708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Jak wybrać odpowiedniego męża?

Stworzenie rodziny jest niezwykle odpowiedzialnym krokiem. Od tego z kim będziesz dzielić smutki i radości zależy szczęście nie tylko współmałżonków, ale i ich dzieci.

Jak znaleźć tego jedynego? Tego, z którym śmiało można budować trwałe i harmonijne relacje? W tej ważnej sprawie może pomóc astrologia. Musisz określić do jakiej kategorii należy Twój potencjalny wybranek, a potem dopiero podjąć ostateczną decyzję.

Pierwsza kategoria. Badacz wytrzymałości  

Do tej grupy zalicza się przede wszystkim Panny, Ryby i Skorpiony. Mogą też się zdarzyć Raki, jeśli mają więcej niż 35 lat. Takie osoby przez całe życie będą Cię kontrolować i sprawdzać niczym mysz doświadczalną. Mogą kłóć jadem, budować labirynty żalu i smutku, wywoływać w Tobie skrajne emocje. Rada: nie dawaj informacji o tym, co sprawia Ci ból, bowiem tym samym oddasz swoją duszę we władanie wroga. Oczywiście brzmi to trochę ostro, przecież Twój wybranek nie jest Twoim wrogiem, ale zauważ, że lubi twoje emocje dusić na wolnym ogniu w emocjonalnym garnku. Taki człowiek będzie dobrym mężem pod warunkiem, że lubisz huśtawki emocji i zabawę w kotka i myszkę. Niewątpliwym plusem takich mężczyzn jest to, że z upływem lat przywiązują się do małżonki coraz bardziej, często są jej wierni, maja dużo talentów i odznaczają się pracowitością.

Druga kategoria. Nie znoszący „uwiązania”

To zazwyczaj znaki powietrzne – Bliźnięta, Wagi i Wodniki. Chcą ciągle latać z kwiatka na kwiatek. Nawet, jeśli się ożenią, to nie powinnaś liczyć na ich wierność. Są oczywiście kobiety, dla których wierność fizyczna nie jest ważna. Mało tego, niektóre z nas sam lubią od czasu do czasu skoczyć w bok. Rada: jeśli chcesz być jedyną kobietą w życiu Twojego partnera, i że mąż powinien wracać do domu od razu po pracy, a cały swój wolny czas spędzać z dziećmi – zrezygnuj ze związku z przedstawicielem tej grupy. Niezależnie od tego jaką boginią byś była w łóżku i we wspólnym życiu, dla tych mężczyzn liczy się różnorodność. Plusy: mogą być wiernymi przyjaciółmi na całe życie, pod warunkiem, że będziesz dobijać ich regularnymi awanturami. Dzieci mogą liczyć zawsze na ich wsparcie i pomoc.

Trzecia kategoria. Domatorzy

To Raki, Koziorożce, Byki. W wieku 30-35 lat decydują się na małżeństwo na całe życie. Wybierają gospodarną kobietę, pozytywną, ładną i sympatyczną, ale nie seks bombę. Głodować z nim nie będziesz, ale romantyzmu też nie zobaczysz. Nawet, jeśli mąż zacznie Cię zdradzać, nie będziesz miała o tym zielonego pojęcia. Najmniej pewny pod tym względem jest Rak. Bliżej czterdziestki on często „zrywa się z łańcucha”. W związku z tym, że poczucie własnej wartości rośnie u Raków wraz z wiekiem, to, że nie jest on już pierwszej młodości nie zatrzyma go przed skokiem w bok. „Niebezpieczny” pod tym względem jest Rak, który ma złe relacje z matką. Rada:  stwórz komfortowe warunki, dbaj o estetykę podawanego jedzenia, prasuj ubranie, dbaj o czystość i świeżość – to lubią domatorzy najbardziej. Plusy: z wiekiem mężczyźni z tej grupy udzielają zonom więcej uwagi, ich miłość jest mocniejsza, jak dobry koniak w dębowej beczce (oprócz Raka, jeśli miał trudne dzieciństwo).

Czwarta kategoria. Biatloniści

Są to zazwyczaj znaki ognia – Barany, Lwy, Strzelcy. Jeśli choć raz oglądałaś biatlon, to zwróciłaś uwagę na to, że najpierw mężczyźni w obcisłych strojach jadą na łyżwach, potem kładą się na śnieg i strzelają do tarcz, a potem znów jazda. Istotna jest prędkość, ale i dokładność. Tacy właśnie są mężczyźni z tej kategorii. Muszą nieustannie mieć nowe cele, nowe osiągnięcia. W życiu osobistym również. Rada: nie odkrywaj swoich kart, dawaj się nieustannie zdobywać, bądź dla niego zagadką. Niestety nie możesz sobie pozwolić na szlafrok i papiloty. Plusy: biatloniści często odnoszą sukces w karierze, są dobroduszni, mają duży temperament, są hojni. Cenią wierność, troskę i uwagę, ale pod warunkiem, jeśli się z tym nie narzucasz.

Jak widać każdy z nas jest inny. Nie zmusisz ptaka pływać, a rybę latać. Ale zanim zaczniesz podejmować decyzję co do wybranka, zastanów się czego tak naprawdę potrzebujesz od związku. Kim jesteś sama i czego oczekujesz od męża.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook