708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 12 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Jeśli poszukujesz swojej drugiej połówki, to dzisiejszy dzień może być w tym temacie bardzo udany. Możesz przez przypadek poznać osobę, która w przyszłości zostanie Twoim partnerem życiowym. Energia dnia korzystanie wpływa na umacnianie już istniejących relacji, rozwój związków, przejście w relacjach koleżeńskich do bardziej miłosnych, poważnych, intymnych.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 12.08.2013

Pochopnie wyciągnięte wnioski mogą negatywnie wpłynąć na relacje z otoczeniem. Jeśli nie uciekniesz przed konfliktem, twoja reputacja i autorytet będą nadszarpnięte. Ćwicz swój intelekt i kontroluj emocje.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 12.08.2013

Byki mogą dziś mieć problemy z nowym sprzętem technicznym, elektronicznym lub nieznanymi metodami. Nie zaczynaj czegoś na czym się nie znasz. Nie obawiaj się, że Twoja niewiedza kogoś rozbawi. Lepiej poszukać pomocy wśród ludzi bardziej doświadczonych.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 12.08.2013

NDoskonały dzień dla spontanicznych spotkań. Nikt dziś tak jak Ty nie poprowadzi negocjacji biznesowych z kontrahentami, najemcami, odbiorcami. Dobry czas na rozmowy prywatne.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 12.08.2013

Dziś pożegnaj lekkomyślność, raczej staraj się pilnować wszystkich swoich spraw. Inaczej możesz się okazać w głupiej sytuacji lub popełnić błąd, który niekorzystnie wpłynie na Ciebie lub reputację Twoich kolegów. Masz dziś szansę zwrócić na siebie uwagę kogoś ważnego.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 12.08.2013

Nie myśl za dużo o swoich problemach finansowych. Im więcej zastanawiania się na ten temat, tym dalej będziesz od rozwiązania problemu. Jeśli chcesz poprawić swoją sytuację materialną, poradź się bliskiej osoby, która się zna na rzeczy.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 12.08.2013

Panny mogą dziś poczuć dumę i rozpłynąć się w promieniach sławy. Będziesz popularny, nie tylko wśród kolegów i znajomych, ale daleko wyjdziesz poza krąg swojego najbliższego otoczenia. Nie spoczywaj jednak na laurach, czeka Cię jeszcze większy sukces.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 12.08.2013

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, dzisiejszy dzień pomoże Ci w tym. Wpadniesz na pomysły, które będziesz mógł z powodzeniem zrealizować. Zrób to, nie zwracając uwagi na krytykę otoczenia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 12.08.2013

Wszelkie Twoje działania i projekty, którymi będziesz się dziś zajmować przyniosą pozytywne zakończenie i wielką satysfakcję. Zacznij od tego, na czym najbardziej Ci zależy. Na przykład zacznij zmieniać swoje życie na lepsze.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 12.08.2013

Postaraj się być trochę mniej wymagający w stosunku do otoczenia. Twoje krytyczne uwagi tylko dodają oliwy do ognia, ale nie wpływają na polepszenie sytuacji. Posłuchaj rad dobrych przyjaciół i swojej intuicji.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 12.08.2013

Okoliczności mogą dziś sprawić, że będzie musiał tańczyć, jak ci zagrają. Bynajmniej nie z własnej woli. Nie masz niestety innego wyjścia. Jednak pamiętaj, że czasami zdanie innej osoby może okazać się właściwe.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 12.08.2013

Jeżeli szykujesz się w podróż, spodziewaj się romantycznych przygód. Możliwa nowa znajomość z kimś interesującym, kto pociągnie Cię ze sobą i jeśli tylko na to pozwolić trasa Twojej wycieczki może ulec zmianie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 12.08.2013

Jeżeli szykujesz się w podróż, spodziewaj się romantycznych przygód. Możliwa nowa znajomość z kimś interesującym, kto pociągnie Cię ze sobą i jeśli tylko na to pozwolić trasa Twojej wycieczki może ulec zmianie.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 5 września 2013
    Dzień, który możesz poświęcić swoim bliskim. Pewnie, że dopadną cię rzeczy zawodowe, które trzeba będzie przeorganizować, ale jak tylko będziesz mógł skup się na uczuciach i na...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 6 do 12 stycznia 2014
    W ciągu najbliższych dni wielu z nas będzie odczuwało pociąg do niezobowiązującego flirtu - samotni z nas będą czerpali garściami z życia, w ich życiach będzie szansa na nowe zna...
  • Jak sprawdzić wierność męża
    Zdrada dla wielu z nas jest przyczyną rozstania. Dużo par również cierpi z powodu nadmiernej zazdrości i bezpodstawnych oskarżeń. Sprawdź, czy twój partner cię zdradził, co ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook