708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 19 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dla wielu osób dzisiejszy dzień będzie trudny. Po weekendzie ciężko będzie wrócić do pracy i pozostawionych obowiązków. Będziemy potrzebowali więcej swobody, a energia tego dnia będzie pomocna w nawiązywaniu nowych przyjaźni. Nie wszystkie relacje będą łatwe. W tym dniu będziemy też bardziej kreatywni. Szukać będziemy nowych możliwości rozwoju w pracy.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 19.08.2013

Będziesz dziś pełen energii. Z łatwością zrealizujesz swoje plany. Przeorganizujesz wreszcie swoje sprawy w domu, tak by czuć się lepiej. Kosmos będzie Cię dziś wspierał. Uważaj jednak na zbyt szybkie i nieuważne działanie, gdyż niechcący możesz sprawić komuś przykrość.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 19.08.2013

Dzisiejszy dzień nie będzie dla Ciebie łatwy. Trzeba będzie szybko podejmować ważne decyzje, a Ty tego nie lubisz. Życie nabierze tempa. Nie łatwo Ci też przyjdzie w relacjach osobistych. Możesz być źle zrozumiany. Postaraj się wiec jasno wyrażać i wyjaśniać wszystkie nieporozumienia na bieżąco.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 19.08.2013

Dzisiejszy dzień będzie okazją do zaprezentowania Twojego zdania na forum publicznym. Mogą pojawić się możliwości związane z wyjazdem służbowym oraz dodatkowym szkoleniem. Ciężko Ci podjąć dziś decyzje.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 19.08.2013

Marzysz o chwilach z przyjaciółmi, z którymi dawno nie miałeś kontaktu. Zaproś bliskie osoby do swego domu. W ten sposób uda Ci się pogodzić sprawy rodzinne z Twoimi oczekiwaniami. Zaangażuj rodzinę w przygotowanie spotkania.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 19.08.2013

Zadbaj dziś nie tylko o siebie, ale również o bliską sercu osobę. Pozwól, by dziś błyszczała u Twego boku. Podziel się swoimi przemyśleniami i ostatnimi osiągnięciami. Posłuchaj uważnie opinii innych.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 19.08.2013

Zadbaj dziś o siebie szczególnie. Zakup jakiś nowy kosmetyk i podkreśl swoją urodę. Spędź wieczór w miejscu, gdzie jest muzyka i wesoła atmosfera. Mimo, że możesz odczuwać dyskomfort w związku z sytuacją finansową, dziś nie zajmuj się pracą w domu.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 19.08.2013

Będziesz dziś przyciągać ludzi swoim urokiem i tajemniczością. Wykaż więcej zdecydowania i śmiałości gdyż brak tych cech może spowodować, że stracisz ciekawą okazję poznania wartościowych osób. W pracy sprawy związane z kwestią finansową zostały zawieszone na kilka dni. Nie martw się. Wszystko się wyjaśni.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 19.08.2013

Dziś może nadarzyć się okazja na nieoczekiwaną zmianę w relacjach w pracy i w domu. Panuje wspierająca energia na przeforsowanie zmian, które ułatwią Ci funkcjonowanie. Poprawią się również wszelkie relacje towarzyskie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 19.08.2013

Strzelcom ciężko będzie wytrzymać w domu oraz przy biurku w pracy. Będzie rozpierać Was energia i potrzeba swobody. Zaproponuj dziś rodzinną wycieczkę do parku. W pracy zastosuj małe zmiany ułatwiającym wszystkim lepsze funkcjonowanie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 19.08.2013

Postaraj się nie być dziś zbyt zasadniczy. Zaplanuj pracę na cały dzień, tak by znaleźć czas dla siebie. Wprowadź trochę szaleństwa w swoje życie. Możesz dziś korzystać z Internetu w celu zawarcia nowych znajomości.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 19.08.2013

Wodniki będą pewne siebie. Znajdą energię na przeprowadzenie swoich zamierzeń. Uważajcie dziś na nadmiar optymizmu i spontaniczności. Nie każdy za Wami dziś nadąży. Nowe pomysły zaskoczą pracodawców. Pokażcie bliskim, że są dla Was ważni.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 19.08.2013

Dla Ryb sprzyjająca aura. Sprawy zawodowe i domowe układają się dobrze. Może pojawić się propozycja dodatkowej pracy lub innego źródła dochodu, związanego z pracą w sferze piękna. Zastanów się. Nie musisz na razie podejmować wiążącej decyzji. Może być ciężko dziś znaleźć wewnętrzną jedność.

 

Przeczytaj coś innego

  • Oczekiwanie na tego jedynego…
    Często mijają lata, a my wciąż czekamy na tego jedynego… Przyjrzyjmy się, dlaczego tak się dzieje. Może warto coś w sobie zmienić. Dziewczynka jeszcze nie dojrzała… ...
  • Horoskop na 10 sierpnia 2013
    Nie czas teraz na eksperymenty, wdrożenie nowych metod, ani na zmianę wyglądu czy zachowania. Postaraj się korzystać ze sprawdzonych środków, unikaj nieznanych miejsc i nieokre...
  • Horoskop na 3 listopada 2013
    Niedziela powinna być dniem odpoczynku. Weź sobie do serca powiedzenie, że praca wykonana w niedzielę niestety często idzie na marne. Zajmij się drobnymi sprawami, może jakieś ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook