708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 15 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Trzeba będzie dużo popracować, naprawiać błędy, przeanalizować harmonogramy pracy, poprawiać niedoróbki. Ostrożnie z liczbami. Nawet najmniejszy błąd może mieć duże konsekwencje. Być może kontakt z kierownictwem nie będzie należał do najprzyjemniejszych, ale tego akurat dziś nie unikniesz. Nie czas teraz na debaty i negocjacje, należy wykonać swoja pracę i już.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 15.08.2013

Musisz podliczyć swoje dochody i wydatki, zastanowić się nad kosztami. Możliwe, że wydajesz ciężko zarobione pieniądze na rzeczy, których wcale nie potrzebujesz. Posłuchaj rad przyjaciół, zwłaszcza jeśli w Twoim otoczeniu jest dojrzała osoba.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 15.08.2013

Dziś możesz spodziewać się podróży. Trzeba będzie powołać się na znajomości, aby załatwić lepsze miejsca np. na samolot. Postaraj się zabrać ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 15.08.2013

Nie kontaktuj się z osobami, które mogą Ci czegokolwiek zazdrościć. Nie zwracaj uwagi na to, co o Tobie mówią inni. To czysta prowokacja z ich strony. Wszystkie poważne rozmowy odłóż na inny termin lub zleć pośrednikom.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 15.08.2013

Od rana będziesz przepełniony kreatywną energią. Z powodzeniem zademonstrujesz otoczeniu swoje zdolności. Za pomocą dość oryginalnych metod będziesz mógł rozwiązać różne sytuacje, dzięki czemu zauważysz, że zwiększy się zainteresowanie osób trzecich do twojej niestandardowej działalności.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 15.08.2013

W życiu osobistym Lwów może nastąpić przełom. Osoba, która nie zwracała na Cienie najmniejszej uwagi, nagle poczuje przypływ namiętności i zacznie próbować zawrócić Ci w głowie. Działaj zgodnie z samym sobą, zważając na okoliczności.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 15.08.2013

Dobry dzień, aby zająć się rozwojem duchowym i osobistym. Z łatwością rozwiążesz zadania intelektualne, otworzą się przed Tobą nowe prawdy. Rozmowy z mądrymi nauczycielami sprawią, że poczujesz się ponad zgiełkiem całego świata.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 15.08.2013

Uda Ci się dziś poznać coś, co ktoś świadomie przed Tobą ukrywał. Nowa wiedza może wywołać lekki szok. Czy i w jaki sposób wykorzystasz tę informację, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Postaraj się tak ją wykorzystać, aby nie wyrządzić nikomu krzywdy.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 15.08.2013

Istnieje ryzyko kłótni z ukochaną osobą. Twój upór może dziś poprowadzić Cię złą drogą. Owszem, czasami trzeba postawić na swoim, ale nie teraz. Im będziesz milszy i bardziej uległy, tym lepiej dla waszych relacji.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 15.08.2013

Będziesz znużony dotychczas obraną drogą. Poczujesz chęć zmian. Mogą to być zmiany wyglądu, nawyków, ale również i całego otoczenia. Posłuchaj głosu serca, który podpowie co należy zmienić, a co zostawić tak jak było.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 15.08.2013

Nie staraj się teraz za wszelką cenę wyróżniać od innych. Próby bycia oryginalnym nie zakończą się powodzeniem. Mogą jedynie wywołać uszczypliwe uwagi ze strony kolegów i konkurencji. Trzymając się wyznaczonych reguł z łatwością osiągniesz cel.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 15.08.2013

Pośpiech i brak cierpliwości może Ci teraz zaszkodzić. Szybko podjęte decyzje i działania nie przyniosą pozytywnych efektów. Postaraj się działać z rozwagą, dokładnie obmyślając każdy krok.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 15.08.2013

Twoje zdanie i działania będą teraz bardzo przekonujący. To, co powiesz będzie miało wielka wagę dla otoczenia. Możesz z powodzeniem wykorzystać energię dnia na składanie wniosków w różne instancje. Rozpatrzenie tychże nastąpi szybko i z korzyścią dla Ciebie.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 31 sierpnia 2013
    Położenie Księżyca w znaku Raka będzie dziś wprowadzać romantyczny nastrój. Wiele osób odczuwać będzie potrzebę miłości i bezpieczeństwa. Księżyc, tworząc koniunkcję z Jowiszem...
  • Horoskop na 9 grudnia 2013
    Na głowie masz wiele rzeczy a tutaj jeszcze od poniedziałku może się okazać, że trzeba będzie ponaprawiać czyjeś błędy. Żeby nie ryzykować nieudanego ruchu, postaraj się zawcza...
  • Horoskop na 27 grudnia 2013
    Możesz dzisiaj odczuć większe zainteresowanie ze strony najbliższego otoczenia. Czas będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim i rozrywkom w większym gronie. By odnieść zwycięstw...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook