708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 5 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Doskonały dzień na rozpoczęcie kariery lub postawienie pierwszego kroku w kierunku podniesienia statusu społecznego. Okoliczności będą sprzyjające, jeżeli ujawnisz swój profesjonalizm, pokażesz umiejętność radzenia sobie z ludźmi. Nie zamykaj się dziś w sobie, bo w przyszłości będziesz grać rolę «szarej myszki», i wszystkie Twoje działania niezależnie od Twoich starań pozostanie w cieniu.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 5.08.2013

Dziś Barany mają szansę wywrzeć pozytywne wrażenie na osobach, na których im zależy. Wykorzystają do tego celu swoją dobroć i powab. Nowe znajomości okażą się bardzo korzystne. Co prawda będzie to dotyczyć sfery zawodowej. W życiu osobistym póki co bez zmian.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 5.08.2013

Byki będą emanować wielką energią. Będziesz w stanie zlikwidować wszelkie przeszkody, które staną na przeszkodzie do realizacji swoich planów. Teraz masz ogromną szansę osiągnąć zamierzony cel. Nawet konkurencja nie będzie w stanie odważyć się wejść Ci w drogę.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 5.08.2013

Doskonały dzień na podreperowanie budżetu. Nie wykluczone, że najciekawsze propozycje będą przychodzić dosłownie zewsząd – prawdziwy Róg Obfitości. Nie wszystkie jednak będą warte uwagi. Postaraj się wybrać odpowiedni wariant dla siebie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 5.08.2013

Dziś skończysz większą część projektu, nad którym pracowałeś przez wiele miesięcy. Przed Tobą nowe projekty, ale nie warto iść wydeptana ścieżką. Może Cię doprowadzić donikąd. Trzeba szukać nowe drogi, nowe pomysły, nowe rozwiązania.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 5.08.2013

Nawet, jeżeli przez całe swoje życie Lwy nic nie wymyślały i nic nie odkrywały, dziś wielu z nic będzie odkrywcami. Okoliczności tak poprowadzą rozwój wydarzeń, że będziesz pełnił rolę mądrego racjonalisty.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 5.08.2013

Być może właśnie dziś zwiększy się tempo życia Panien. Nowy rytm może Cię nieco wyprowadzić z równowagi, zaburzyć dotychczasowy sposób planowania. Dlatego nie bierz się za kilka spraw jednocześnie. Lepiej ograniczyć się do jednego projektu, aby łagodnie wejść w nowy rytm pracy.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 5.08.2013

Całkiem możliwe, że Wagi dziś zaczną rozmyślać na temat swojej przyszłości. Zwłaszcza twoje myśli mogą dotyczyć relacji z ukochaną osobą lub z kimś z rodziny. Będziesz musiał zrezygnować z jakichś dóbr materialnych na rzecz okoliczności. W ten sposób osiągniesz harmonię i spokój.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 5.08.2013

Skorpionom zaczną dokuczać bliskie osoby, swoimi pytaniami wyprowadzą Cię z równowagi. Mimo, iż intencje będą pozytywne – chęć pomocy rozwiązania Twoich problemów, ale poczujesz rozdrażnienie. Nie wybuchaj, lepiej spędź dziś dzień w samotności.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 5.08.2013

Strzelcy będą dziś w centrum uwagi. Z jednej strony poczujesz się połechtany uwagą, jaką zwracasz swoją osobą, ale z drugiej strony wszelkie błędy, jakie popełnisz będą również na widoku. W takiej sytuacji ciężko mówić o sukcesie, ale o dobrym wrażeniu już prędzej.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 5.08.2013

Upór, z jakim Koziorożce będą walczyć o swoje, może zahamować pozytywny rozwój ich spraw. Nawet, jeśli jesteś w stu procentach przekonany o swojej racji, rozważ alternatywne warianty. Możliwe, że wprowadzisz do swojego toku myślenia drobne zmiany.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 5.08.2013

Wodniki mogą dziś napotkać odmowę. Twoje propozycje będą już na wstępnie negowane, a krytyka będzie się ciągnąć za Tobą w nieskończoność. Dziś nie jest dobry dzień, by zwracać się do ludzi z prośbą, ani na wdrażanie nowych pomysłów. Zajmij się dziś życiem prywatnym.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 5.08.2013

Ryby odniosą dziś zwycięstwo w ważnej dla nich sprawie. Twoi wrogowie i ludzie Ci nieprzychylni bardzo długo nie będą mogli wyjść z szoku. Jeśli masz o co walczyć w życiu, zrób to dziś, nie odkładaj spraw do szuflady.

Przeczytaj coś innego

  • Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku
    Ciąg dalszy pozytywnej aury. To najlepszy czas w całym roku. Doskonała kombinacja gwiazd gwarantuje powodzenie w sferze społecznej, popularność, podniesienie statusu, bogactwo i ...
  • Horoskop tygodniowy od 29 lipca do 4 sierpnia 2013
    Główną planetą tygodnia jest Słońce, które podaruje wszystkim dużo siły i twórczej energii. Każdy z nas mocno poczuje swoją indywidualność. To dobry tydzień na to, aby zrozumieć...
  • Horoskop na 3 października 2013
    W działaniach musisz wykazać szczególną delikatność. Każdy problem rozważ dwa razy. Wszystkie sprawy uda się rozwiązać pozytywnie, ale tylko wtedy, kiedy będziesz mógł ocenić j...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook