708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 sierpnia 2013

Tygodniowy horoskop

W środę rozpocznie się nowy miesiąc Księżycowy. Najlepiej wykorzystać ten czas na samorealizację, twórczy rozwój, budowaniu relacji z dziećmi, odpoczynek i rozrywkę. Można szykować się na urlop, rozpoczynać realizację twórczych projektów lub zająć się swoim hobby.

W czwartek Merkury wchodzi do znaku Lwa. Będzie się tam znajdował przez najbliższy miesiąc. W tym czasie ludzie będą bardziej optymistyczni. W relacjach najważniejsze będzie dobre wrażenie, ale z drugiej strony zwiększy się chęć dramatyzowania i popisywania się.

Przez cały tydzień oddziałuje napięty aspekt opozycji Jupitera i Plutona. To planety społeczne – wpłyną na życie ogółu, mniej na jednostkę. To czas zniewolenia „nadętych” autorytetów, publiczne zdemaskowanie „gwiazd”, walka o wartości, sławę i autorytet. Jeśli w Twojej karcie znajduje się silny Jupiter lub Pluton, możesz ten aspekt odebrać jako zagrożenie Twoim wartościom, dotyczącym domu, rodziny, ojczyzny. Mogą się zdarzyć kradzieże, uważaj też na rodzinne pamiątki, które mogą ulec zniszczeniu.
Poniedziałek doskonale się nadaje do odpoczynku i twórczości. To dzień swobody i uwolnienia się od kompleksów lub nacisków z zewnątrz. W niedzielę mogą się pojawić trudności z transportem i komunikacją.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Dla Baranów nadchodzi tydzień odpoczynku. Możesz się rozluźnić, częściej nic nie robić i bawić. Jeśli jesteś osobą twórczą, powinieneś teraz całkowicie się poświęcić swoim pasjom. W tym tygodniu najlepiej zająć się miłością, beztroską, robieniem tego, na co masz ochotę, a nie tego, co musisz. Poniedziałek przyniesie romantyczną znajomość. Może nieoczekiwanie samodzielnie zorganizujesz sobie jakąś rozrywkę. Oryginalny wygląd zewnętrzny, zachowanie i maniery pomogą Ci zwyciężyć w jakimś konkursie. Od środy zaczyna się miesiąc księżycowy, w którym możesz rozpocząć projekt twórczy, nawiązać miłosne relacje, dobrze spędzić urlop albo się do niego porządnie przygotować.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Byki będą zajęte domem i sprawami rodzinnymi. Najważniejsze wydarzenia będą dotyczyć relacji z rodzicami, nieruchomością i gospodarstwem domowym. Nadchodzi dobry czas, by urządzić mieszkanie, zaprosić gości, zorganizować parapetówkę lub rodzinną uroczystość. Nie zapominaj o odpoczynku. Zajmując się tym, co lubisz, co ci się podoba, uwalniasz swoje najlepsze cechy. W poniedziałek spodziewaj się niespodzianki w domu. W środę rozpoczyna się miesiąc Księżycowa, pod czas którego warto zająć się urządzaniem mieszkania, organizować rodzinne imprezy.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Bliźnięta będą zajęte podróżami, spotkaniami, relacjami z otoczeniem, nauką i zbieraniem nowej informacji. Relacje z innymi wypełni prawie cały czas Bliźniąt. To będzie czas załatwiania ważnych spraw z otoczeniem. Do czwartku nie należy zapominać o swoich sprawach materialnych. Najlepsze cechy ujawnisz, rozwiązując problemy finansowe, zarabiając, robiąc zakupy i porządkując swoje rzeczy. Od czwartku należy całkowicie się skupić na tym, co Cię otacza, aktywnie współdziałać z ludźmi, znajdującymi się tuż obok, poznawać nowe rzeczy, szykować się w drogę. W niedzielę plany, związane z podróżą lub spotkaniem z kimś, posiadającym ważną dla Ciebie informację, mogą napotkać problemy.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Nadchodzący tydzień dla Raków będzie trudny w relacjach z innymi ludźmi. Dotyczy to zarówno partnerów – zawodowych jak i prywatnych, ale również ludzi obcych, znajdujących się dookoła. W dialogu Rak powinien wykazać się sprytem i nie walczyć za wszelką cenę o swoje racje. Nie walcz z agresorami, lepiej ich omijać z daleka. Od środy rozpoczyna się miesiąc Księżycowy, który w przypadku Raków będzie związany z zarabianiem pieniędzy, a dla ludzi twórczych z pracą nad dziełem sztuki.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Lwy teraz są w centrum uwagi, są niezmiernie popularni. Wiele osób pragnie nawiązać z nimi kontakt, ale zdrowy egoizm Lwów pomoże wybrać odpowiednich ludzi, z którymi warto mieć relacje. Jeżeli ktoś będzie chciał wsadzić Lwa do „złotej klatki” Lew doskonale sobie z tym poradzi i nie da się zniewolić. W poniedziałek uwaga otoczenia będzie skierowana na Lwów. Od środy rozpocznie się Księżycowy miesiąc, który warto poświęcić na zmianę imagu i wyglądu zewnętrznego. Od czwartku Lwy będą bardziej towarzyskie. W niedzielę mogą pojawić się przeszkody w relacjach z otoczeniem lub w podróży.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Panny mogą poczuć pewną izolację od zwyczajnego życia. Albo samodzielnie wybierzesz odosobnienie, albo zmusza Cię do tego okoliczności. Panny mają teraz dobry czas na miłość, samorealizację poprzez sztukę i piękno, dla doprowadzenia swojego wyglądu do doskonałości. Skorzystaj ze sprzyjających warunków, aby w samotności poświęcić się twórczości albo zadbać o zdrowie i wygląd zewnętrzny, a może warto odpocząć z ukochaną osobą z daleka od wszystkiego i wszystkich. W niedzielę mogą pojawić się przeszkody w realizacji planów, możliwe przez poszukiwanie tajnych wrogów.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

W życiu Wag wielkie znaczenie odegrają przyjaciele. Nie muszą to być ciągłe spotkania i relacje towarzyskie, wręcz przeciwnie. Możesz się ukryć przed wszystkimi i wszystkim, natomiast uczynek przyjaciela lub wydarzenia, mające miejsce w jego życiu, wpłyną również na Twoje życie i zmienią ja na lepsze. Może się okazać tak, że problemy Twojego przyjaciela będą spędzać i Tobie sen z powiek. W poniedziałek może się niespodziewanie wydarzyć coś, co będzie się wiązało z przyjaźnią. Od środy rozpoczyna się miesiąc Księżycowy, który należy wykorzystać na relacje z przyjaciółmi, wspólny odpoczynek, poznawaniu nowych znajomych.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Najważniejsze wydarzenia Skorpionów będą związane z karierą, biznesem i statusem społecznym, wyboru drogi zawodowej, zdobycia kwalifikacji, działalności publicznej, zdobycia sławy i uznania. Niektóre Skorpiony mogą zawrzeć związek małżeński, jeśli to małżeństwo wpłynie na zwiększenie ich statusu i zwróci uwagę otoczenia na ich osobę. W poniedziałek czeka Cię niespodziewane powodzenie w wyżej wymienionych sprawach. Od środy rozpoczyna się miesiąc Księżycowy, który najlepiej wykorzystać do powyższych spraw. Przez cały tydzień lepiej nie zajmować się załatwianiem dokumentów i nie mieć do czynienia z transportem. W niedzielę może się odbyć nieprzyjemna rozmowa lub nadejdzie informacja, która wpłynie na obniżenie poczucia własnej wartości lub stabilność Skorpionów.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Strzelcy będą przede wszystkim zajęci sprawami, których źródło jest gdzieś daleko. Na przykład: podróże za granicę, relacje z cudzoziemcami, wyjazd na występy, sympozjum naukowe lub zawody sportowe. Niektórzy będą się musiały zająć sprawami prawnymi. Studenci zaczną szykować się już do roku akademickiego. W poniedziałek możesz się spodziewać pozytywnego wydarzenia, związanego z powyższymi sprawami. Od środy rozpoczyna się miesiąc Księżycowy, który warto poświęcić na poszerzenie horyzontów i podróże. Przez cały tydzień możliwe trudności, związane z pieniędzmi: kredyty, spadek, wypłaty, kompensacje. Lepiej teraz nie załatwiać kredyty i nie pożyczać pieniędzy. .

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Koziorożce będą w nieustannym napięciu. Mogą wzrosnąć potrzeby seksualne, niektórzy z Was będą poświęcać więcej uwagi intymnej sferze życia. Inni mogą zacząć rozwiązywać cudze problemy. Może się okazać, że weźmiesz udział w projektach finansowych osób trzecich. W poniedziałek czeka Cię niespodziewany sukces w powyższych sprawach. Od środy rozpoczyna się miesiąc Księżycowy, wówczas wymienione wyżej problemy zyskają na wadze. W ciągu tygodnia Koziorożec może rozwiązać umowę lub rozpocznie prawną batalię. W niedzielę możliwa nieprzyjemna rozmowa z przyjaciółmi.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Najważniejsze wydarzenia w życiu Wodników zadzieją się dzięki współpracy z innymi ludźmi. Dużą rolę odegrają partnerzy biznesowi i bliskie osoby. W poniedziałek spodziewają się podpisania umowy, zawarcia związku małżeńskiego lub kontraktu. Z powodzeniem zakończy się sprawa sądowa. Od środy zaczyna się miesiąc Księżycowy, w którym należy więcej uwagi poświęcić na wspomniane sprawy. To czas rozwoju relacji partnerskich, dla niektórych – zdobycia popularności. Przez cały tydzień Wodniki powinny utrzymywać relacje z otoczeniem, uczyć się i szukać nowej informacji.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 5 do 11 sierpnia 2013 roku

Ryby mają dobry czas, aby zająć się zdrowiem, leczeniem, profilaktyką, zdrowotnymi procedurami. Wszystkie możliwe schorzenia będą teraz poddawać się leczeniu o wiele łatwiej i szybciej. Oprócz tego, Ryby mogą teraz mieć dużo spraw do załatwienia, związanych z domem, rodziną. Wiele czasu trzeba będzie poświęcić zwierzętom domowym. W poniedziałek może wydarzyć się coś dobrego, związanego z wymienionymi sprawami. Od środy rozpoczyna się miesiąc Księżycowy, który należy poświęcić na zdrowie, rodzinę i zwierzęta domowe. Nie zapominaj o wyglądzie zewnętrznym.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy od 28 października do 3 listopada 2013
    W tym tygodniu wielu z nas będzie czuło się przeciążonymi pracą, a dodatkowe obowiązki będą akceptowane, choć bardzo niechętnie - lepiej byśmy sami zrozumieli, że czasami lepie...
  • Miłosny horoskop na listopad 2013
    Chłód za oknem będzie dawał się nam we znaki, jednak nie stanie na przeszkodzie miłości - nawet jeśli zdaje nam się, że pewne sprawy uczuciowe zostawiliśmy daleko za sobą, teraz ...
  • Horoskop na 25 grudnia 2013
    Wolny dzień sprzyja refleksjom. Będziesz miał na nie czas w gronie przyjaciół i rodziny. Powspominacie dawne czasy. Jeżeli zrobi się nieco nerwowo, wycofaj się na moment, a wsz...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook