708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 17 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień może nieść ze sobą niepewność i wątpliwości. Jednak wszystkie te emocje mogą odejść w zapomnienie, jeśli nie będziesz przeżywał w samotności. Dla wszystkich znaków Zodiaku ważny jest teraz kontakt z otoczeniem. Spędź dzień w kręgu rodziny, bliskich, przyjaciół. Im więcej rozmów, tym więcej pewności siebie. Możliwe, że podczas takiej rozmowy wpadniesz na ciekawą myśl, która może odegrać wielką rolę.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 17.08.2013

Ucieszysz się z jakiejś wiadomości, którą dziś otrzymasz. To będzie informacja od kogoś, kto znajduje się daleko, ale pamięta o Tobie i kocha. Nie wykluczone, że otrzymasz propozycję, na którą długo czekałeś. Podziel się swoją radością z bliskimi.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 17.08.2013

Będziesz oceniać nowe dania, które z troską przygotował dla Ciebie ktoś bliski, kolega lub koleżanka. Zapewne będziesz chciał również upichcić taki posiłek, dlatego zawczasu podpytaj o przepis.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 17.08.2013

Bliźnięta mogą dziś pokazać swoje zdolności. Nie krępuj się, zwłaszcza jeżeli wśród publiki jest osoba, która nie jest Ci obojętna. Uważaj jednak, aby nie przedobrzyć, bądź sobą.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 17.08.2013

Otworzą się dziś przed Tobą nowe perspektywy, które będą związane z innymi państwami. Być może spotkasz kogoś, kto pomoże Ci znaleźć nową pracę lub dodatkowe zajęcie, które przyniesie korzyści materialne. Bądź szczery w tej rozmowie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 17.08.2013

Bądź dziś szczególnie uważny i ostrożny w stosunku do otrzymywanej informacji. Śledź wszelkie kanały informacyjne, aby wyłapać odpowiednią ideę, która skieruje Cię na odpowiednie tory i pomoże osiągnąć cel.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 17.08.2013

Wydarzenia, które dziś będą miały miejsce pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. Nie wykluczone, że poczujesz chęć zanurzyć się w romantycznej przygodzie. Energia dnia pozwoli Ci na urzeczywistnienie tych pragnień.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 17.08.2013

Przyjaciele i rodzina nie pozwolą dziś o sobie zapomnieć. Będę marudzić, dokuczać swoimi prośbami i problemami. Raczej od tego nie uciekniesz. Mimo rozdrażnienia i niechęci, postaraj się odnaleźć w zaistniałej sytuacji pozytywne momenty.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 17.08.2013

Myśli o relacjach osobistych i romantycznych spotkaniach będą zaprzątać głowę Skorpiona. Jednak pewien nieproszony gość może przeszkodzić w realizacji romantycznych planów. Jeżeli życie osobiste jest dla Ciebie teraz na wagę złota, postaraj się jak najszybciej pozbyć intruza.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 17.08.2013

Dziś wzmocnij skupienie i uwagę na drogach. Możliwe też konflikty z drogówką, kierowcami, przechodniami. Nie wykluczone awarie i usterki w aucie, co pokrzyżuje Twoje plany i możesz nie dotrzeć na miejsce o wyznaczonym czasie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 17.08.2013

Jeśli zaplanowałeś na dziś załatwianie spraw domowych, lepiej przełożyć je na inny termin. Teraz warto zająć się aktywnym wypoczynkiem, aby nabrać sił i wzmocnić energię, pozbyć się niepotrzebnych myśli. Spędź dzień na łonie natury.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 17.08.2013

Nie spoczywaj na laurach. Jesteś już bardzo blisko celu. Teraz wystarczy decydujący krok i Twoje marzenia będą rzeczywistością. Być może będziesz musiał skorzystać z pomocy zaufanego przyjaciela, pozwól sobie na to.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 17.08.2013

Dzień przyniesie Ci wiele radości, jeśli wybierzesz się na zakupy. Nie myśl o cenach, kupuj to, co wyda Ci się potrzebne. Pieniądze raz są, raz ich nie ma, a kupione rzeczy będą Ci długo służyć i dawać radość.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 5 sierpnia 2013
    Doskonały dzień na rozpoczęcie kariery lub postawienie pierwszego kroku w kierunku podniesienia statusu społecznego. Okoliczności będą sprzyjające, jeżeli ujawnisz swój profesj...
  • Horoskop na 13 października 2013
    To jest dzień rodzinnych spotkań i obiadków u teściów. Nie nastrajaj się bardzo źle do wszystkiego i wszystkich, bo możesz niestety niekoniecznie trafić na osoby, które na taki...
  • Horoskop tygodniowy od 21 do 27 października 2013
    Wielu z nas będzie teraz miało tendencję do przepracowywania się - co nie będzie dobre ani dla nas, ani dla naszego zdrowia. Wzrośnie nasza podatność na infekcje, dlatego ważny...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook