708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 14 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś mogą się zmienić Twoje upodobania. To, co podobało Ci się wcześniej, wyda się przestarzałe i niepotrzebne. Zainteresowanie wzbudzi w Tobie coś, o czym dotąd nie miałeś zielnego pojęcia. Ktoś z Twojego otoczenia może zaproponować Ci podróż lub udział w jakimś ekstremalnym wydarzeniu. Zgódź się jeśli chcesz poznać coś nowego, poczuć pewność siebie i połaskotać emocje.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 14.08.2013

Istnieje ryzyko, że otoczenie będzie dziś nastrojone przeciwko Tobie. Poczujesz, że tylko Ty wiesz, jak należy postępować, zaczniesz wymagać od innych podporządkowania się Twojej woli. Postaraj się zejść z moralizatorskiego tonu.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 14.08.2013

Nie porywaj się na wielkie sprzątania ani w domu, ani w biurze. Jest ryzyko zniszczenia ważnych dokumentów, zagubienia istotnej informacji. Współdziałaj z ludźmi, których zainteresowania całkowicie pokrywają się z Twoimi.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 14.08.2013

Nie porywaj się na wielkie sprzątania ani w domu, ani w biurze. Jest ryzyko zniszczenia ważnych dokumentów, zagubienia istotnej informacji. Współdziałaj z ludźmi, których zainteresowania całkowicie pokrywają się z Twoimi.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 14.08.2013

Raki poczują przypływ sił i możliwości. Podwiniesz rękawy i weźmiesz się za coś, o czym masz małe pojęcie. Wywoła to ironiczny śmiech ze strony osób nieprzychylnie do Ciebie nastawionych. Jeśli faktycznie pragniesz zająć się czymś dla siebie zupełnie nowym, skorzystaj z pomocy osoby doświadczonej w tym temacie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 14.08.2013

Lwy dziś będą przyciągać uwagę otoczenia. Mało tego pozytywnie będziesz wpływać nie tylko na swoich sprzymierzeńców, ale i na wrogów. Dobrze pójdą Ci negocjacje, targowanie się, a także podboje miłosne.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 14.08.2013

Front Twoich działań będzie teraz ograniczony. Nie planuj na zapas. Zadowalaj się tym, co los może Ci teraz ofiarować, gdyż ciężko Ci będzie burzyć przeszkody, które mogą się pojawić na Twojej drodze.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 14.08.2013

Możesz się spodziewać zwiększenia wydatków. Niezaplanowane wydarzenie lub rzecz, o której nawet nie myślałeś może pochłonąć dość sporą część oszczędności. Jednak wraz z trudną sytuacją materialną mogą się pojawić nowe źródła dochodu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 14.08.2013

Możliwe, że będziesz skłonny do kłótni z przedstawicielami płci przeciwnej. Może to źle wpłynąć na Twoje rodzinne lub zawodowe relacje. Z drugiej jednak strony dobrze teraz pójdzie Ci z rozwiązaniem problemów finansowych, jeśli podejmiesz rozmyślania na ten temat w samotności.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 14.08.2013

Strzeż się własnych fantazji i emocji. Możesz z nimi zabrnąć za daleko. Nie wiadomo jak zakończą się takie przygody. Postaraj się trochę ochłonąć, nie spiesz się podejmować decyzji i działać na szybko.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 14.08.2013

Dzień upłynie pod znakiem miłości. Wiele osób będzie Tobą zachwyconych. Możesz wykorzystać ten czas do rozwinięcia skrzydeł. Zrób kolejny krok na drodze do realizacji swoich marzeń.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 14.08.2013

Prawdopodobnie Wodniki będą teraz szykować się w podróż. Nie wykluczone też, że będziesz na kogoś czekać, kto z dalekiej podróży powróci. W każdym przypadku masz gwarantowane spotkania, wymianę doświadczeń, rozmowy, relacje. Nie przegap wartościowej informacji.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 14.08.2013

Mimo wielkiej chęci przerzucenia wszystkich swoich trosk na kogoś innego, nie rób tego. Dziś nawet najbardziej zaufana osoba, może niechcący Cię zawieźć. Musisz liczyć wyłącznie na siebie. W ten sposób masz okazję rozwiązać problem.

 

Przeczytaj coś innego

  • Miłosny horoskop na październik 2013
    Październik okaże się miesiącem łaskawym dla osób mających problemy w związkach - do 14 października będziecie mieli okazję podejść do sprawy ze spokojem i bez zbędnych nerwów, c...
  • Wróżba w sylwestrową noc
    Noc sylwestrowa jest szczególnym okresem, kiedy to otwierają się źródła podświadomej informacji. Wykorzystaj ten czas na wróżbę, ale pamiętaj, aby z nikim nie dzielić się tą in...
  • Co zrobić, by zwracać uwagę mężczyzn: sposoby aktywizacji kobiecego piękna
    Jeśli jesteś samotna i winą obarczasz matkę naturę i zbędne kilogramy, przeczytaj ten artykuł i obudź w sobie swoją kobiecość i miłość do siebie.  Spotykam wiele kobiet, któ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook