708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 sierpnia 2013

Tygodniowy horoskop

Merkury znajdujący się w znaku Lwa dalej będzie inspirował do samorealizacji, dostarczając wiary we własne siły. Położenie Merkurego pomoże stać się kreatywnym, pomagając wyrazić się w odpowiedni dla nas sposób. Kwadratura Jowisza do Urana akcentować będzie nasze ekscentryczne zachowania oraz nagłe zmiany w sytuacji.

U wielu osób szczególnie podatnych na ten układ, może pojawić się zapęd do nagłej samowoli i wiara w swoje nieograniczone możliwości. We wtorek Wenus w znaku Wagi w kwinkunksie do Neptuna wprowadzi zamęt w uczuciach. Pojawią się wewnętrzne dylematy i rozterki w osobistych relacjach.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Dla urodzonych w tym znaku zapowiada się trudny tydzień. Dużo będzie się działo. W obrębie związków, rodziny i pracy. Możecie mieć chęć nagle rzucić wszystko i zacząć od nowa. Do tego Baranom będzie się wydawać, że to naprawdę się uda. Nonszalanckie zachowania będą w tym tygodniu typowe dziś dla ludzi spod znaku Barana. Szansa na nowe znajomości, a we wtorek poważne dylematy w sprawach sercowych bo być może nagle pojawić się ktoś, kto zawróci w głowie. W sprawach finansowych bądź ostrożny.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Dla Byków wiele się dzieje w sprawach związanych z domem i rodziną. Byki będą skonfrontowane z własnymi uczuciami i będą zmuszone do zmian. Sposób wyrażania i okazywania uczuć będzie w tym okresie podlegał transformacji. Byki będą musiały nauczyć się mówić o uczuciach, w przeciwnym razie ciężko będzie kontynuować relacje, w jakich obecnie funkcjonują. Będzie to dość trudne, bo osoby spod tego znaku nie lubią zmian. Powoli zaczną się też pojawiać nowe okazje, związane z polepszeniem sytuacji zawodowej.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Osobom urodzonych w tym okresie tydzień będzie dostarczał wiele pozytywnych emocji związanych z wyrażaniem myśli i przekazywaniem informacji. Bliźnięta będą miały okazje zabłyszczeć w towarzystwie, pokazać swoją wszechstronność. Pewność siebie objawi się również w sprawach domowych i uczuciowych, gdzie Bliźnięta postanowią zaprowadzić pozytywne zmiany. Czeka ich ożywiona atmosfera romansowa i uczuciowa. Sobota może być najtrudniejszym dniem w tym tygodniu gdyż może przynieść krótkie napięcia emocjonalne i kłótnie w sprawach rodzinnych.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Tydzień przyniesie dużo zmian w zakresie pracy oraz rodziny. W tym okresie samotne Raki mogą znaleźć swojego partnera np. przez Internet lub w jakiś inny, niespodziewany sposób. W sobotę Raki mogą również liczyć na niezwykłe wydarzenia związane z pracą. W tym czasie mogą również ulec zmianie stosunki z ojcem. Rodzinne układy mogą być bardziej napięte. Raki wiedzione nagłym instynktem mogą wyruszyć do szefa po należną, jak się im wyda, podwyżkę. W tym czasie trzeba uważać na wszelkie zachowania, których później można żałować.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

W tym tygodniu osoby urodzone w znaku Lwa będą miały okazję zabłysnąć prawdziwą erudycją i talentem krasomówczym. Samotne Lwy nie będą chciały pozostać w domu. Zyskana w tym czasie pewność siebie pchać ich będzie do ludzi. Lwy w stałych związkach też niechętnie będą spędzać wolny czas w domu szukając rozrywki poza nim. Partner cierpliwie powinien zaakceptować Lwa i czule go chwalić. Wspaniale gdyby mógł towarzyszyć mu podczas kolejnych eskapad do miasta. W ten sposób może udałoby się zażegnać niepotrzebne spory.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Panny w tym tygodniu będą miały okazje wykazać się. Pracowitość i zmysł analizy zostanie, w tym tygodniu zauważony i doceniony, zwłaszcza w czwartek zarówno przez rodzinę, jak i w środowisku zawodowym. Panny będą miały okazję umocnić swoją pozycję w pracy. Mogą pojawić się szanse na „stanięcie” na ziemi poprzez podwyżkę, nowy aneks do umowy. Osoby spod tego znaku też będą myślały o zmianach w obrębie domu, ale nie będą mogły się zdecydować na kierunek w jakim powinny te zmiany pójść. Pannom zabraknie energii na podjecie konkretnych działań.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Osoby urodzone w znaku Wagi będą w tym tygodniu bardzo kochliwe, ale wcale nie będzie łatwo nawiązać im pozytywne relacje. Może pojawić się szansa na niespodziewane znajomości, ale mogą okazać się one nietrwałe i nierokujące na przyszłość. Wagi mogą mieć problem z komunikacją w rodzinie i brakiem zrozumienia. Trudno będzie im przedstawić swoje racje właściwie. W czwartek może być szansa na poznanie starszej, wartościowej osoby. Istnieje również możliwość podpisania kontraktu, związanego z finansami.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Ten tydzień będzie trochę spokojniejszy dla Skorpionów niż poprzednie. Skorpiony zmęczone ostatnim, trudnym okresem pragną zmian w obrębie związków. Myślą o prawdziwej, dozgonnej miłości. Sytuacja zawodowa na tyle się będzie klarować, iż Skorpiony będą myślały tylko o prawdziwej, oddanej relacji. Niespełnione uczuciowo będą chciały zakończyć swój dotychczasowy związek albo przynajmniej nadać mu inny charakter. Bardzo dobrym dniem będzie czwartek. Wtedy uda się pomyślnie załatwić sprawy zawodowe.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Strzelce poczują wszechogarniającą energię. Nie łatwo im będzie w tym tygodniu funkcjonować, gdyż władca ich Słońca, Jowisz przebywa obecnie w Raku. Strzelce przymusowo przebywają obecnie więcej w domu chcąc zatroszczyć się o swoją rodzinę. W środku ich duszy wrze. Strzelce chciałyby wyruszyć w podróż. Snują plany, ale czują, że rodzina ich potrzebuje. W tym tygodniu bardzo dotkliwie będą odczuwać to wewnętrzne rozdarcie. Chęć rozwoju, chęć kariery, podróży, poznania innych krajów będzie walczyć z poczuciem obowiązku i radości z obcowania z własną rodziną.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Koziorożce bardzo się zmieniają. Pracują nad swoją siłą woli. Ostatnio, dzięki ich ciężkiej pracy, sytuacja się ustabilizowała. Koziorożce ciężko pracowały również poprzez swoje ciało, doświadczając dyskomfortu związanego z obniżoną witalnością. W czwartek dobry dzień na umówienie się na randkę, miłe towarzyskie spotkanie a także udanie się do salonu piękności czy galerii. Samotne Koziorożce będą mogły poznać kogoś urokliwego, kto pomoże im zmienić ich stosunek do związków i funkcjonowania w rodzinie.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Wodniki w tym tygodniu będą się czuły bardzo swobodnie i będą chciały zmieniać otaczający świat. Mogą mieć potrzebę znajdowania wokół siebie nowych przyjaciół. Będzie ich cechować entuzjazm i teatralna wręcz spontaniczność. Osoby spod tego znaku będą chciały również nawiązać znów na nowo, ciepłe relacje w swojej rodzinie. Nie obędzie się bez dziwnych, niezrozumiałych przez otoczenie zachowań. Wodnikom ciężko na stałe zagościć w domu, gdyż ciężko im oddać się jednej osobie bez granic. Dla osób spod tego znaku liczy się wewnętrzna wolność a wszyscy ludzie są dla nich, równie ważni. Wodniki będą próbowały odnaleźć w tym tygodniu swoje korzenie w rodzinie, buntując i broniąc się z wdziękiem.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 19 do 25 sierpnia 2013 roku

Ryby w tym tygodniu również nie będą narzekać na nudę. W środę i czwartek udajcie się do kina, na koncert. Skorzystajcie z miłej aury. W sprawach zawodowych, osoby spod znaku Ryb będą zmuszone do wykazania się inicjatywą. Sytuacja wyjdzie im na dobre, gdyż w ten sposób Ryby znajdą odwagę i sposób, by wykazać się asertywnością. Od poniedziałku, do środy Ryby będą się borykać z własną niemocą. Z jednej strony bardzo chciałyby być w dobrej relacji partnerskiej, a z drugiej strony chciałyby zatopić się w swojej melancholii. W tych dniach będzie szansa na poznanie ciekawej osoby, ale ciężko będzie podjąć jakąkolwiek decyzję n a temat swojej przyszłości.

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook