708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Kariera i biznes Autor: ,

Finansowe rośliny. Jak przyciągnąć do domu pieniądze?

Istnieje wiele sposobów, za pomocą których możemy przyciągnąć do domu pieniądze i dobrobyt. Nawet rośliny mogą nam w tym pomóc.

Jakie rośliny i jakie ich odcienie powinniśmy mieć w domu, aby nie zamartwiać się więcej o stan konta? 

Specjaliści od Feng-Schui i ezoterycy uważają, że najlepsze rośliny doniczkowe, mające wpływ na zwiększenie zasobności portfela to te, które mają zaokrąglone liście, a także rośliny, odpowiadające mentalnemu polu regionu (pszenica, owies, cebula, koper). Uniwersalnym kwiatem, które symbolizuje dobrobyt i władzę jest orchidea. W zależności od odcieni, orchidea pełni dodatkowe magiczne funkcje.

 

Kwiaty o odcieniach bieli najbardziej pasują dla tych osób, które chcą osiągnąć władzę w społeczeństwie. Czerwone są najlepsze dla ludzi, zajmujących się aktywną sprzedażą. Pomarańczowe pomagają osiągnąć bogactwo osobom, pracującym w zespole, budujących biznes oparty na partnerstwie. Żółte kwiaty wpływają na bogactwo urzędników, sprzyjają szybkiemu rozwojowi ich kariery. Natomiast kolor zielony jest doskonałym dla osób, zajmujących się twórczością. Niebieskie kwiaty wpływają na wzrost pieniędzy osobom, pracującym we własnych firmach. Natomiast odcienie fioletu przyciągają duże zyski i szybko mnożą pieniądze, włożone w biznes.

Jak wykorzystać rośliny, przyciągające pieniądze?

Aby roślina, która ma pomóc nam przyciągnąć do domu pieniądze, dobrze spełniała swoje funkcje, należy nabyć ją albo zasadzić podczas rosnącego Księżyca, najlepiej 4, 7 albo 11 dnia księżycowego. Doniczkę najlepiej postawić w dobrze oświetlonym miejscu w południowej lub wschodniej części mieszkania.

Do podstawki pod doniczkę włóż drobne, aby energia pieniądza zaczęła wpływać i rozmnażać. Na ziemię w doniczce należy położyć kryształ, który pomoże wzmocnić pieniężne wibracje. Co miesiąc podczas pełni podlewaj roślinę, po czym wymieniaj drobne, znajdujące się w podstawce. Stare pieniądze wrzucaj do ziemi na dworze. Tę czynność z drobnymi wykonuj co miesiąc.

O czym nie należy zapominać, hodując w mieszkaniu roślinę, wzmacniającą zasobność finansową?

Pamiętaj, że niektóre rośliny, mogą pochłaniać ludzką energię, dlatego takie rośliny nie powinny stać w sypialni, zwłaszcza obok łóżka. Najlepiej odpowiednie miejsce wybrać wraz ze specjalistą od feng-shui. Dlaczego to takie istotne? Jeśli postawimy finansową roślinę w nieodpowiednim miejscu, może ona zadziałać z odwrotnym skutkiem. Jeśli z jakiegoś powodu roślina zaczyna więdnąć, oznacza to, że ktoś wywiera na Ciebie destrukcyjny wpływ i konieczne jest przeprowadzenie oczyszczenia energetycznego pomieszczenia i korekcję bioenergetyczną. Musisz doskonale rozumieć, że ta energia wymaga poważnego i pełnego dyscypliny podejścia. Nabywając finansową roślinę, skonsultuj się ze specjalistą w dziedzinie ezoteryki. Wystarczy tak niewiele, aby otoczyć się pięknymi roślinami, które będą sprzyjać Twojemu bogactwu.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook