708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 7 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś ciężko będzie się skupić na obowiązkach zawodowych. Głowę będą zaprzątać różne inne myśli. Jeśli uda Ci się zrezygnować dziś ze spraw zawodowych i zająć się sprawami osobistymi, to masz szansę na sukces. Doskonały czas na rozwój zainteresowań. Szczególnie gwiazdy sprzyjają kolekcjonerom, malarzom, pisarzom i innym twórczym ludziom.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 7.08.2013

Baranom może się poszczęścić w sprawach finansowych. Możesz podpisać doskonałe kontrakty, wynegocjować dobre warunki, zrealizować duże zakupy, dojść do porozumienia z organizacjami, firmami. Jednak odpowiedzialność za Twoje poczynania będzie spoczywała wyłącznie na Twoich barkach.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 7.08.2013

Możliwe, że dziś Byki będą rozczarowane tym, że upragniony rezultat będzie kazał na siebie czekać. Nie smuć się, jesteś na dobrej drodze. Po prostu są sprawy, które wymagają określonego czasu. Nic nie zmieniaj, działaj rozsądnie i czekaj na swoją kolej.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 7.08.2013

Może zostać zachwiana harmonia w duszy Bliźniąt. Możesz odnieść wrażenie, że zostałeś zapomniany przez wszystkich dookoła, i nikomu nie jesteś potrzebny. Tak naprawdę, jesteś po prostu przemęczony, potrzebujesz odpoczynku i spokoju.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 7.08.2013

Dziś Raki mogą poczuć, że mają władzę i zacząć działać. Jeśli zajmujesz kierownicze stanowisko, nie będzie to aż tak bardzo zauważalne. Jednak, jeśli wcześniej tego nie robiłeś, otoczenie może być bardzo zdziwione.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 7.08.2013

Jeżeli nie masz kompetencji w jakieś dziedzinie, nie spiesz się udzielać rad innym. Mimo, iż będziesz miał nieodpartą pokusę doradzać specjalistom, wstrzymaj się. Lepiej unikać krytyki.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 7.08.2013

Wszystko w rękach Panien. To, jak rozwinie się sytuacja w pracy lub w domu, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Oczywiście, z jednej strony to dobrze, ale z drugiej strony jeśli popełnisz błąd, będziesz mógł winić wyłącznie siebie samego.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 7.08.2013

Jeżeli Wagi nie będą dziś dostatecznie ważne, mogą wpaść w ręce oszusta. Mogą Cię owinąć wokół palca, a Ty nawet tego nie zauważysz. Dopiero za jakiś czas zrozumiesz, że dałeś się złowić na wędkę, ale będzie już za późno. Bądź ostrożny.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 7.08.2013

Do życia Skorpionów wtargną zmiany. Musisz być na nie gotowy i przyjąć wszystko to, co będzie się działo w Twoim życiu. Możliwe, że jakieś drobne nieporozumienia Cię zasmucą, ale nie należy na nie zwracać szczególnej uwagi, gdyż pozytywnych zmian będzie o wiele więcej.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 7.08.2013

Kończy się czas stresów i zmartwień. Teraz twoje myśli będą harmonijne. Dobrze jest poświęcić czas na medytację, rozwój duchowy i analizę własnych działań. Twoje myśli będą czyste i wyraźne, dlatego też dobrze jest właśnie teraz planować przyszłość.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 7.08.2013

Koziorożce mogą dziś zabłysnąć swoją wiedzą zawodową. Nie wykluczone, że zwrócisz na siebie uwagę najwyższe kierownictwo, co z kolei da Ci szansę na rozwój kariery.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 7.08.2013

Nic a nic nie jest w stanie dziś wytrącić Cię z równowagi. To dobry dzień zarówno dla trudnych negocjacji biznesowych, ostrych dyskusji zawodowych, jak i naprawy relacji z bliską osobą.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 7.08.2013

Ryby dziś będą emanować powabem i jasnością myślenia. Ten stan będzie też przechodził na inne osoby z otoczenia, które okażą Ci wsparcia. Wiele osób będzie zwracać się do Ciebie z prośbą o poradę. Nie szczędź dobrych słów.

Przeczytaj coś innego

  • Czy Książę Harry poprosi wybrankę o rękę?
    Młodszy brat księcia Williama, Harry, już wkrótce może oświadczyć się swojej wybrance. Doradca Astrostar sprawdziła, czy faktycznie tak się stanie i czy małżeństwo będzie napra...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 23 do 29 grudnia 2013
    Najbliższe dni sprawią, że będziemy pełni energii i chęci do podejmowania nowych wyzwań, także w miłości. Nie będzie nas ograniczać nic prócz własnej wyobraźni. Będziemy starali ...
  • Leczenie czakr za pomocą twórczości
    Ludzkie aura i pole energetyczne już nie są dla nas tak wielką zagadka jak kiedyś, można je diagnozować. Niestety, ciężko jest zdiagnozować dokładnie stan swoich czakr i aury. ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook