708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 6 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj mogą wyjść na jaw pewne tajne finansowe operacje, zrealizowane przez twoich konkurentów, kolegów lub partnerów. Mogą zaistnieć różnice poglądów między firmami lub pracownikami, dotyczące spraw finansowych. Dokładnie sprawdzaj otrzymywaną informację, wszystko co nie dotyczy pieniędzy, będzie przebiegało spokojnie i bez zakłóceń.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 6.08.2013

Możesz napotkać problem nie do rozwiązania. Problem polega na tym, że próbujesz każdą sytuację przeanalizować logicznie. Nie wszyscy jednak działają racjonalnie. Staraj się na pewne rzeczy patrzeć z inne perspektywy, korzystając z podpowiedzi intuicji.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 6.08.2013

Sytuacja życiowa będzie wymagać zdecydowanych działań. Nie wykonuj standardowych ruchów. Okoliczności będą potrzebować oryginalnego podejścia. Czasem lepiej wybrać drogę nie na skróty, ale dookoła.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 6.08.2013

Gwiazdy dają dziś Bliźniętom spokój ducha i sukces w sprawach rodzinnych, także w rozwoju i harmonii spraw osobistych. Twoje zadanie – zastanowić się czego unikać, aby ukochana osoba nie poczuła się dotknięta.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 6.08.2013

Powodzenie będzie Rakom dziś towarzyszyć. Jednak aby ten sukces osiągnąć, musisz zajrzeć w głąb siebie i zastanowić się czego tak naprawdę potrzebujesz. Wystarczy, że rozłożysz wszystko na swoje miejsca, los uśmiechnie się do Ciebie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 6.08.2013

Jeżeli chcesz, aby Twoje życie zmieniło się na lepsze, a sprawy nabrały ładu i porządku, musisz przestać bujać w obłokach. Pomyśl o sprawach przyziemnych, związanych z kondycja finansową. Podziel się pomysłami z zaufaną osobą, który znajduje się obok Ciebie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 6.08.2013

Panny będą dziś rozwiązywać sprawy prawne. Postaraj się z uwagą i w skupieniu omawiać te zagadnienia. Wszystko, co ma związek z dokumentami, nieruchomościami lub innymi dużymi kontraktami, dziś przyniesie Ci zysk. Jednak nie rozgłaszaj wszem i wobec swoich planów.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 6.08.2013

Dziś Wagi osiągną swobodę finansową. Bilans zysków i strat będzie Cię satysfakcjonował. Pamiętaj jednak, że ta równowaga z łatwością może być zachwiana, jeśli nieumiejętnie zarządzisz finansami. Planuj zakupy z wyprzedzeniem, w oparciu o realia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 6.08.2013

Bardzo dobry dzień dla Skorpionów. Towarzyszy Ci powodzenie w sprawach, związanych zwłaszcza z rozrywką i sprawami nie zawodowymi. Masz okazję nieźle spędzić czas w towarzystwie Twoich zwolenników i osiągnąć sukces w swoim hobby.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 6.08.2013

W poszukiwaniu sedna sprawy będziesz dziś miotać się z jednej strony w drugą. Takim zachowaniem możesz się wpędzić w jakiś stan iluzji. Emocje będą Cię pchać do przodu. Pozwól mądrej osobie z otoczenia pomóc Ci obrać właściwą drogę.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 6.08.2013

Nieustające telefony będą dziś rozpraszać Koziorożca. Jednak nie spiesz się wyciszać telefonu. Możliwe, że informacja, jaka otrzymasz, będzie o wiele cenniejsza, niż Twoje obowiązki.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 6.08.2013

Na pierwszy rzut oka Wodnikom może się wydawać, że to dzień jak każdy inny. Jednak nadszedł ważny przełomowy moment w Twoi życiu. Od tego, jaką decyzję podejmiesz rozwiązując ważny problem, zależy Twoja przyszłość.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 6.08.2013

Ryby powinny się przygotować na to, że do głowy może wpaść genialny pomysł. Zrozumiesz nagle, w jaki sposób można rozwiązać trudny problem. Dotyczy to zarówno sfery zawodowej jak i spraw sercowych.

Przeczytaj coś innego

  • Karma relacji
    Najtrudniejszym zagadnieniem dla wielu z nas jest zbudowanie mocnych relacji między kobietą i mężczyzną. Często relacje osobiste tworzą problemy, których rozwiązanie bywa niemo...
  • Horoskop na 23 sierpnia 2013
    Słońce wejdzie dziś w znak Panny. Energia będzie skłaniała do porządku, staranności perfekcjonizmu. Premiowana będzie powściągliwość i pokora. Księżyc przez większość dnia będz...
  • Horoskop na 26 grudnia 2013
    Postaraj się, żeby ten dość trudny dzień spędzić we względnym spokoju ducha. Będzie to niełatwe, bo będziesz miał wrażenie, że wszelkie siły sprzysięgły się przeciw tobie. Szcz...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook