708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 11 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś zapomnij o pracy i swoich obowiązkach zawodowych. Zorganizuj wyjście z przyjaciółmi do kina albo na jakąś imprezę. Relacje z otoczeniem będą wesołe, łatwe, pozytywne. Dziś dobrze jest zająć się sprawami, związanymi z domem, rodziną, tradycjami. Możliwe, że otrzymasz pozytywne wieści z zagranicy.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 11.08.2013

Będziesz dziś w centrum uwagi. Przygotuj się na komplementy i gratulacje. Postaraj się myśleć dziś tylko o czymś dobrym, wszelkie kłopoty zostaw gdzieś za sobą. Tryskaj energią i humorem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 11.08.2013

Jeśli Byki dziś nie będą zbyt poważnie podchodzić do różnych spraw to z pewnością uda im się połączyć przyjemne z pożytecznym. Skieruj swoją energie i działania na tę dziedzinę życia, która jest dla Ciebie w tej chwili najważniejsza. Jeśli rozum milczy, posłuchaj intuicję.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 11.08.2013

Nie spędzaj całego dnia w domu. Dowolna podróż lub wyjście w świat przyniesie wiele pozytywnej energii. Skorzysta na tym nie tylko Twój organizm, ale i psychika. Odwiedź nieznane miejsca, spójrz z innej perspektywy na coś, na co patrzyłeś już wiele razy. Może dziś ujrzysz zupełnie coś innego.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 11.08.2013

Raki mogą dziś spotykać osobę, która wpłynie na ich los. Może to być ktoś z przeszłości, kto teraz pomoże zmienić Twoje życie. Nie wykluczona znajomość z nowym wielbicielem, który zwróci na siebie Twoją uwagę i zawładnie Twoim sercem.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 11.08.2013

Lwy mogą zerwać kontakty z jakimiś ludźmi, odepchnąć kogoś, kto był partnerem i przyjacielem. Nie przejmuj się tą sytuacją. Jeżeli tak postąpiłeś, znaczy, że miałeś ku temu powód, a człowiek ten był tylko ciężarem.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 11.08.2013

Jeśli Panny nie będą w stanie dziś skoncentrować się na ważnych sprawach, mogą utracić wartościową informację, która miała doprowadzić do sukcesu. Dobrze by było, gdyby dziś koło Ciebie był twój przyjaciel, partner albo ukochana osoba.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 11.08.2013

Nie ma nic lepszego na dziś niż spotkanie ze starymi znajomymi, kolegami ze szkoły. Znajdziecie wspólny język, powspominacie, poczujecie atmosferę minionych lat. Dzięki temu znów poczujesz się bezpiecznie i beztrosko.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 11.08.2013

Skorpiony mają czas na podsumowanie swojej działalności. Teraz najlepiej zająć się planowaniem przyszłości. Najlepiej, abyś nie robił tego sam, ale w towarzystwie mądrej, bliskiej Ci osobie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 11.08.2013

Strzelcy powinny dokładniej przemyśleć wszelkie działania, jakie chcą dziś podjąć. Uważaj, abyś nie popełnił błędu, albo niesłusznie oskarżył kogoś o złe intencje. Twoje słowa i zachowanie powinny dziś być bardzo ostrożne.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 11.08.2013

Będziesz miał dziś możliwość podziękować tym osobom, które kiedyś Ci pomogły. Z pewnością przypomnisz sobie o takiej osobie. Teraz nadszedł czas na rewanż.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 11.08.2013

Wodniki mogą dziś liczyć się z poważnym wydatkiem. Będziesz potrzebował niebanalnego prezentu dla pewnej osoby, która jest dla Ciebie ważna. Ten wydatek sprawi Ci ogromną radość. Robiąc niespodziankę ukochanej osobie, wzmacniasz relacje.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 11.08.2013

Ryby zajmą się porządkami w domu. Będziesz miał ochotę wyrzucić niepotrzebne rzeczy, wszystko rozłożyć na miejsca. Nie zapominaj, że porządek też powinien być w głowie i w duszy. Postaraj się zagłębić w swoich myślach i tam też zrobić porządki. Od razu poczujesz się lepiej.

Przeczytaj coś innego

  • Numerologia – łatwiejsza, niż myślisz!
    Specjaliści od numerologii twierdzą, że w liczbach zawarta jest informacja o przyszłości każdego z nas, o tym, jak potoczą się nasze losy, co się wydarzy. Już w starożytności P...
  • Horoskop na 30 września 2013
    Nic tak nas nie denerwuje jak nerwowe dzwonienie budzika. Szczególnie w poniedziałki. Wstań wcześniej, zrób kawę, posiedź chwilkę, dasz sobie czas na porządne rozbudzenie. Tym ...
  • Horoskop na 18 listopada 2013
    Dzisiejszy dzień będzie się charakteryzował ostrym ruszeniem do przodu. Kontroluj jednak nieco swoje wydatki. Do tej pory nie musiałaś się bardzo o nie martwić, teraz możesz pr...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook