708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 12 do 18 sierpnia 2013

Tygodniowy horoskop

Słońce w znaku Lwa czyni ten tydzień jak i poprzedni odpowiednim do odpoczynku, rozrywki, oddaniu się pasji i hobby. Poniedziałek nie będzie zbyt dobrym dniem. Istnieje ryzyko rozczarowania, utracenia czegoś cennego, zburzenia wartości i tradycji.

W czwartek, osoby szukające rozwiązania problemu, znajdą niestandardowe rozwiązanie. To dobry dzień na eksperymenty i zdobycie nowej wiedzy. Wielu z nas otrzyma dobre, niespodziewane wiadomości albo nagle udadzą się w podróż.

W piątek zmienia się atmosfera w miłości. Przestajemy analizować. Relacje uczuciowe nabiorą znaczenia. To będzie najważniejsza dziedzina w naszym życiu. Najlepszy czas na zawarcie związku małżeńskiego. W weekend zaczniemy się zastanawiać nad rozpoczęciem nowych perspektywicznych projektów, przy czym od razu kilku.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Barany będą miały doskonałą okazję na wypoczynek. Nieustannie będziesz natrafiać na atrakcyjne oferty wypoczynkowe. W poniedziałek wiele zależy od Twojego partnera. Powinieneś udzielić mu więcej uwagi, aby ten zrobił dla Ciebie wszystko. Wtorek i środa to dni zwiększonego ryzyka urazów i niepokoju. W czwartek możliwa nieoczekiwana randka lub podróż. Od piątku rozpoczyna się miesiąc powodzenia w życiu osobistym, dobry czas na zawarcie związku małżeńskiego, z łatwością przyjdzie podpisywać kontrakty i umowy. W weekend Baran dojdzie do niespodziewanych wniosków, dotyczących ulepszenia życia, może nagle dokonać zakupu czegoś do domu lub nawet może zaproponować komuś z bliskich zamieszkać razem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Byki będą zajęte sprawami domowymi. Niektórzy z was spędzą nudny tydzień, bez szczególnie zapadających w sercu wydarzeń. Inni zaś aktywnie zajmie się rozwiązywaniem domowych problemów, poświęci czas na relacjach z bliskimi, zajmie się urządzaniem wnętrz albo sprawami, związanymi z nieruchomościami. W poniedziałek czekają Cię drobne sprawy do załatwienia, mały harmider. Lepiej nie wyjeżdżaj tego dnia za granicę, ani nie załatwiaj ważnych dokumentów. We wtorek i w środę ważne jest zawodowe partnerstwo. Byk może wydawać na partnerów pieniądze, możliwe afery, związane z tymi wydanymi finansami. W czwartek możesz spodziewać się miłych gości lub dobrych informacji, dotyczących domu lub członków rodziny. Od piątku rozpoczyna się miesiąc, w którym łatwiej Ci będzie realizować swoje zamysły poprzez codzienną pracę i obowiązki.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Bliźnięta będą miały dużo harmidru i relacji z otoczeniem. Musisz być w nieustannym ruchu, w dobrej formie fizycznej i intelektualnej. Większość barwnych wydarzeń będzie miało miejsce w Twoim otoczeniu, tuż obok, będziesz chciał we wszystkim uczestniczyć, na wszystko zareagować, wszędzie zdążyć. W poniedziałek odpocznij. We wtorek i w środę będziesz musiał popracować, będzie dużo drobnych spraw do załatwienia. W czwartek spodziewaj się miłego spotkania, podróży lub wiadomości. Od piątku owieje cieplejszy wiaterek w życiu osobistym. W weekend nie wydawaj pieniędzy na byle co.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Raki przez cały tydzień będą miały styczność z pieniędzmi. Dla jednych będzie to czas dużego zarobku i udanych zakupów, dla innych zaś zauważalne straty finansowe albo bardzo napięty okres pracy, aby zarobić na swoje utrzymanie. W poniedziałek nie powinieneś podpisywać nowych umów. Już istniejące kontrakty mogą zostać rozwiązane albo wprowadzone do nich zmiany. Wtorek i środa to czas odpoczynku, rozrywki i załatwiania prywatnych spraw. W czwartek i piątek trzeba będzie dużo pracować: Rak przypomni sobie o codziennych obowiązkach w pracy i w domu. W weekend porzuć sprawy zawodowe. Możliwe kłótnie z rodzicami.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

W tym tygodniu Lwy będą miały dużo okazji do samorealizacji. Z łatwością będziesz rozwijał swoje talenty i prezentował je otoczeniu. W wielu sytuacjach Lew będzie w centrum uwagi. W poniedziałek będzie dużo zgiełku, relacji, wiadomości. Nic nowego nie załatwisz, niczego nowego się nie dowiesz, ale będziesz w ciągłym ruchu. Wtorek i środa to dla większości Lwów czas spędzony w domu. W czwartek czekają Cię niespodzianki, związane z podróżami, spotkaniami, wiadomościami. Możesz natrafić na informację, której szukałeś od dłuższego czasu albo zupełnie nieoczekiwanie będziesz inicjatorem istotnej rozmowy. Tego dnia dobrze jest rozpoczynać pracę w Internecie. Piątek to dzień odpoczynku. W weekend należy zadbać o zdrowie i dietę.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Panny przez cały tydzień będą prowadzić aktywne wewnętrzne życie, mało zwracając uwagę na rzeczywistość. Niektórzy będą odizolowane od otoczenia: podróż do sanatorium, za granicę. A może zapomnisz o całym świecie, bo całą uwagę poświęcisz na jakieś ciekawe zajęcie. W poniedziałek będziesz musiał pomyśleć o pieniądzach. We wtorek i w środę będzie więcej niż zazwyczaj spraw do załatwienia. W czwartek spędzisz dzień w odosobnieniu. Piątek będzie dniem smutku i zmęczenia, za to w weekend będziesz dobrze się bawić i odpoczywać.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Wydarzenia tego tygodnia przyniosą Wagom dużo chwil wartych zapamiętania, które będą związane z przyjaciółmi. Pojawią się nowi znajomi. Jeśli potrzebujesz wsparcia zwolenników, teraz będziesz miał szansę spotkać takich ludzi na swojej drodze. W poniedziałek jakaś sytuacja może zostać postawiona na ostrzu noża. We wtorek i środę będziesz myśleć o pieniądzach. W czwartek będzie dużo spraw do załatwienia, dużo przemieszania się po mieście, spotkań, informacji. Od piątku rozpoczyna się miesiąc, kiedy będziesz najpiękniejszym znakiem Zodiaku. Top dobry moment na zajęcie się swoim wyglądem. W weekend raczej zostaniesz w domu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Skorpiony będą zajęte sprawami zawodowymi. Wszystko, czym się zajmują w pracy i biznesie będzie zauważone przez innych: rozpoczynając od szefostwa i wąskiego grona profesjonalistów po szerokie grono odbiorców. Teraz jak nigdy łatwo jest osiągnąć sławę i uznanie. W poniedziałek nie podpisuj umów, ani nie załatwiaj dokumentów. Nie wyruszaj w drogę. We wtorek i w środę Skorpiony będą zbyt emocjonalni, trudno im będzie wziąć się w garść, ale ich intuicja będzie nadzwyczaj silnie rozwinięta. Czwartek i piątek przyniosą pieniądze i zakupy. W weekend dużo się będzie działo, nie będziesz miał możliwości siedzenia w miejscu. Trzeba będzie dużo chodzić, jeździć, spotykać się z ludźmi.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Strzelcy nie będą zwracać uwagi na zwyczajne sprawy, rozgrywające się pod ich nosem. Pociągnie Cię w daleką podróż: fizycznie albo duchowo. To dobrze, bo najwspanialsze wydarzenia tygodnia będą się rozgrywać nie obok, ale gdzieś w oddali albo w świecie niematerialnym. W poniedziałek ktoś przeszkodzi Ci w otrzymaniu wypłaty, kredytu albo spadku. Duży prezent finansowy trzeba będzie poświęcić na oddanie długów. Wtorek i środa – dni odosobnienia. W czwartek i piątek będziesz marudny i bardzo przewrażliwiony. Uważaj w weekend na urazy i awantury.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Koziorożce poczują niepokój. Będziesz się zajmować cudzymi problemami. Twoje szczęście może teraz być uzależnione od innych osób. Zajmiesz się kredytami, wypłatami, długami. Niektórzy Koziorożce poświęcą czas na zdrowie, a wszystkie zabiegi zakończa się powodzeniem. W poniedziałek możliwa nieprzyjemna kłótnia albo sprawa sądowa. Lepiej nie podpisywać umów i nie kłócić się z klientami, ani partnerami biznesowymi. Wtorek i środa to czas spotkań z przyjaciółmi. W czwartek i piątek lepiej odpocząć z dala od zgiełku. W weekend trudno Ci będzie poradzić sobie z emocjami, będziesz marudny, ale rozwinie się też Twoja intuicja.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Najbardziej aktywna sfera życia Wodników w tym tygodniu będzie dotyczyć partnerstwa. Zarówno partnerzy prywatni, jak zawodowi, rozmówcy, a także wrogowie będą aktywnie wpływać na życie Wodnika. Teraz lepiej nic nie planować: działania osób trzecich mogą te plany pokrzyżować. W poniedziałek dobrze poszerzać horyzonty, wyjechać za granicę, prowadzić relację z osobami, które daleko mieszkają, studiować filozofie, ezoterykę. Wtorek i środa to dni wzmożonej pracy. Czwartek to przyjemne wiadomości albo zawarcie korzystnego kontraktu. Niektóre Wodniki zawrą związek małżeński. W weekend lepiej nie podróżować.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 12 do 18 sierpnia 2013 roku

Ryby przez cały tydzień będą dużo pracować. Zwróć szczególną uwagę na swoje relacje z kolegami. Zastanów się też, czy nie warto coś zmienić, aby zwiększyć efektywność wykonywanych obowiązków. Należy wzmocnić Twój organizm i uważać na dietę. Poniedziałek – dzień pełen zmartwień. Wtorek i środa to dobre dni, aby wyruszyć za granicę albo spotkać się z cudzoziemcami. Czwartek i piątek to czas załatwiania spraw zawodowych, a w weekend czeka Cię spotkanie z przyjaciółmi.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 6 sierpnia 2013
    Dzisiaj mogą wyjść na jaw pewne tajne finansowe operacje, zrealizowane przez twoich konkurentów, kolegów lub partnerów. Mogą zaistnieć różnice poglądów między firmami lub praco...
  • Korzystne dni października 2013
    Nie będziemy oszukiwać i wodzić za nos, specjalnie nas październik nie będzie rozpieszczał. Sukces możliwy będzie w sprawach drobnych, błahych. Sukces w jednej dziedzinie życia...
  • Horoskop na 20 listopada 2013
    Postaraj się w dzisiaj zainwestować więcej energii w sprawy związane z nauką i działaniami umysłowymi. Czego nie rozwiążesz siłą, poradzisz sobie sposobem. Postaraj się dać z s...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook