708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 18 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Doskonały dzień, aby pogodzić się z tymi, z kim pozostajesz w konflikcie. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok, a wszystko potoczy się swoim torem. Poczujesz się lepiej, kiedy zrozumiesz, że bliska osoba nie żywi do Ciebie złości i pragnie dalszego kontaktu. Dobry dzień na rozwój spraw osobistych. Możesz poważnie porozmawiać z ukochanym na temat wspólnej przyszłości i waszych wspólnych planów.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 18.08.2013

Twoje sowa dziś będą wywierać nie tylko wrażenie na otoczeniu, ale wpływać na postrzeganie świata przez słuchaczy. Ludzie z powagą będą się wsłuchiwać w to, co masz do powiedzenia. Postaraj się nie rzucać słów na wiatr, mów tylko to, co istotne.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 18.08.2013

Dzisiejszy dzień doskonale się nadaje do obcowania z twórczością. Kino, teatr pozwoli Ci rozwinąć swój wewnętrzny świat. Warto wybrać się w podróż do świata sztuki z bliską osobą.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 18.08.2013

Bliźnięta spędzą dzień na wspominaniu życia i historii swojej rodziny. Odnajdziesz w starych albumach zdjęcia przodków, zagłębisz się we wspomnieniach. Spotkasz się ze starymi znajomymi, co okaże się bardzo korzystne dla Twojej energii i psychiki.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 18.08.2013

Raki mogą liczyć na rekomendacje i protekcje od autorytetów, niekoniecznie z najbliższego otoczenia. Jeśli dobrze wykorzystasz ten prezent od losu, Twoje życie w znacznym stopniu zmieni się na lepsze.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 18.08.2013

Wszystkie kampanie reklamowe będą dziś zakończone sukcesem. Możesz teraz z powodzeniem reklamować swoje usługi, nieruchomość, towary albo i siebie samego. Będziesz pozytywnie wpływał na otoczenie. Niestety przy tym wszystkim niewiele będzie odpoczynku.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 18.08.2013

Dobrze Ci zrobią wszelkie relacje uczuciowe. Dziś Twój partner spojrzy na Ciebie z zupełnie innej strony. Samotni przedstawiciele znaku bez trudu będą mogły zdobyć serce osoby, która im się spodoba.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 18.08.2013

Twój wielbiciel dziś sprawi Ci wielką radość. Możesz spodziewać się prezentu, o którym od dawna marzyłeś, a co najważniejsze – zainteresowania i troski. Możliwe, że dzięki tej sytuacji, Wasze relacje osiągną wyższy stopień zażyłości.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 18.08.2013

Pilnuj czasu, żeby nie spóźnić się na randkę lub ważne spotkanie. Miej w zapasie trochę czasu, aby w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, nie przybyć spóźnionym. Możliwe, że będziesz musiał skorygować swój harmonogram na dziś.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 18.08.2013

Twoi bliscy mogą Ci dziś przypomnieć o Twoich obietnicach, Będziesz zmuszony zabrać się za ich realizację. Dobrze zaplanuj swój dzień, aby uniknąć nieprzyjemności.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 18.08.2013

Możliwe, że dziś czeka Cię poważna rozmowa, ostra dyskusja z wpływową osobą. Postaraj się unikać kłótni. Prawdopodobnie rozmówca pójdzie Ci na rękę, ale nie obędzie się bez nerwów.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 18.08.2013

Zaplanuj na dziś aukcje i wyprzedaże. Na nich znajdziesz potrzebną rzecz za atrakcyjna cenę. Bądź pewny, że ten zakup przyniesie Ci dużo radości i szczęścia. Jeśli udasz się na zakupy w towarzystwie bliskiej osoby, radość będzie większa, gdyż Twój towarzysz będzie się cieszył równie mocno jak Ty.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 18.08.2013

Możesz donieść wrażenie, że nie masz na nic wpływu. Poczujesz chęć ucieczki, ale nie powinieneś tego robić. W ten sposób nie będziesz mógł nic osiągnąć. Teraz los jest po Twojej stronie, dlatego działaj aktywnie i odważnie.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 21 lipca 2013
    Doskonały dzień na nieformalne spotkania z kolegami z pracy, kierownictwem i partnerami. Duże szanse na porządny krok do przodu na drodze rozwoju kariery, sytuacji społecznej c...
  • Horoskop tygodniowy miłosny od 9 do 15 września 2013
    Nadchodzący tydzień gwiazdy przedstawiają jako moment, w którym naprawdę wiele będzie nas w stanie zaskoczyć – nawet jeśli jesteście w związku z długim stażem, nie będziecie narz...
  • Horoskop na 19 października 2013
    Ktoś musi pierwszy wyciągnąć rękę. Dobrze, żeby była to osoba mądrzejsza, która potrafi załagodzić konflikty. W sprawach zawodowych sugerowana jest ostrożność. Postaraj się nie...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook