708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 13 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Tego dnia będziemy poszukiwać pewnych informacji. Będziesz mógł zasięgnąć niezbędnych ważnych informacji z dowolnego źródła. Warto zwracać się z zapytaniem nawet do mało znanych osób. Nie zawsze odpowiedź będzie przekazana wprost. Pobudź do działania swoją fantazję, jeśli zdobędziesz się na rozwiązanie łamigłówki, będziesz mógł z powodzeniem zrealizować swoje marzenie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 13.08.2013

Możesz dziś zapętlić się w prostej sytuacji. Problem może polegać na tym, że próbujesz złapać kilka srok za ogon. Osiągnięcie celu jest możliwe, ale nie wszystko na raz. Wybierz najpierw jedno zadanie, potem kolejne. Nie odtrącaj pomocy osób z Twojego otoczenia.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 13.08.2013

Otwierają się przed Tobą olbrzymie perspektywy, zwłaszcza w sferze zawodowej i finansowej. Jeśli chcesz teraz mocno rozwinąć swoją karierę i wejść na jej wyższy szczebel, poradź się osoby o dużym autorytecie.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 13.08.2013

Dzisiejszy dzień jest doskonały do podpisania długotrwałych kontraktów. To również czas na rozwój relacji osobistych, pod warunkiem, że twój związek jest oparty na poważnej podstawie, a twoje myśli są skierowane w przyszłość.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 13.08.2013

Dzisiejszy dzień jest doskonały do podpisania długotrwałych kontraktów. To również czas na rozwój relacji osobistych, pod warunkiem, że twój związek jest oparty na poważnej podstawie, a twoje myśli są skierowane w przyszłość.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 13.08.2013

Lwy poczują dziś chęć i możliwości osiągnąć czegoś więcej w sprawach uczuciowych. Jedynie twoje wątpliwości i wewnętrzna blokada mogą stanąć na przeszkodzie do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie. Jednak okoliczności pomogą Ci zwalczyć te przeszkody.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 13.08.2013

Najlepsza taktyka działań na dziś – nie robić nic. Wszystkie sprawy będą same się załatwiać i rozwijać w odpowiednim kierunku. Jedyna rzecz, jakiej możesz poświęcić swój czas to Twój świat wewnętrzny.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 13.08.2013

Najlepsza taktyka działań na dziś – nie robić nic. Wszystkie sprawy będą same się załatwiać i rozwijać w odpowiednim kierunku. Jedyna rzecz, jakiej możesz poświęcić swój czas to Twój świat wewnętrzny.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 13.08.2013

Skorpiony dziś zagłębią się w rodzinnej idylli. Dookoła bliscy, ich ciepło, wsparcie i zainteresowanie. Single mogą spodziewać się od losu spotkania ze swoją miłością. Poznasz osobę ze swoich marzeń.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 13.08.2013

Poczujesz w sobie wielkie emocje. To dzień, który nadaje się do spotkań, znajomości, romantycznych spacerów, rozwoju bliskich relacji z osobami płci przeciwnej. Postaraj się cieszyć tym, co niesie energia dnia.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 13.08.2013

Koziorożce mogą sobie pozwolić na wiele. Jedyne, czego nie powinieneś robić – zamykać się w sobie. Twój sukces jest gwarantowany, pod warunkiem relacji z otoczeniem, spotkań, dywagacji, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 13.08.2013

Przed Wodnikami otwierają się nowe możliwości, związane z wartościami materialnymi, pieniędzmi, bogactwem. Możesz być tuz o krok od finansowego sukcesu. Będziesz jednak musiał rozwiązań zadanie i zrozumieć gdzie dokładnie znajduje się źródło bajecznego dochodu.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 13.08.2013

Unikaj iluzji, które będą Cię prześladować na każdym kroku. Nie próbuj złapać sroki za ogon. Poczekaj, aż ona sama wpadnie w Twoje ręce. Powodzenie wszelkich spraw będzie uzależnione od Twojej cierpliwości.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 15 sierpnia 2013
    Trzeba będzie dużo popracować, naprawiać błędy, przeanalizować harmonogramy pracy, poprawiać niedoróbki. Ostrożnie z liczbami. Nawet najmniejszy błąd może mieć duże konsekwencj...
  • Horoskop tygodniowy od 23 do 29 września 2013
    Tydzień zapowiada się pozytywnie, szczególnie dla osób z trygonu ognia, będą one miały okazję wypocząć, zrelaksować się, ale i ułożyć sobie sprawy w głowie - sprawi to, że z ...
  • Jak po zdradzie wrócić do równowagi
    Bardzo często zdrada jest przyczyną rozwodu. Jednak, niektórym parom udaje się dojść do równowagi po tak tragicznym dla zdradzonego partnera, wydarzeniu. Co zrobić, aby wrócić ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook