708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Jak przepowiedzieć swoją przyszłość

Możesz samodzielnie przepowiedzieć swoją przyszłość i znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania. Zobacz jak to zrobić.

Nawet, jeśli nie władasz rozwiniętą intuicją i nie masz żadnych zdolności jasnowidzenia, możesz samodzielnie znaleźć rozwiązanie swoich problemów, znaleźć właściwą drogę i przepowiedzieć sobie swoją przyszłość. Jest jedna zasada – nie zadawaj pytań zbyt często. Pytanie, na które odpowiedź chcesz poznać, powinno dotyczyć wyłącznie Ciebie (nie córki, teściowej, sąsiadki). Pytanie powinno mieć pozytywny charakter. Nie formułujemy pytania w ten sposób: „Czy tak czy inaczej zachoruję poważnie?”, ale zadajemy je w ten sposób: „Kiedy będę zdrowa?”. I jeszcze jedno – nie zadawaj pytania, jeśli jesteś zdenerwowana, roztrzęsiona, a Twoja bioenergia nie jest zbilansowana. Jeżeli wszystkie zasady będą przestrzegane, życie da Ci odpowiedź w najróżniejszych postaciach.

 

A oto jeden z najprostszych sposobów wróżenia na miłość: włącz radio i umów się sama ze sobą, że trzecia piosnka, którą usłyszysz będzie odpowiedzią na twoje pytanie. Zanim to jednak zrobisz, ustal konkretnie, że odpowiedź twierdząca będzie wtedy, kiedy śpiewać będzie kobieta, przecząca, jeśli mężczyzna. Jeśli usłyszysz duet, odpowiedź może brzmieć „być może”. Postaraj się nie oszukiwać samej siebie. Pogódź się z odpowiedzią, którą uzyskasz wg własnego klucza.

 

Innym łatwym sposobem jest wróżenie za pomocą bilbordów. Jedziesz w autobusie i mijasz wielkie reklamy. Ustalasz sobie, że np. trzeci bilbord będzie odpowiedzią na Twoje pytanie. Zwracaj uwagę na tekst, jaki jest napisany na reklamie, który może być właśnie ta oczekiwaną odpowiedzią. Dla przykładu: zadajesz sobie pytanie: „Czy otrzymam w tym tygodniu wypłatę?”. Mijasz trzeci bilbord, a na nim napis: „Złota rybka”. Interpretacją może być jak najbardziej twierdząca odpowiedź na zadane pytanie.

Często życie może przynieść odpowiedź zupełnie nieoczekiwanie, nawet jeśli nie zadawałaś swojego pytania, ale myślałaś nad nim. Mój znajomy kiedyś czekał na przelew z USA, miała być to wypłata za jego pracę. Strasznie się tym denerwował, gdyż obiecane honorarium wciąż nie zostało wpłacone na jego konto, a nazajutrz musiał spłacić kolejną ratę kredytu. Nieoczekiwanie ktoś zadzwonił do drzwi. Młody chłopak wręczył mu ulotkę, reklamującą Internet, na której było napisane: „Noc, 1000, Nowy Jork”. Tej samej nocy na konto wpłynęła wyczekiwana kwota pieniędzy. Takich podpowiedzi mamy o wiele więcej, niż nam się wydaje. Najzwyczajniej w świecie nie zwracamy na nie uwagi.

Kolejnym sposobem przewidywania przyszłości są przechodnie. Określ zasady wróżby i do dzieła. Na przykład, niech piąta napotkana osoba przyniesie odpowiedź na pytanie, Jeśli to mężczyzna, odpowiedź twierdzącą, jeśli kobieta przeczącą. I tu też mogę opowiedzieć ciekawy przypadek mojego znajomego, który zadał pytanie czy pogodzi się ze swoja ukochaną kobietą. Przechodzień, który miał dać odpowiedź, okazał się być mężczyzną z wielkim bukietem kwiatów z tortem, trzymanym w drugiej ręce. W tym przypadku w odpowiedzi kryła się też podpowiedź, co należy zrobić, aby tak się właśnie stało.

 

Istnieje również sposób na obserwację, czy okoliczności sprzyjają realizacji twojego planu, czy marzenia. Jeśli na przykład idziesz na rozmowę o pracę, a wszystko dookoła, jakby się sprzysięgło przeciwko Tobie: żelazkiem spaliłaś bluzkę, autobus uciekł, zgubiłaś okulary itd., powinnaś poważnie się zastanowić, czy w ogóle warto iść na to spotkanie. Działa to też w drugą stronę. Jeśli nie bardzo masz na coś ochotę, ale nagle dzwonią znajomi, którzy chcą ci w nim pomóc, oznacza to, że to jest właściwy kierunek, i właśnie tą ścieżką powinnaś iść do przodu bez jakichkolwiek wątpliwości.

Często życie daje nam podpowiedzi, zaklęte w urywkach głośnych rozmów, które nagle docierają do naszych uszu. Moja koleżanka opowiedziała o takim wydarzeniu. Musiała pilnie podjąć decyzję, czy starać się o podwyżkę w obecnej pracy, czy szukać sobie czegoś innego. Nastrojona pesymistycznie, była pewna, że prosząc o podwyżkę tylko popsuje sobie nerwy i nic to i tak nie da. Przygnębiona wsiadła do autobusu. Za nią usiadł mężczyzna, z bardzo donośnym głosem, który przez całą drogę rozmawiał przez komórkę.  Przy czym powtarzał do swojego rozmówcy cały czas tę samą myśl: „Jesteś strusiem, który zawsze chowa głowę w piach, najpierw spróbuj, dopiero później miej własne zdanie na ten temat”. Mężczyzna powtarzał te słowa jak zaklęty, bez przerwy, jakby osoba po drugiej stronie telefonu nie słyszała o czym on do niej mówi. Moja koleżanka, słysząc ten tekst stwierdziła, że jednak powinna nie być takim strusiem właśnie i spróbować prosić o podwyżkę. I kiedy to sobie uświadomiła, mężczyzna przestał wszystkich pasażerów męczyć swoimi wywodami.

Każdy z nas ma swoje szczęśliwe znaki od losu. To może być klonowy liść, człowiek z tortem i bukietem kwiatów, kobieta z dzieckiem albo jakiś określony kolor. Jeśli napotkamy na swojej drodze znak, nawet jeśli nie zadawaliśmy pytania, oznacza to, że wszystko się nam uda.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook