708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Miłosny horoskop na sierpień 2013

Najlepszy czas na miłość i romanse do 16 sierpnia. Słońce w znaku Lwa buduje znakomitą atmosferę do zakochania. W miłości w tym czasie będzie dużo egoizmu, ale nie tego który zmusza nas do myślenia wyłącznie o sobie, ignorując potrzeby partnera, lecz takiego, przy którym miłość polega na pięknie, szczodrości i wielkoduszności.

Będziemy chcieli realizować siebie poprzez miłość. Nie zauważymy prawdziwych potrzeb drugiej osoby, będziemy zarzucać ukochanego wszystkim czy tylko się da, nie zastanawiając się, czy on tego chce czy nie. Czas doskonały na lekkie romanse, aniżeli poważne związki. Wenus w znaku Panny w pierwszej połowie sierpnia pomaga być ostrożnym w miłości, analizować zachowanie drugiej połówki i nie zbankrutować przez swoja dobroduszność.

Od 16 do 23 sierpnia czas w dalszym ciągu dobry na lekkie związki, randki, flirt, ale podejście do miłości już jest poważniejsze. Wenus wchodzi do znaku Wagi i kieruje ludzi na partnerstwo. To czas wypoczynku z ukochana osobą i planowania poważnego związku.

Od 23 sierpnia pojawi się więcej trosk. Przypomnimy sobie, że oprócz miłości i przygód w życiu jest wiele spraw. Relacje osobiste tracą blask, zostają zepchnięte do szeregu z pozostałymi dziedzinami aktywności życia codziennego. Wenus w znaku Wagi wpływa na przyciąganie międzyludzkie i na partnerskie relacje. To czas życia rodzinnego, wesela, spotkań w gronie bliskich.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na sierpień 2013 roku

Barany będą mieli w sierpniu intensywne życie. Najlepszy czas na romanse – do 23 sierpnia. W tym okresie wszystko dookoła Ciebie sprzyja miłosnym spotkaniom, które na długo zapadną w Twojej pamięci. Ukochana osoba będzie miała doskonały nastrój, przejawi się jej szczodrość. Jednak razem z tymi cechami pojawi się egoizm, który w miłości będzie wychodził na prowadzenie. Lepiej z nim nie walczyć, wówczas zachowasz spokój i harmonię. Nowe znajomości wprowadzą do życia Baranów barwne, szczodre i egocentryczne osoby. Wiele z nich będzie zajmować wysokie stanowisko, pracować w niezwykłym zawodzie lub posiadać nietuzinkowe talenty. Do 8 sierpnia miłość może zawrócić w głowie. Od 8 do 23 sierpnia w miłości będzie więcej zdrowego rozsądku. Baran będzie kochał, ale będzie też analizował zachowanie partnera. Spotkasz wielu nowych znajomych, wśród nich musisz wybrać odpowiednią dla siebie osobę. Najlepsze dni na miłość: 4-7 i 15 sierpnia.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na sierpień 2013 roku

Bykom sierpień podaruje wiele miłości. Pierwsza połowa miesiąca to najprzyjemniejszy, zarazem spokojny czas w miłości. Byk będzie poświęcał wiele czasu i uwagi drugiej osobie, poprzez relacje z ukochanym uzewnętrzniają się najlepsze cechy Byka. Jeśli dotąd w związku zdarzały się konflikty, teraz nawet się nie będzie chciało nimi zajmować. Nie będziesz chciał niczego zmieniać, wyjaśniać, kłócić. Zarówno Byk jak i jego partner będą nieco leniwi w tej materii. Będą wychodzić z założenia, że zamiast się stresować sytuacjami konfliktowymi, lepiej miło spędzić ze sobą czas i robić to na co mają ochotę. Jest szansa, że takim podejściem do sprawy, po prostu zapomnicie o problemach, które kiedyś miały miejsce i pozostały nie rozwiązane. Od 16 do 23 sierpnia nadejdzie czas spokoju. Natomiast po 23 sierpnia, ta sfera uczuciowa u Byków będzie pełnić najważniejszą rolę w życiu. Czeka Byka wiele nowych znajomości i uroczych spotkań. Najlepsze dni na miłość: 1-4, 8-10 i 28-31 sierpnia.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na sierpień 2013 roku

Aktywne życie uczuciowe Bliźniąt rozpocznie się w drugiej połowie sierpnia. Relacje z ukochana osobą będą dla nich najprzyjemniejszą częścią życia. Poczujesz się komfortowo, będziesz czerpał radość z życia towarzyskiego. Twój partner będzie delikatny, ustępliwy, będzie się starał organizować jak najmilsze spotkania. Dużą rolę odegra piękno w relacjach: estetyczne piękne miejsca spotkań, dbałość o wygląd zewnętrzny. W oczach Bliźniąt partner będzie się jawił piękną, seksowną osobą. Mimo, iż nie należy się spodziewać wielkich porywów namiętności i miłosnych przygód, spotkania będą spokojne, dające wyciszenie, relaks i odpoczynek. W tym czasie nie będzie żadnych konfliktów, ani kłótni. Nowe znajomości wprowadzą do życia Bliźniąt piękne, miłe osoby, nastawione na partnerstwo. Najlepsze dni na miłość: druga połowa sierpnia oprócz 24 i 26-28 sierpnia.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na sierpień 2013 roku

Dla Raków słowem kluczowym, określającym życie osobiste będzie „stabilność”. To stała, trwała i niezmienna sfera życia. Jeżeli coś Ci nie odpowiada, trudno będzie cokolwiek zmienić. Wszystkie próby zmienić sytuację w życiu osobistym zakończą się fiaskiem. Będziesz musiał walczyć z upartym partnerem i nie sprzyjającymi okolicznościami. Za to nie musisz się obawiać zmian. Nawet po awanturach dojdziecie do porozumienia. Samotne Raki będą miały problem ze znalezieniem pary. Może Ci się wydawać, że dookoła nie ma nikogo godnego Twojej uwagi. Tak naprawdę nie jest tak źle jak się wydaje: jeśli Rak napotka dojrzałą wewnętrznie, poważną osobę to szanse na trwały związek są bardzo wysokie. Najlepsze dni na miłość: 1-6, 27 i 29-31 sierpnia.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na sierpień 2013 roku

Lwy w pierwszej połowie sierpnia będą się interesować tym, w czym będą się mogły pokazać z jak najlepsze strony: twórczością, samodzielną pracą, sportem, wesołym wypoczynkiem z dużą ilością konkursów, rozrywki i oczywiście romansami. Twój stosunek do miłości nie będzie poważny, ale oczywiście będzie Ci zależało na tym, aby w oczach partnera (ki) wyglądać wyjątkowo, być na pierwszym miejscu. Będziesz się popisywać swoimi umiejętnościami, talentami, będziesz dbać o swój wygląd, kupować ukochanej osobie prezenty. Niestety nie uwzględnisz w tych relacjach rzeczywistych potrzeb i pragnień partnera. Lew w miłości kocha przede wszystkim siebie. To może doprowadzić do kłótni. Osobę, z którą Lew się związał będzie traktował jak swoją własność. Ostatnia część sierpnia będzie nieco spokojniejsza. Najlepsze dni na miłość: 15-16 sierpnia.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na sierpień 2013 roku

W przypadku Panien na życie osobiste ma wpływ Pluton. To znak, że w ich życiu wydarzy się coś ważnego. Teraz jest wielka szansa przeżyć niesamowitą miłość, poczuć bezgraniczne przyciąganie do drugiej osoby i nieodpartą chęć zrobienia dla tej osoby wszystkiego. Z drugiej jednak strony, bardzo intensywnie możesz poczuć chęć zakończenia relacji już trwających i w ten sposób odmienić swoje życie. W zachowaniu partnera jest dużo namiętności, zazdrości, poczucia własności. Wiele par zdecyduje się na eksperymenty seksualne. Niezależnie od tego, że uczucie do nowo poznanej osoby wybuchnie wielką mocą, Panna nie powinna zapominać o ostrożności i zdrowym rozsądku. Najlepsze dni na miłość: 28 sierpnia.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na sierpień 2013 roku

Wagi w relacjach partnerskich będą odczuwać pewną nieokreśloność. Romanse i przygody miłosne będą miłe i fajne, ale nie przyniosą wiele Wagom. Natomiast poważne związki przyniosą Wagom powody do zmartwień. Wagi będą teraz jak nikt inny potrzebować bliskości partnera. Natomiast partner owszem będzie przejawiać romantyzm, uczuciowość, ale nie będzie miał zamiaru porzucać wolności i barć na siebie odpowiedzialność. Wagi, posiadające rodzinę zmierzą się z trudnościami w związku. Dotychczasowa stabilność będzie zagrożona. Partner, który obiecywał „na dobre i na złe”, zacznie się zachowywać nieprzewidywalnie, niezależnie, jakby nie był w żadnym związku. W pierwszej połowie miesiąca Waga będzie to zachowanie dzielnie znosić, ale już w drugiej wzmocni się potrzeba partnerstwa i stabilizacji. Najlepsze dni na miłość: 19-20 sierpnia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na sierpień 2013 roku

Skorpionom sierpień przyniesie dużo miłości i dobrych relacji z partnerem. Możliwe, że w uczuciach będzie więcej iluzji i fantazji, niże rzeczywistości – partner nie będzie zwracał uwagi na wady Skorpiona, będzie chciał zakochać się w ideale. W zachowaniu partnera będzie dużo delikatności, miłości, dobroci. Będzie w stanie zrobić dla Skorpiona wszystko, wiele przy tym poświęcając. Niestety „iluzje” mogą mieć swój minus. W dobre dni Skorpion usłyszy wyznanie miłosne, ale w dni negatywne możliwe plotki, pomówienia, zdrada. Nowe znajomości wprowadzą do życia Skorpionów romantycznych marzycieli. Natomiast trzeba być ostrożnym, bo na drodze Skorpion może się natknąć na alkoholika, narkomana albo patologicznym kłamcą. Dobre dni na miłość: 1-6 sierpnia. Trudne dni: 7-12 i 24 sierpnia.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na sierpień 2013 roku

Strzelcy czują teraz wielką swobodę w relacjach uczuciowych. Kochają kogo chcą, nie myśląc o jutrze. Przedstawiciele tego znaku nie mogą planować wprzód wspólnego domowego ogniska, finansów. Życie może przynieść rozczarowanie: ukochana osoba zamiast swobody otrzyma listę wspólnych obowiązków na kilka lat, przestraszy się i odejdzie. Dla niego miłość to niezależność, swoboda od uwarunkowań i romantyczne porywy. Partner będzie gotów na wylewność, prezenty, ale na zakładanie rodziny już nie do końca. Nowe relacje w sierpniu będą się pojawiać nagle, szybko i w dziwnych okolicznościach. Możesz się spodziewać romantycznych spotkań, uniesień, niespodzianki od ukochanej osoby, nowej oryginalnej znajomości. Jednak z drugiej strony musisz brać pod uwagę niezależność partnera, jego odejścia i powroty bez uprzedzenia. Najlepsze dni na miłość: 4-5 i 15 sierpnia.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na sierpień 2013 roku

Przez cały sierpień Koziorożce będą przeżywać wiele ważnych wydarzeń w sferze partnerstwa. Wielu z was czekają zaręczyny, ślub, świętowanie rocznicy. Niestety w gorszym wypadku możliwe: rozwód, sprawy w sądzie z partnerem, zła sława i pomówienia w kontekście związku Koziorożca. W pierwszej połowie miesiąca ciężko będzie znaleźć wspólny język. Do 8 sierpnia w życiu prywatnym będzie się dużo działo, możesz się spodziewać nowych wiadomości. To może być związane z załatwianiem dokumentów, aktywna korespondencja z partnerem, podróż do ukochanej osoby – w przypadku Koziorożców, czyich partner jest na wyjeździe. Do 28 sierpnia na relacje w związku będzie wpływał Mars, zwiększając aktywność partnera, który będzie nieustannie odczuwał potrzebę zajmowania się czymś. Zwiększy się jego temperament seksualny. W kłótniach jest nieustępliwy, reagując często agresją. Najlepsze dni na miłość: 3 i 31 sierpnia.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. horoskop na sierpień 2013 roku

Dla Wodników sierpień będzie bardzo ważnym miesiącem w sferze uczuć. Nów 7 sierpnia zachęca do poświęcenia szczególnej uwagi partnerstwu przez cały miesiąc Księżycowy. W tym czasie możliwe ślub, zaręczyny, rozwód. Do 8 sierpnia wszystko to, co się wiąże z partnerem, będzie na widoku. Ludzie będą omawiać sprawy rodzinne Wodnika. To doskonały czas na wielkie wesele. Od 8 do 24 sierpnia wydarzenia pozostają tak samo jaskrawe i znaczące, ale nabierają dodatkowych odcieni: czeka Cię dużo rozmów z partnerem, a jeśli partner jest na wyjeździe, również korespondencja lub wyjazd do niego. Pod koniec miesiąca możliwa kłótnia z partnerem. Najlepsze dni na miłość: 4-5 i 15 sierpnia.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na sierpień 2013 roku

W sierpniu Rybom przybędzie wielbicieli. To bogaci ludzie, reprezentujące wysoki status społeczny, ludzie sukcesu, którzy pomogą Rybom rozwinąć swoje możliwości w społeczeństwie. Relacje na wielu płaszczyznach będą oparte na tradycjach i ogólnie przyjętych normach zachowania. Dotyczy to nie tylko nowych znajomości, ale i dotychczasowych relacji. Partner Ryb może się rozwinąć, osiągnąć sukces. Spotkania z nim będą przyjemne, nawet jeśli wcześnie z jego strony nie było zainteresowania pięknem i prestiżem tych spotkań. Do 8 sierpnia będzie dużo wyjazdów, aktywna korespondencja, jeśli ukochanego nie ma obok. Do końca sierpnia udzielaj dużo uwagi intymności. To czas na aktywny wypoczynek. Najlepsze dni na miłość: 3 i 31 sierpnia.

Przeczytaj coś innego

  • Powróż sobie za pomocą wahadełka
    Wahadełko jest jednym z najprostszych i najbardziej niezawodnych narzędzi do wróżenia. Wahadełko pomaga znaleźć odpowiedzi na pytania, związane z karierą, życiem prywatnym, czy...
  • Horoskop na 7 grudnia 2013
    Niby mamy dzień wolny, a zaplanowany jest od minuty do minuty. Masz sporo zaległości we własnych, prywatnych sprawach. Bałagan w ciuchach i kosmetykach trzeba będzie usunąć, co...
  • Leczenie czakr za pomocą twórczości
    Ludzkie aura i pole energetyczne już nie są dla nas tak wielką zagadka jak kiedyś, można je diagnozować. Niestety, ciężko jest zdiagnozować dokładnie stan swoich czakr i aury. ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook