708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 8 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Tego dnia możesz robić kilka rzeczy jednocześnie. Okoliczności będą sprzyjać tym z was, kto się nie leni i nie boi się brać na siebie odpowiedzialność za wykonaną pracę. Postaraj się rozdzielić w ten sposób energię i uwagę, aby starczyło dla spraw osobistych, finansowych, zawodowych. Lepiej nie wykonywać kilka spraw na raz w jednej dziedzinie życia.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 8.08.2013

Ktoś z rodziny lub osób bliskich będzie potrzebował pomocy materialnej lub moralnej. Nie odmawiaj pomocy, jeśli zostaniesz o nią poproszony. Tobie również wyjdzie to na dobre.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 8.08.2013

Byki stoją na progu wielkich zmian. Już dziś zetkniesz się z sytuacją, kiedy będziesz musiał wybrać, jaką drogą dalej iść. Nie wykluczone ciekawe propozycje, które musisz rozpatrzeć dokładniej.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 8.08.2013

Wszystko to, co Bliźnięta stworzyły w przeszłości, dziś się zwróci w podwójnym wymiarze. Postaraj się nie przegapić tego, co będzie ci proponował Twój los. Natomiast negatywne chwile postaraj się przyjąć jak doświadczenie życiowe, wówczas nie dotkną Cię tak bardzo.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 8.08.2013

Raki poczują się dziś jak zwycięzcy i ulubieńcy Fortuny. Jednak nie spoczywaj na laurach. Rozwijaj dalej swój sukces, niezależnie od tego w jakiej dziedzinie go osiągnąłeś. Tylko w ten sposób zachowasz swoją pozycję.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 8.08.2013

Dziś Lwy mogą się spodziewać miłych wydarzeń, związanych z rodziną, bliskimi osobami, dziećmi. Możliwe, że zostaniesz zaproszony w gości, albo ktoś będzie chciał zrobić Ci niespodziankę. Okaż wszystkim swoją radość, pozbądź się powagi i smutku.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 8.08.2013

Poczucie humoru pomoże dziś pannom wyjść z twarzą z niekoniecznie przychylnej sytuacji. Przygotuj się na to, że będziesz musiał naprawiać czyjeś błędy. Powodzenie tego zadania będzie też należał do Ciebie. Po tej całej akcji będziesz mógł się rozluźnić i zażartować z kolegów.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 8.08.2013

Wagi mają dziś szansę na pozytywne rozwiązanie spraw w urzędach, sądach, fundacjach międzynarodowych. Na pewno zostaniesz przyjęty, wysłuchany, a to już połowa sukcesu. Dobry czas na legalizację związków.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 8.08.2013

Na głowę Skorpionów dziś spadnie dużo obowiązków. Będziesz zawalony praca od stóp do głów. Najprawdopodobniej sam tego chciałeś. Jak się mówi, jak pościelisz tak się wyśpisz. Podwiń rękawy i do dzieła.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 8.08.2013

Strzelcy dziś będą wyglądać zachwycająco. Nawet, jeśli jesteś przyzwyczajony do pochwał i komplementów, będziesz odczuwać istne zadowolenie i satysfakcję, słysząc od kolegów j znajomych pozytywne opinie na swój temat. Znajda się oczywiście zazdrośnicy, na których nie zwracaj najmniejszej uwagi.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 8.08.2013

Koziorożce mogą znaleźć dziś nowe źródło dochodu. Co prawda, aby tak się stało, będziesz musiał pogrzebać w swoich starych książkach telefonicznych w poszukiwaniu właściwych osób. Jeśli znajdziesz odpowiedni kontakt, wkrótce Twoja sytuacja materialna znacznie się polepszy.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 8.08.2013

Dziś Wodniki powinny z większą uwagą słuchać rozmowy ludzi z otoczenia. Nie wykluczone, że jakieś przypadkowe słowo może stanowić klucz do rozwiązania zagadki lub jakieś sformułowanie pomoże Ci w rozwiązaniu problemu.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 8.08.2013

Świat wewnętrzny Ryb będzie dążył do nowej wiedzy, relacjom z mędrcami, nauczycielami. Nie broń się przed tym. Poczytaj literaturę duchową, porozmawiaj ze specjalistą w tej dziedzinie. Znajdziesz spokój i wiedzę, osiągniesz harmonię.

Przeczytaj coś innego

  • Rozłąka – jak sobie z nią poradzić
    Związek na odległość? Nie dla wszystkich jest to dobre rozwiązanie, wiele par rezygnuje z uczucia w obawie przed rozczarowaniem, strachem i nie podejmuje próby utrzymania takie...
  • Horoskop na 26 października 2013
    Dzisiaj możesz być w znakomitym nastroju. W zdobywaniu uznania nikt ci nie dorówna, będziesz błyszczeć i olśniewać otoczenie. Udadzą się wszelkie randki i inne spotkania towarz...
  • Wsteczna Wenus – szansa odzyskać uczucia
    Wsteczny ruch Wenus zdarza się raz na 19 miesięcy, a czas tego ruchu trwa około 40 dni. W tym roku przypada na okres między 22 grudnia a 2 lutego 2014. Przez cały ten czas plan...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook