708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 9 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Powodzeniem może się zakończyć zbieranie informacji, korespondencja osobista lub biznesowa, załatwianie dokumentów, opracowanie rejestrów I raportów. Dobrze dziś rozpoczynać nowe projekty, związane z estetyką, pięknem, wyposażeniem wnętrz. Śmiało można eksperymentować z wizerunkiem, urządzaniem mieszkania lub biura. Nie bój się wdrażać nowe idee, które na pierwszy rzut oka mogą się wydać niespotykane.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 9.08.2013

Przez przestarzałe problemy, Baranom mogą się zmienić warunki pracy. Będziesz musiał coś na gwałt zmieniać, na nowo przeglądać harmonogramy, wprowadzać zmiany w planach. Może Ci się to wydać męczące, ale za to pojawi się szansa zrobić coś, co pomoże zmienić Twoją sytuację na lepsze.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 9.08.2013

Byki mogą być teraz skore do konfliktów. Każde słowo lub dwuznaczna wypowiedź może wywołać lawinę. Postaraj się nie reagować emocjonalnie na wypowiedzi rozmówców, przemyśl to, co usłyszysz. Możliwe, że niewłaściwe odebrałeś sens ich słów.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 9.08.2013

Bliźnięta dziś poczują lekki przestój w sferze zawodowej. Nie wykluczone, że sprawy zatrzymają się nie z Twojej winy, a z winy innych osób lub okoliczności. W sferze uczuciowej jednak powodzenie, które Cię ucieszy.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 9.08.2013

Nie wykluczone, że Raki będą musiały przyjrzeć się osobom ze swojego otoczenia. Możliwe, że ktoś do niego nie bardzo pasuje. Nie znaczy to, że ta osoba jest zła, tylko jego energia nie współgra z energią całej grupy.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 9.08.2013

Lwy mogą dziś być katalizatorem sukcesu dla bliskich. Możliwe, że polecisz swojego przyjaciela szefostwu albo stworzycie dla niego dobre warunki. W wyniku czego ta osoba zrobi zawrotną karierę i będzie Ci bardzo wdzięczny.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 9.08.2013

Nie zamykaj się w sobie, ani nie ukrywaj swoich zdolności. Wręcz przeciwnie, pokaż swoje najlepsze cechy. Możesz wywrzeć pozytywne wrażenie na sponsorach, inwestorach i innych osobach, które mogą pomóc ulepszyć Twoja sytuację materialną.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 9.08.2013

Wagi teraz powinny zawierać związki i relacje z innymi osobami. Dotyczy to różnych sfer: zawodowej, osobistej, twórczej. Możliwe, że wpadniesz na pomysł stworzenia klubu, fundacji, stowarzyszenia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 9.08.2013

Skorpion powinien mieć się na baczności. Możliwe, że ktoś z Twoich partnerów biznesowych lub z osób bliskich nie dotrzyma słowa, przez co może się nie odbyć ważne spotkanie. W takiej sytuacji lepiej mieć wariant zapasowy.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 9.08.2013

Może się okazać, że Strzelcy pogubią się w jakiejś sytuacji, ale z uporem będą brnąć dalej, szukając wyjście z labiryntu. Jeśli zauważysz, że w sferze zawodowej lub uczuciowej zaistniała właśnie taka sytuacja, lepiej się cofnąć do początku i na nowo rozpocząć wędrówkę.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 9.08.2013

Koziorożec powinien się zająć przygotowaniami do rodzinnych uroczystości, kupowaniem prezentów. Doskonale sobie poradzisz z organizacją wypoczynku, rezerwacja hoteli. Postaraj się trzymać swoje pomysły w tajemnicy, aby udała się niespodzianka.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 9.08.2013

Uwaga Wodników będzie się skupiać na finansach – osobistych albo firmy, w której pracują. Możliwe, że będziesz się zajmować szukaniem nowych źródeł dochodu, kontaktów, partnerów.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 9.08.2013

Już od rana Ryby zaczną myśleć o wypoczynku w gronie najbliższych. Możliwe, że zostaniesz zaproszony na jakąś uroczystość. Skróć swoje obowiązki zawodowe do minimum i przemyśl stylizację ubioru, w którym zabłyśniesz na imprezie.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 3 sierpnia 2013
    Dzień nadaje się do wprowadzania zmian w mieszkaniu. Dobrze zrobić przegląd wszystkich możliwych nagromadzonych rzeczy i powyrzucać wszystko to, z czego nie korzystamy. To samo...
  • Horoskop na 11 sierpnia 2013
    Dziś zapomnij o pracy i swoich obowiązkach zawodowych. Zorganizuj wyjście z przyjaciółmi do kina albo na jakąś imprezę. Relacje z otoczeniem będą wesołe, łatwe, pozytywne. Dziś...
  • Horoskop na 8 grudnia 2013
    Odpocznij dzisiaj, skup się i poszukaj wewnętrznej równowagi. Pod koniec dnia będziesz miał ochotę na to, żeby zrobić coś konstruktywnego. Nie opieraj się szalonym pomysłom. Al...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook