708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Zemsta wcale nie taka słodka

Ludzkie emocje mogą bardzo silnie oddziaływać na nasze zachowanie, samopoczucie, a nawet stan zdrowia. Jeśli emocje są pozytywne, wówczas i ich wpływ ma jak najlepsze skutki. Co się dzieje jednak wówczas, kiedy kotłują się w nas emocje pełne niechęci, agresji, wściekłości? Mają one destrukcyjny wpływ przede wszystkim na nas, a nie na te osoby, do których są skierowane.

Pewnego razu zwróciła się do mnie pewna kobieta o imieniu Kasia, która opowiedziała mi o pewnym nieprzyjemnym zdarzeniu, jakie miało miejsce w jej życiu dzień wcześniej. Zupełnie obcy jej człowiek w biały dzień zrobił coś głupiego, poniżając tym samym tę naszą Kasię. Główną emocją, jaka zakiełkowała wówczas w niej była nienawiść i złość na to, że nie potrafiła się w porę zemścić.

Kasia należy do osób, które zazwyczaj są mściwe, pamiętają wyrządzone im krzywdy i nawet po upływie roku mogła zaatakować kogoś, kto kiedyś nadepnął jej na odcisk.

W trakcie naszej rozmowy zauważyłam, jak jej energia, związana z przejawem tych emocji, o których opowiadała, sięgnął zenitu. Świadczyło to o tym, że mało brakuje, a jej organizm runie w gruzach, co za tym idzie jej zdrowie mogło zostać bardzo nadszarpnięte. Nawet młody wiek osoby, negatywnie nastawionej emocjonalnie, nie zagwarantuje wygranej w walce z destrukcyjnym wpływem zagnieżdżonych  w danej osobie emocji. Agresja, ego, złość, nienawiść, chęć zemsty blokuje wszystkie aspekty życia Kasi, wywołując nieprzyjemności i prowokując nowe sytuacje, w których jedynym pragnieniem jest zemsta.

 

Zamknięty krąg agresji

Religie świata głoszą – trzeba wybaczać. Psychologowie wtórują  – wybaczaj, jeśli chcesz zachować szczęście. Parapsychologowie przytakują, kładąc nacisk na moc wybaczania.

Nienawiść rodzi nienawiść. Powstaje zamknięty krąg. Jeśli nie wyciągniemy wniosków, wszystko się powtarza, destrukcyjnie wpływając na zdrowie psychiczne i fizyczne. Mściwość, złość, nienawiść i agresja – to droga donikąd. Z reguły przychodzi za chęć zemsty zapłacić. Dotyczyć to może nie tylko osoby, pałającej do kogoś nienawiścią, ale również i jej dzieci, dlatego, że dzieci są związane z energią rodzica, zwłaszcza matki.

Czy mamy prawo na zemstę?

Mściwość, to również chęć udowodnienia swojej racji i swojej sprawiedliwości. Czasem błahy powód wystarczy, aby poczuć chęć zemsty. Często mówi się o kimś, że „on walczy o sprawiedliwość”, „trzeba płacić za swoje uczynki”. Tym oto sposobem człowiek, pragnący zemsty swoimi wibracjami zakłóca przepływ energii we Wszechświecie. A Wszechświat odrzuca taką osobę, blokując go w jego świecie.

Czym grozi chęć zemsty?

Zazwyczaj jest tak, że wewnętrznie agresywna kobieta ma problemy ze swoim życiem osobistym. A to dlatego, że normalny mężczyzna nie może znajdować się obok takiej osoby. Zrobi to tylko ten, kto ma w sobie podobne pokłady nienawiści. Koledzy w pracy również będą mijać taka osobę z daleka.

Jeśli masz w sobie chęć zemsty, niezależnie od powodu, zatrzymaj się, uwolnij się czym prędzej od destrukcyjnych emocji. Często może być pomocna praca z doświadczoną osobą, która pomoże wyzbyć się złych emocji i na nowo odkryć dobrą energię. A to z kolei korzystnie wpłynie na Twoje relacje z otoczeniem.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook