708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop tygodniowy miłosny od 12 do 18 sierpnia 2013

Życie uczuciowe w tym tygodniu nabierze tempa – Księżyc jest coraz bliżej pełni, a to oznacza dobry czas na zawieranie nowych znajomości oraz rozwijanie tych już istniejących.

Jeśli właśnie zastanawiasz się, czy wyznać swoje uczucia osobie, która zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu, to jest właśnie odpowiedni czas na takie rozmowy.

Wspaniałym pomysłem jest wybranie się wieczorem na romantyczny spacer – szczególnie, że 12 sierpnia będziemy mieli okazję obserwować spadające gwiazdy, które sprawią, że spacer we dwoje stanie się niezapomniany. To doskonały czas na snucie wspólnych planów i podejmowanie decyzji odnośnie przyszłości naszych związków, ponieważ to, co teraz postanowimy będzie miało szansę spełnić się w przyszłości.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Mimo upałów za oknem, w Twoim życiu uczuciowym zapanuje spokój i harmonia. Jeśli jesteś Baranem bez pary, w tym tygodniu masz szansę na spotkanie z sympatycznym Rakiem, który z przyjemnością zabierze Cię na długi, romantyczny spacer lub wyciągnie do nowej, jeszcze nie obleganej przez tłumy kawiarni. Barany w stałych związkach odczują większą potrzebę spędzania wolnego czasu z partnerem, co może zaowocować wspólnym, spontanicznym wypadem w miejsce, gdzie będziecie mogli odpocząć od zgiełku cywilizacji i na nowo rozkoszować się swoim towarzystwem – jest to dobry okres by odnawiać więzi, które uległy rozluźnieniu, ale również na długie rozmowy, niekoniecznie poświęcone wyłącznie sprawom codziennym, lecz także snucie wspólnych marzeń.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Dla Byków będących singlami ten tydzień zapowiada się ekscytująco : w natłoku codziennych zajęć w końcu zauważą, że znajomy/a spod znaku Wodnika od dłuższego czasu stara się zwrócić na siebie ich uwagę. Gwiazdy mówią, że mimo iż początkowo możecie się obawiać, że konsekwencją tej relacji będzie zniszczenie nici Waszego porozumienia, jednak uda Wam się wypracować pełen wzajemnego szacunku i szczęścia związek. Jeśli natomiast w tej chwili jesteś już z kimś, jest to dobry okres, aby ożywić uczucia między Wami, szczególnie jeśli mieliście w ostatnim czasie kłopoty – Twój partner doceni Twoje starania i chęć naprawy Waszej relacji, szczególnie, że sam również chciałby, by stosunki między Wami wróciły do normy.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Zodiakalne Bliźnięta, zarówno te będące w stałych związkach, jak i samotne mogą zapragnąć w tym tygodniu odrobiny szaleństwa w życiu : zaowocuje to przelotnym flirtem, który jednak nie przerodzi się w związek na dłużej. Z Wagą masz szansę wybrać się na spektakl bądź wystawę, Skorpion nie będzie Ci szczędził czułych słówek – będziesz czuła się jak w niebie, nie daj się jednak zwieść! O ile z Wagą będziesz się czuć naturalnie i spokojnie, to Skorpion nawet w krótkiej relacji może starać się wejść Ci na głowę – jest to dobry materiał na przygodę dla Ciebie, lecz gdy sprawy zaczną przybierać poważniejszy obrót możesz zacząć odczuwać zniechęcenie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Ten tydzień dla Raków zacznie się huśtawką uczuć, czego doświadczą już pierwszego dnia. Te w stałych związkach będą starały się zwrócić uwagę partnera na swoje potrzeby i odczucia dotyczące ważnych dla nich kwestii – o ile spotkają się ze spokojnym i ciepłym przyjęciem z jego strony, dość szybko się uspokoją. Jeśli jednak partner nie zwróci uwagi na obiekcje Raka, z reguły czuły Rak może posunąć się do szantażu emocjonalnego. Raki-single nie mniej niż te w parach, będą również potrzebowały dużej dawki uwagi – także od swoich przyjaciół. Jest to okres, kiedy mogą być podatne na zawieranie nowych, często nieprzemyślanych znajomości, które mogą przynieść więcej kłopotów niż jest warte chwilowe odegnanie poczucia samotności.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Miłość niejedno ma imię, o tym przekonają się osoby urodzone pod znakiem Lwa w najbliższych dniach. Dynamiczny i konkretny Lew będzie zajęty głównie sobą i dostarczaniem sobie samemu uciech – w tym wszystkim partner życiowy Lwa może poczuć się odsunięty na dalszy plan, a to z kolei doprowadzi do dość ostrej wymiany zdań między nimi. Lwy, które nie pozostają w stałych związkach będą czuły się wspaniale – to świetny czas na randki, a ponieważ Lew potrafi wykorzystywać swój urok i często zwodzi na raz kilka osób, z pewnością przybędzie mu adoratorów, którzy będą gotowi na wiele, aby tylko atrakcyjny Lew zwrócił na nich uwagę.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

W tym tygodniu Panny będą czuć się wyjątkowo, co znacząco wpłynie na ich relacje z otoczeniem. Zarówno znajomi, jak i partnerzy Panien znajdą się pod ich urokiem, co zapewni im wręcz nadmiar rozrywek – wspólne wyjścia, kolacje. Nowe znajomości zawierane w tym czasie będą miały szansę na przyszłość – z reguły stateczne i drobiazgowe Panny będą nieco rozkojarzone. Panny, które nie stworzyły jeszcze związku mają szansę odnaleźć się w ramionach twardo stąpającego po ziemi i równie zrównoważonego Koziorożca, przy czym niemal od razu powstanie między nimi nić cudownego porozumienia i zaufania – co obu tym osobom przyniesie wiele radości w dalszym życiu.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Wagi będące w stałych relacjach będą czuły się w najbliższym czasie jak na samym początku związku. Zwiększona atencja ze strony partnera, czułość oraz wzajemna fascynacja sprawią, że Wagi poczują się niesamowicie kobieco, co zapragną podkreślić również swoim ubiorem. Tym samym ze zdwojonym magnetyzmem będą przyciągały uwagę i kusiły ukochanego, lecz także przyprawiały go o zazdrość. Wagi, które dopiero szukają swojej drugiej połówki, mają szansę na romans z osobą spod znaku Ryb bądź wrażliwym i czułym Wodnikiem. Od Wagi jednak zależy, czy zaryzykuje relację z niestałą w uczuciach Rybą, czy jednak pozwoli, by Wodnik zajął odpowiednie miejsce w jej życiu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Skorpiony nie będą narzekały na niedostatek atrakcji przez najbliższy tydzień. Jako jeden z najbardziej namiętnych znaków zodiaku, będzie szukał nowych doświadczeń. Jeśli Skorpion jest w związku, jego partner będzie pod wrażeniem żywiołowości oraz okazywanych mu względów, jednak jeśli Skorpion nie zapanuje nad sobą, to partner pod koniec tego okresu może czuć się wykończony psychicznie, o ile nie jest to osoba dorównująca mu temperamentem i fantazją. Skorpiony które pozostają samotne mogą liczyć na to, że odnajdzie ich osoba, która pociągała ich w przeszłości. Stara fascynacja powróci ze zdwojoną siłą, przez co Skorpion zacznie zastanawiać się jak mogłaby wyglądać ich relacja, gdyby spróbowali znów się zbliżyć.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Gniew i złość nie przyczynią się do poprawy stosunków w związku Strzelca, dlatego ten tydzień może być ciężki zarówno dla niego, jak i dla osoby z którą się związał. Mimo, że Strzelec będzie wzburzony, bardzo ważnym jest by postarał się wstrzymać od prowadzenia do kłótni – może się okazać, że jego partner nie wytrzyma napięcia, które zapanuje w ich relacji i albo się obrazi, albo zdecyduje, że na jakiś czas warto zrobić sobie przerwę. Nie jest to również dobry czas dla samotnych Strzelców, które mogą przejawiać skłonności do zamykania się w sobie i po prostu zaprzestać kontaktów z otoczeniem, które zwyczajnie będzie wpływało na pogorszenie ich samopoczucia.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Gwiazdy informują, że ten tydzień będzie decydujący dla związku Koziorożca – nastąpi przełom, długo odwlekana decyzja w końcu zapadnie, przynosząc radość i spełnienie. Możesz w tym czasie spodziewać się oświadczyn, informacji na temat długo planowanego wyjazdu bądź propozycji wspólnego zamieszkania. W tym czasie będziesz wyjątkowo blisko z drogą Ci osobą. Samotne Koziorożce staną się skłonne do refleksji nad całym swoim dotychczasowym życiem uczuciowym i zaczną poszukiwać partnera z którym będą mogły stworzyć stały związek, ułożyć sobie życie – jeśli Koziorożec wybierze Byka, ta relacja nauczy go okazywać czułość i czerpać z niej radość oraz energię do życia.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Nie powinieneś się łudzić, Wodniku, że wszystkie Twoje problemy rozwiążą się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jeśli poszukujesz miłości, czas nieco zrewidować oczekiwania i pogodzić się z tym, że ideałów niestety nie ma. Szukaj kogoś, kto Cię wesprze i zrozumie, niezależnie od tego, czy planujesz zmienić wystrój mieszkania czy spontanicznie wyskoczyć w góry. Dobrym partnerem dla Ciebie będzie spokojna Waga, ale równie dobrze dogadasz się z otwartym Baranem. Wodniki w związku zapragną zaskoczyć osobę kochaną, przez pewien czas będą planować ze szczegółami całe przedsięwzięcie, jednak kiedy już wezmą się do realizacji – partner Wodnika nie będzie mógł wyjść ze zdziwienia, gdyż może spodziewać się czegoś bardzo oryginalnego.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Kochliwe Ryby będą miały zagwozdkę – czy też znudziły się partnerowi, czy po prostu ma on kogoś na boku? Jednak nie ma powodu, by wpadać w panikę – Twój partner po prostu może być w tym czasie nieco przemęczony; wszystko wskazuje na to, że jeśli zadbasz o jego potrzeby, wyciszy się i odpręży, a także zdradzi Ci powód swoich zmartwień. Nie ma powodu, by Ryby się smuciły, chociaż w tym czasie mogą być podatniejsze na takie stany. Ryby bez pary rozważą próbę znalezienia partnera przez portal randkowy, jednak to nie ten krok pozwoli im w końcu realizować się w związku. W tym tygodniu mają szansę spotkać miłą Pannę – wpadniecie na siebie w księgarni bądź bibliotece, gdyż oboje cenicie sobie dobrą literaturę.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 12 grudnia 2013
    Dzisiejszy dzień może przynieść ci wiele zmian. Wyplączesz się z pewnych niewygodnych sytuacji i układów. Będzie to wymagało z twojej strony ostrożnego działania, ale stanowczo...
  • Horoskop na 20 grudnia 2013
    Końcówka tygodnia może przynieść radykalne zmiany. To, co wcześniej wydawało się trudnym zadaniem do wykonania okaże się bardzo proste, to, nad czym niezbyt się skupiałeś, będz...
  • Horoskop tygodniowy od 30 grudnia 2013 do 5 stycznia 2014
    Najbliższe dni będą dla nas pełne pozytywnych zbiegów okoliczności, dzięki czemu nawet sprawy będące z pozoru trudnymi staną się dla nas łatwymi do rozwiązania. Kluczem jest odpo...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook