Wodniki w związkach spędzą czas na długich spacerach ze swoją drugą połówką, ale również snuciu planów na przyszłość – nie wszystkie będą możliwe do spełnienia, ale wspólnym uporem Ty i Twój partner będziecie mogli zbudować sobie ciepłe schronienie przed problemami świata zewnętrznego.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Ryby będą czuły się jak w niebie, a to za sprawą gwiazd, które wskazują, że od poniedziałku do środy partner będzie niemal wyskakiwał ze skóry, aby sprawić im przyjemność, przywołać uśmiech na ich twarze. Ryby uwielbiają czułości, wspólne spędzanie czasu – nawet czynność tak błaha jak wspólne sprzątanie może sprawić, że poczują się pewniej w związku. Dla Ryb, którym nie udało się odnaleźć drugiej połówki Los szykuje również miłą niespodziankę – wiadomość od sympatii z lat szkolnych. Nie bój się odpowiedzieć, ponieważ mimo, że Wasze drogi rozeszły się dawno temu, teraz będą się mogły zejść. Od tej pory będziecie szli wspólną drogą.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 26 października 2013
    Dzisiaj możesz być w znakomitym nastroju. W zdobywaniu uznania nikt ci nie dorówna, będziesz błyszczeć i olśniewać otoczenie. Udadzą się wszelkie randki i inne spotkania towarz...
  • Horoskop na 10 grudnia 2013
    Dzień pełen możliwości. Ale trzeba będzie podjąć odpowiednie decyzje, żeby nie zmarnować szans podsuwanych przez los. Nie bój się zaryzykować. Wszystko, co zrobisz w przyszłośc...
  • Horoskop na 2 stycznia 2014
    Dzisiejszy dzień raczej cię nie zaskoczy swoją energetyką. W jakim humorze wstaniesz, tak będzie kontynuowany, więc prawda jest taka, że najlepiej będzie, gdyby można było wsta...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook