708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Tygodniowy horoskop miłosny od 5 do 11 sierpnia 2013

W miłości są cały czas niezmiennie istotne nieśpieszne decyzje, przyglądanie się partnerowi, analiza jego charakteru, krytyczny stosunek do nowych znajomości. To czas, w którym do spraw uczuciowych należy podchodzić z dystansem i rozsądkiem.

Swoją miłość najłatwiej pokazać drobnymi gestami – małymi niespodziankami i troską. Mężczyźni zwracają uwagę na skromne, mądre i gospodarne kobiety. W środę rozpoczyna się miesiąc Księżycowy, który będzie poświęcony miłości. Nowe relacje zaczną się rozwijać wraz ze zwiększającym się Księżycem, do momentu pełni osiągną punkt kulminacyjny. Jeśli szykujesz romantyczne spotkanie i wkładasz w przygotowania wiele energii i twórczych pomysłów, zacznij wraz ze zwiększeniem Księżyca, a spotkanie umów podczas pełni.

W poniedziałek wielu z nas czeka niespodziewane spotkanie lub znajomość. Wtorek i środka idealne na miłość, randki, znajomości, wypoczynek z ukochaną osobą. W sobotę waga miłości będzie spotęgowana, zaczniemy zwracać uwagę na nasz wygląd, bardziej o siebie dbać. Niedziela będzie dniem, kiedy najłatwiej znaleźć wspólny język z partnerem, pójść na kompromis, określić wspólne dążenia. Niedziela dobry dzień na zawarcie związku małżeńskiego.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Dla Baranów ten tydzień doskonale się nadaje do miłości. W życiu osobistym będą miały miejsce najbarwniejsze wydarzenia, to czas spotkań, randek, romansów, lekkości i dobrego samopoczucia. Partner będzie dla Ciebie najważniejszą osobą na świecie. W poniedziałek niespodziewana znajomość lub spotkanie z ukochana osobą. Inicjatywa leży po stronie Barana. Wtorek i środa również upłyną pod znakiem uczuć, ale wszystkie spotkania będą się odbywać już niezależnie od tego, czy to Baran zrobi pierwszy krok. Niedziela – doskonały dzień na zawarcie związku małżeńskiego.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Byki mają czas radości i szczęścia w życiu osobistym. Ukochany zachwyca pięknem i seksualnością, a w jego charakterze teraz najbardziej widoczne cechy to: ustępliwość, delikatność, miłość. W relacjach panuje harmonia. Spotkania bez niespodzianek, ale za to bardzo miłe, pozostawiające wiele pozytywnych wspomnień. Nowo poznane osoby będą pociągający, potrafiący kochać. Najlepszy czas na życie osobiste – od czwartku do soboty. W niedzielę Byków, posiadających rodzinę czeka rozłąka z ukochaną osobą za sprawą jego lub Byków wyjazdu albo poczucie wewnętrznej blokady między partnerami.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Bliźnięta spędzą spokojny tydzień. Nic nowego w życiu osobistym nie przyniesie. Jeśli Bliźnięta zastanawiają się nad tym, gdzie najlepiej umówić się na randkę, podpowiadamy: najlepiej zostać z ukochaną osobą w domu. To dobry czas, aby wprowadzić ukochana osobę do swojej rodziny: spotkanie z rodzicami, domownikami. Najlepiej takie spotkanie zorganizować w sobotę. Jeśli planujesz spotkanie w cztery oczy, zaplanuj je na sobotę wieczór lub na niedzielę: to najlepszy czas na miłosne igraszki, romansu, odpoczynku z ukochanym. Samotni Bliźnięta mają teraz wielką szansę na spotkanie drugiej połówki.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Dla Raków najlepsze dni na miłość to poniedziałek i wtorek. To czas klasycznych randek i nowych znajomości z poważnymi, dojrzałymi ludźmi. Rak w tych dniach przekona się w trwałości relacji. Natomiast tydzień niezbyt nadaje się na zawarcie związku małżeńskiego albo partnerstwo. Istnieje potencjalne ryzyko zerwania ze strony partnera. O ile na początku tygodnia konflikt będzie łatwo powstrzymać dzięki odpowiedzialnemu podejściu partnera do swoich obowiązków, o tyle w niedzielę awantura może być poważna. Aby do tego nie dopuścić, musisz ustąpić. W niedzielę lepiej nie umawiać się na spotkania.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Lwy spędzą miły tydzień. Będą w centrum uwagi, otrzymają zaproszenia na różne spotkania, imprezy, na których będą błyszczeć. Pierwsza połowa tygodnia najlepsza na pokazanie się z dobrej strony. Lew będzie zajęty swoim powodzeniem w towarzystwie, dlatego życie uczuciowe mało będzie go obchodzić. Na szczęście nie wywoła to awantur z partnerem. Ukochany będzie się cieszył powodzeniem Lwa. Samotne Lwy będą teraz dużo flirtować, mogą się pojawić jednorazowe miłostki.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Panny to istne wcielenie miłości: są miłe, delikatne, troskliwe, kochające. Teraz będą potrzebowały realizować się poprzez miłość. Niestety tydzień będzie pełen prób. Partner będzie zazdrosny, pełen podejrzeń. Okoliczności będą popychać związek do rozluźnienia relacji. Uważaj też na nowe znajomości, bo istnieje ryzyko agresji i nieodpowiedniego zachowania. Samotni przedstawiciele znaku nie powinni spędzać czasu samotnie, wyjdź do ludzi, możesz oczarować kogoś, kto Ci się podoba i dzięki temu będziesz mieć szansę na bliższe poznanie tej osoby.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

W poniedziałek Wagi mogą się spodziewać pozytywnego zaskoczenia ze strony partnera. Partner może nieoczekiwanie spełnić najskrytsze marzenie Wagi, zaproponować wspólny interes, nie wykluczone nawet spontaniczne zawarcie związku małżeńskiego. W poniedziałek trzeba dać partnerowi swobodę. Tylko w ten sposób będzie on mógł działać w interesie Wagi. Możliwe, że jego zachowanie wyda Ci się nieco ekstrawaganckie. Nawet może Ci się wydać, że nie można na partnerze polegać. Nie spiesz się z wyciąganiem pochopnych wniosków: właśnie takie zachowanie partnera przyniesie w efekcie wiele radości. Pozostałe dni miną spokojnie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Poniedziałek i wtorek będą dla Skorpionów najlepszymi dniami pod względem uczuciowym. W tym czasie spodziewaj się romantyzmu. To może być miłosne wyznanie, poznanie zakochanej w Skorpionie osoby, a nawet otrzymanie napisanego specjalnie dla Skorpiona miłosnego wiersza. Miłość partnera będzie spotęgowana tym, że ujrzy w Skorpionie powagę, dążenie do realizacji celu, możliwość zaufania. Cały tydzień upłynie pod znakiem romantyzmu. Nareszcie Skorpion będzie mógł trochę wyluzować. Swoim zachowanie już zasłużył na miłość i teraz może przestać wszystko w tej miłości kontrolować i nad wszystkim czuwać.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

W poniedziałek w życiu Strzelców wydarzy się cos niezwykłego. To może być dziwne romantyczne spotkanie w niezwykłym miejscu, oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu, zorganizowany przez ukochanego, znajomość z wyjątkową osobą. Możliwe też, że niezwykłe wydarzenia w życiu osobistym wpłyną na inne dziedziny życia, dzięki czemu osiągniesz sukces. Ogólna atmosfera w związku jest raczej niestabilna, ukochany dąży do swobodnego związku, bez zobowiązań, ciągną go przygody. Czas na romanse, aniżeli na poważny związek.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Koziorożcom nie będzie łatwo w relacjach partnerskich. Przez cały tydzień mogą wybuchnąć konflikty. Koziorożec będzie za wszelka cenę chciał „naprawić” partnera – te jego cechy, które nie bardzo mu odpowiadają, albo będzie dążył do zerwani relacji. Możliwe, że partner zaproponuje coś, co wywoła niezadowolenie Koziorożca. Aby kłótnia nie doprowadziła do rozstania, skoncentruj się na innych cechach partnera. Nie wywołuj konfliktów, to droga donikąd.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Dla Wodników to ważny tydzień w sferze miłości. W poniedziałek spodziewaj się jakiegoś nieoczekiwanego wydarzenia, związanego z uczuciami. Ślub, zaręczyny, spotkanie przyszłego współmałżonka, sukces partnera, który przyniesie korzyść również Wodnikowi. W środę rozpoczyna się miesiąc Księżycowy, który całkowicie należy poświęcić na miłość. Jeżeli dopiero poznałeś druga połówkę, do Pełni relacje będą szybko się rozwijać. Podczas pełni warto wziąć ślub, do którego przygotowania trzeba zacząć już teraz. Od czwartku zachowanie partnera będzie bardziej rozsądne, w niektórych parach możliwa rozłąka. W niedzielę może nie dojść do zaplanowanego spotkania.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Ryby mają powodzenie w miłości. To będzie czas romantycznych pięknych spotkań, miłych prezentów, troski. Nie chwal się jednak swoim powodzeniem, gdyż przez cały tydzień ktoś lub coś może próbować wtrącić się w związek Ryb. Skromność pomoże uniknąć zagrożenia. Oprócz tego nie goń za luksusem. Istnieje ryzyko zerwania zaręczyn. Od czwartku miłość będzie mniej rozsądkowa, ukochany przestanie analizować, wyzwoli w sobie uczucia.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 10 listopada 2013
    Będziesz dzisiaj podchodzić do ludzi i wydarzeń z koniecznym dystansem. Jeżeli koś będzie się wtrącał w twoje sprawy, nie pozwolisz mu na to. Będziesz otaczał się przyjaciółmi ...
  • Horoskop na 16 listopada 2013
    Dzisiaj wśród energii masz coraz więcej sprzymierzeńców. Problemy mogą zacząć się powolutku rozwiązywać a plany i wcześniejsze działania dawać korzystne owoce. Postaraj się nie...
  • Miłosny horoskop na grudzień 2013
    Grudzień okaże się miesiącem niezwykle znaczącym szczególnie dla osób samotnych - będą teraz miały dużą szansę na odnalezienie miłości swojego życia, o ile tylko odważą się wyraz...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook