708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 10 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Nie czas teraz na eksperymenty, wdrożenie nowych metod, ani na zmianę wyglądu czy zachowania. Postaraj się korzystać ze sprawdzonych środków, unikaj nieznanych miejsc i nieokreśloności. Nie warto teraz zawierać nowe znajomości. Jeśli wywarł na Tobie pozytywne wrażenie, przenieś spotkanie na inny dzień. Dziś spotykaj się tylko ze swoimi bliskimi i sprawdzonymi przyjaciółmi.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 10.08.2013

Barany mogą dziś szukać informacji, studiować ulotki i instrukcje, ale nie warto dokonywać zakupu. Wszystkie sprawy finansowe lepiej odłożyć na później. Warto dziś spędzić dzień z książką lub zajmując się swoim hobby.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 10.08.2013

Sprawy rodzinne będą wymagały od Byków poświęcenia. Powinieneś w taki sposób zarządzić czasem, aby się nie spieszyć i ze spokojem zrealizować wszystkie sprawy. Wieczorem będziesz mógł zająć się swoim hobby, pobawić się z dziećmi albo spędzić czas w towarzystwie przyjaciół.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 10.08.2013

Bliźnięta poczują chęć pobyć w samotności. Nie należy tego jednak robić. W towarzystwie dobrych przyjaciół będziesz mógł odpocząć i dowiedzieć się czegoś cennego, na co nie wpadniesz spędzając czas w odosobnieniu.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 10.08.2013

Raki mogą znaleźć się w sytuacji paradoksalnej. Osoby z Twojego otoczenia będą nalegać, abyś się za nimi opowiedział, ale Ty nie będziesz pewny racji żadnej ze stron. Dlatego, najlepiej nie podejmować żadnej wiążącej decyzji.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 10.08.2013

Dziś Lwy będą musiały podjąć odpowiedzialną decyzję. Prawdopodobnie będzie ona dotyczyła sfery osobistej, rodzinnej. Nie ma co zwlekać w nieskończoność. W przeciwnym przypadku może wybuchnąć konflikt. Posłuchaj głosu serca.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 10.08.2013

Upór Panien może nie przypaść do gustu przyjaciołom, partnerom lub nowej osobie w otoczeniu. Postaraj się dziś mniej walczyć w towarzystwie. Zmniejszysz w ten sposób napięcie, co i Tobie wyjdzie na dobre.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 10.08.2013

Istnieje prawdopodobieństwo popełniania przez Wagi błędów z przeszłości. Aby temu zapobiec, postaraj się trzymać emocje na wodzy i nie działaj pod wpływem impulsu. Jeśli dobrze będziesz przewidywał zachowania, masz gwarantowany sukces w życiu osobistym.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 10.08.2013

Dobrze by było, gdyby Skorpiony dziś sobie przypomniały o tym, że sukces można osiągnąć nie tylko dzięki ciężkiej pracy i staraniom, ale i za pomocą powabu. Jeśli będziesz dziś w dobrym nastroju, a uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy, los się do Ciebie również uśmiechnie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 10.08.2013

Strzelcy nie powinny dziś dążyć do aktywnych działań. Twój wpływ na rozwój wydarzeń będzie znikomy. Lepiej będzie, jeśli dziś udasz się w czyjeś ślady, w ten sposób szybciej zrealizujesz swoje plany.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 10.08.2013

Trudny dzień pod względem relacji. Zetkniesz się z niezrozumieniem. Twoje słowa będą interpretowane nie tak, jak powinny, mogą wywołać w rozmówcy poczucie krzywdy, a nawet agresję. Postaraj się dziś mniej mówić, więcej słuchać innych.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 10.08.2013

Dziś Wodniki będą miały okazję zrealizować najskrytsze marzenie, o ile znajdą klucz do serca ukochanej osoby. Nie będzie to łatwe, po drodze możesz napotkać wiele przeszkód. Rozejrzyj się za tajemnym przejściem.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 10.08.2013

Ryby powinny teraz odpoczywać na łonie natury. Szeleszcząca trawa i liście, śpiew ptaków, powiew wiatru natchnie Cię do ciekawych działań. Znajdziesz w ten sposób rozwiązanie problemu.

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook