708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 16 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Energia dnia pozwoli nieco odejść od codziennych trosk. Odrzucisz niepotrzebne wątpliwości, iluzje i fantazje. Przestaniesz uporczywie myśleć o pracy i obowiązkach zawodowych. Dzięki temu na świeżo spojrzysz na jakąś sytuację i znajdziesz rozwiązanie tam, gdzie dotąd nie było takiej możliwości. Dotyczy to każdej dziedziny życia.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 16.08.2013

Sytuacja, w jakiej się dziś znajdziesz będzie wynikiem Twoich działań z przeszłości. Jak się mówi, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Miejmy nadzieję, że efekty działań z przeszłości okażą się pozytywne.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 16.08.2013

Cały Twój organizm wypełni pozytywna energia. Poczujesz nieodpartą chęć zrobienia czegoś wielkiego, zmienić świat, wpłynąć na wydarzenia. Faktycznie, będziesz w stanie wiele osiągnąć, pod warunkiem, że nie będziesz tracić siły na drobiazgi.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 16.08.2013

Masz dziś możliwość rozwinąć relację z ukochaną osobą, sprawić, że Wasz związek wejdzie na wyższy poziom. Słuchaj, co ukochana osoba ma do powiedzenia, wyciągaj wnioski, spełniaj jej małe marzenia.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 16.08.2013

W Twojej duszy będzie królował spokój i harmonia. Nie będzie Ci się chciało aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym. To czas, aby pobyć sam na sam ze sobą i swoimi myślami, nie sprzeciwiaj się takiemu obrotowi spraw.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 16.08.2013

Będziesz pewien, że możesz teraz góry przenosić, że wszystko masz obmyślone w najmniejszych szczegółach i jesteś gotów, aby wdrożyć w życie swój plan. Nie spiesz się jednak. Możliwe, że nie wziąłeś pod uwagę jakiegoś drobiazgu, który może okazać się najważniejszym ogniwem w całym projekcie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 16.08.2013

To będzie neutralny dzień, bez jakichkolwiek większych zmian. Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko przyglądać się rozwojowi sytuacji. Uważnie obserwuj i słuchaj to, co niesie ze sobą dzień, bo może się okazać, że otrzymasz ważną wiadomość.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 16.08.2013

Pod koniec dnia zrobisz zakup, który sprawi Ci dużo radości. Nawet, jeśli nie masz na dziś w planach zakupów, przespaceruj się po sklepach. Intuicja popchnie Cię w odpowiednim kierunku.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 16.08.2013

Uważaj na swoje emocje. Możesz wybuchnąć i wywołać awanturę z osobą, od której wiele może zależeć w twojej przyszłości. Lepiej policz do dziesięciu zanim cokolwiek powiesz. Po co psuć relacje z kimś, kto może odegrać ważną rolę w Twoim życiu.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 16.08.2013

Jeśli nie będziesz się chować w swoim mieszkaniu, zamkniętym na cztery spusty, a wyjdziesz w świat, masz możliwość doskonale spędzić czas w towarzystwie interesującej osoby. Masz szansę poznać ciekawą osobę płci przeciwnej, a znajomość ta będzie dobrze rokować na przyszłość.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 16.08.2013

Od Twojej decyzji, jaką dziś będziesz musiał podjąć, będzie zależała Twoja kariera i dobrobyt. Nie ograniczaj się możliwościami, które są łatwo dostępne. Dokładnie przeanalizuj wszystkie inne niestandardowe rozwiązania, możliwe, że jest jakiś sprytny ruch, jaki możesz wykonać i szybko osiągnąć sukces.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 16.08.2013

Okoliczności i znajomi będą cię ponaglać, ale nie poddawaj się temu pośpiechowi. Każde działanie i każda decyzja wymaga dokładnej analizy. Inaczej Twoje starania mogą się zakończyć fiaskiem.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 16.08.2013

Uwaga Ryb zostanie skierowana na sprawy finansowe. Przed Tobą niełatwe zadanie. Zwróć się po pomoc do profesjonalisty z doświadczeniem. Nawet, jeśli z tego powodu będziesz skazany na wydatki, w efekcie końcowym ten ruch Ci się opłaci.

 

Przeczytaj coś innego

  • Zemsta wcale nie taka słodka
    Ludzkie emocje mogą bardzo silnie oddziaływać na nasze zachowanie, samopoczucie, a nawet stan zdrowia. Jeśli emocje są pozytywne, wówczas i ich wpływ ma jak najlepsze skutki. C...
  • Horoskop na 7 sierpnia 2013
    Dziś ciężko będzie się skupić na obowiązkach zawodowych. Głowę będą zaprzątać różne inne myśli. Jeśli uda Ci się zrezygnować dziś ze spraw zawodowych i zająć się sprawami osobi...
  • Horoskop na 29 września 2013
    Dzień dla wytrwałych. Zakupy z rodziną nadszarpną twój budżet, lecz obiad z przyjaciółmi będzie miłym akcentem tego dnia. Może nie odpoczniesz, ale towarzystwo dobrze ci zrobi....

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook