708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Horoskop na sierpień 2013

Гороскоп на октябрь

Pierwsze dwie trzecie miesiąca doskonale nadają się na odpoczynek. Słońce w znaku Lwa sugeruje zabawę i radość. Nawet istotne sprawy warto rozwiązywać w trakcie nieformalnych spotkań. Chętnie pójdziemy na koncerty, show, do restauracji i na dyskoteki. Osoby twórcze poczują przypływ aktywności.

8 sierpnia zmieni się charakter relacji z otoczeniem. W naszych wypowiedziach będzie więcej teatralności i przesadzonych emocji. Nowa informacja będzie związana z odpoczynkiem. Pewne wiadomości pomogą w samorealizacji, podpowiedzą w jakim kierunku najlepiej iść dalej. Od 16 sierpnia rozpoczyna się dobry czas na miłość. Będziemy dążyć do partnerstwa i z łatwością znajdować kompromisy. Będzie więcej ślubów.

Od 23 sierpnia odpoczynek i rozrywka zejdą na drugi plan. Nadejdzie czas, w którym przypomnimy sobie o naszych codziennych obowiązkach. Należy teraz zadbać o zdrowie – po letnim wypoczynku, kiedy zazwyczaj nie skupiamy się na zdrowym trybie życia, zastanówmy się nad odpowiednią dietą, profilaktyką, sporcie.

24 sierpnia znów zmienia się sposób komunikacji międzyludzkiej i charakter otrzymywanych informacji. W relacjach będzie trochę nudy i marudzenia. Informacja przede wszystkim będzie dotyczyła pracy i zdrowia. Podróże i relacje z otoczeniem nabiorą charakteru biznesowego. Pod koniec miesiąca zmieni się nasza aktywność. Nasze zachowanie będzie miało mniejszy wpływ na emocje. Będziemy mieli więcej siły i energii, którą spożytkujemy na szybkie, demonstracyjne działania.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na sierpień 2013 roku

Najważniejsze wydarzenia w życiu Baranów w pierwszej połowie miesiąca będą związane z odpoczynkiem, rozrywką, miłością, twórczością, samorealizacją. Pojawi się dużo możliwości, aby robić to, na co masz ochotę, a nie to, co musisz. Twórczych Baranów czeka sukces i sława. Wielu z was zwycięży z konkursach lub wyścigach. Oprócz tego, Barany dużo siły poświęcą na sprawy, związane z domem i rodziną. W domu zaistnieje rodzinna, energiczna atmosfera, którą będziesz mógł skierować albo na konstruktywne sprawy albo na kłótnie z domownikami. Pod koniec miesiąca będziesz mniej odpoczywać, a więcej pracować. Z początku nie bardzo Ci się to spodoba, ale bliżej końca miesiąca pojawi się wiele twórczych pomysłów, które będziesz chciał realizować w pracy. Najlepsze dni miesiąca dla Baranów: 3-5 b 15 sierpnia. Dni trudne: 1-2, 17-27 sierpnia.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na sierpień 2013 roku

Byki w pierwszej połowie miesiąca będą się poświęcać dla rodziny i domu. Sprawy, związane z domem będą na widoku. Mogą to być zarówno pozytywne wydarzenia, remont i drogie zakupy urządzeń do domu, parapetówki, ale również negatywne – plotki, kłótnie, problemy z nieruchomością. Nie zapominaj o odpoczynku, zwłaszcza w pierwszej części miesiąca. Najlepsze cechy Byk będzie mógł uzewnętrznić poprzez pasje, hobby, wszystko to, co przynosi mu radość. W drugiej połowie sierpnia zdolności Byków będą niezastąpione w pracy. Pod koniec miesiąca Bykom uda się doskonale bawić i odpocząć. Będzie dużo miłości i beztroski. Możliwe to będzie jednak tylko pod warunkiem, że Byk odznaczy się odpowiedzialnością w tych sferach. Najlepsze dni miesiąca: 1-4 sierpnia. Napięte i trudne dni: 24, 26-28 sierpnia.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na sierpień 2013 roku

Bliźnięta w pierwszej połowie miesiąca powinny z uwagą obserwować to, co się dzieje dookoła. W życiu codziennym i poprzez ludzi, którymi się otaczasz może wydarzyć się coś bardzo ważnego. Pozytywne wydarzenia mogą dotyczyć odpoczynku z bliskimi, ciekawych wiadomości, sukcesu w nauce, podróży. Możliwe również zwiększone zainteresowanie Bliźniętami, niestety może to się wiązać z plotkami, pomówieniami. Na początku miesiąca Bliźnięta zajmą się finansami, zakupami. Twórcze osoby spod tego znaku będą materializować swoje pomysły. Od 8 sierpnia cała uwaga Bliźniąt skupi się na tym, co się dzieje dookoła. To czas aktywnej komunikacji z otoczeniem. Dopiero w dniach 23-24 sierpnia Bliźnięta będą mogły zająć się domem i rodziną. Najlepsze dni miesiąca: 15, 27-28 i 31 sierpnia. Trudne dni: 11 i 26 sierpnia.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na sierpień 2013 roku

Dla Raków w pierwszej połowie miesiąca najważniejszym tematem będą finanse. Rak będzie dużo pracował w celach zarobkowych. Rak nabędzie nowe drogie rzeczy, co nie ujdzie uwadze otoczenia. Podniesie to samoocenę Raka. Twórcze Raki zaczną materializować swoje pomysły, co też nie pozostanie bez echa. Do 8 sierpnia Raki będą inicjować wiele spotkań, podróży, negocjacji. Niektóre Raki wystąpią z wykładami. W ostatniej części miesiąca sprawy materialne odejdą na dalszy plan. Wiele ważnych wydarzeń będzie związanych z rodziną, sąsiadami i innymi ludźmi z Twojego otoczenia. Czekają Cię podróże, nauka, nowości. W tym czasie wrócisz do swojego standardowego zachowania, będziesz bardziej pasywny, delikatny. Natomiast w ciągu miesiąca wzrośnie Twoja popularność i autorytet. Czeka Cię sukces. Najlepsze dni miesiąca: 3 i 31 sierpnia. Trudne dni: 5-12, 17-25 i 27-28 sierpnia.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na sierpień 2013 roku

W pierwszej połowie miesiąca Lwy będą królować nad innymi znakami Zodiaku. Będę zwracać na siebie uwagę otoczenia, nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale i zachowaniem. Osoby, które poznają Lwa bliżej, docenią jego charakter i twórcze zdolności. Czas ten nadaje się do samorealizacji i do zajmowania się swoim wyglądem zewnętrznym. Od 8 do 24 sierpnia Lew zacznie inicjować spotkania, negocjacji, podróży. Będzie udzielał wywiadów, może gościnnie prowadzić wykłady. Później nacisk zostanie przesunięty na sferę materialną. Lew nie będzie już zaprzątał głowy tym, jak jego osoba się prezentuje. Zacznie się zastanawiać nad tym, ile jego zdolności są warte. Pod koniec miesiąca Lwy będą bardziej aktywne, pracowite. Zwiększy się też ryzyko urazów. Najlepsze dni miesiąca: 4-5, 15 i 29-31 sierpnia. Trudne dni: 11 i 26-27 sierpnia.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na sierpień 2013 roku

Panny w pierwszej połowie miesiąca będą prowadzić zamknięty tryb życia. Nawet, jeśli Panna będzie miała ochotę pokazać się wśród ludzi, okoliczności odseparują ją od standardowego kręgu przyjaciół. Panna może udać się na wycieczkę do dalekich krajów, tam, gdzie nikt jej nie zna albo ukryć się przed światem w sanatorium, na łonie natury. Do 8 sierpnia Panny będą łączyć odizolowanie ze spotkaniami z przyjaciółmi, natomiast po tym czasie już całkowicie wybiorą samotność, aby całkowicie dać się porwać swojej twórczości albo zająć się swoim wyglądem. W ostatnich dniach miesiąca Panny będą w centrum uwagi. Rozkwitną, będą zauważone, wzrośnie ich autorytet. Będą miały okazję zaprezentować swoją wiedzę. Najlepsze dni: 1-4, 15 i 28-31 sierpnia. Trudne dni: 11 i 26-27 sierpnia.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na sierpień 2013 roku

Pierwsza połowa miesiąca to dla Wag czas współpracy zespołowej. Tylko z przyjaciółmi Wagi będą mogły osiągnąć zamierzony efekt i ulepszyć jakość swojego życia. Jeśli nie masz akurat żadnych istotnych zadań do zrealizowania, spędzisz po prostu ten czas z przyjaciółmi. Możesz poznać nowych znajomych. W życiu przyjaciół mogą się wydarzyć coś ważnego, co albo Cię ucieszy albo zaintryguje. W pierwszej połowie sierpnia będziesz musiał łączyć relacje przyjacielskie z samotnością. Najlepsze swoje cechy ujawnisz w pracy twórczej, która będziesz wykonywać w samotności, albo w sytuacjach trudnych w odizolowaniu od zwyczajnych okoliczności, np. na wyjeździe, za granicą. Druga połowa sierpnia przyniesie Wagom dużo uwagi. Będziesz tryskać miłością i pięknem. Najlepsze dni miesiąca: 1-4 sierpnia. Trudne dni: 24 i 26-28 sierpnia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na sierpień 2013 roku

Skorpiony w pierwszej połowie miesiąca będą pochłonięte sprawami, związanymi z karierą, biznesem, statusu społecznego i relacji z autorytetami. Wielu Skorpionów poczuje nieodpartą pokusę udowodnienia swojej indywidualności. Ciężko będzie zmieść nacisk ze strony przełożonych lub rodziców. Przedstawiciele tego znaku są teraz o krok od sukcesu, sławy i szacunku, ale łatwo mogą też popaść w niełaskę. Dlatego należy długo się zastanawiać przed każdą czynnością. W ostatniej części miesiąca przyjdzie czas na pracę w zespole. Wiele nowego do życia Skorpiona wniosą przyjaciele. Cele będą do osiągnięcia przy wsparciu przychylnych osób. Oprócz tego przez cały miesiąc od pierwszego do ostatniego dnia sierpnia Skorpiony będą czuły odpowiedzialność i ograniczenia. Najlepsze dni miesiąca: 1-3 i 27-31 sierpnia. Trudne dni: 7-12 i 24 sierpnia.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na sierpień 2013 roku

W pierwszej części miesiąca Strzelce powinni się skupić na tym, co poszerza ich horyzonty. To w tych dziedzinach można się spodziewać istotnych wydarzeń. Mogą to być spotkania z cudzoziemcami, wyjazdy za granicę, studiowanie historii i kultury różnych nacji, nauka języków obcych. Na rozwój intelektualnych horyzontów Strzelca będzie miała wpływ filozoficzna i duchowa literatura. Niektórzy powinni podróżować, aby zdobyć sławę. Dotyczy to ludzi sztuki, sportowców itd. Ostatnia część miesiąca będzie pod znakiem kariery i troski o status społeczny. Oprócz tego wszystko przez cały miesiąc Strzelce będą się zajmować cudzymi zasobami – otrzymają spadek, wypłatę, rekompensatę, kredyt. Najlepsze dni miesiąca: 31 sierpnia. Trudne dni: 4-12, 17-25 i 27-28 sierpnia.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na sierpień 2013 roku

Koziorożce zmierzą się z własnymi lękami, będą walczyć z nieprzychylnymi okolicznościami. Poczują, że należy pozbyć się niepotrzebnych „śmieci” ze swojego życia i uzyskać równowagę wewnętrzną, w czym pomocne okażą się zasoby innych ludzi. Przyjrzyj się otoczeniu i sprawdź kto i w jaki sposób może Ci pomóc: czy to finansami, czy wiedzą, czy może kontaktami. Najważniejsze, abyś dobrze wykorzystał to, co zostanie Ci zaproponowane. Czeka Cię w tym miesiącu rozwiązywanie spraw finansowych, ale także różne sytuacje, związane z ryzykiem albo planowane operacje chirurgiczne. W ostatniej części miesiąca, oddalisz się od spraw przyziemnych i zobaczysz coś nowego: podróże, kontakt z cudzoziemcami, rozwój duchowy. Przez cały miesiąc warto dużą uwagę skupić na kontaktach z przyjaciółmi, bo to dzięki nim będziesz mógł przejawić swoje najlepsze cechy. Najlepsze dni miesiąca: 1-3 i 27-31 sierpnia. Trudne dni: 7-12 i 24 sierpnia.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. horoskop na sierpień 2013 roku

Najważniejsze wydarzenia w życiu Wodników w pierwszej części miesiąca będą związane ze sprawami partnerstwa. Zarówno w sprawach zawodowych jak i osobistych. Może to dotyczyć ślubu, zaręczyn, nowej współpracy, podpisanie kontraktu albo sukces partnera, który przyniesie również korzyść Wodnikowi. Mogą się też zdarzyć negatywny obrót spraw: konflikty, rozwód, sprawy sądowe. Pod koniec miesiąca Wodniki zainteresują się cudzymi pieniędzmi, kredytami, wypłatami, długami. Niektórych z Was czeka planowa operacja chirurgiczna. Przez cały miesiąc wskazany jest kontakt z rodziną i bliskimi, bierz udział we wszystkim co się dzieje dookoła. Najlepsze dni miesiąca: 4-5 i 15 sierpnia. Trudne dni: 1-2 i 17-27 sierpnia.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na sierpień 2013 roku

Ryby będą musiały dużo pracować i to przez większość miesiąca. Nie będzie to dotyczyło wyłącznie pracy zawodowej. Również rozprzestrzeni się na dodatkowe sprawy dnia codziennego. Dobrze by było zająć się zdrowiem. Jeśli nie wizyta u lekarzy to chociaż obserwacje, kontrola i prawidłowe odżywianie. Czekają Cię zarówno dobre wydarzenia, jak i mniej przyjemne. Możesz znaleźć nową pracę, zyskać autorytet wśród kolegów, wyleczyć jakąś chorobę. Niestety będziesz dużo pracować, koledzy będą zauważać wszystkie Twoje drobne niepowodzenia, zdrowie trochę będzie szwankować. W ostatniej części miesiąca postawisz na zawodowe i osobiste partnerstwo. Ryby mogą albo zawrzeć związek małżeński, albo. Skup się na budowaniu relacji z ludźmi. Jeśli zbudujesz z kimś pozytywne relacje, wówczas będziesz mógł liczyć na tę osobę w trudnych sytuacjach. Ryby muszą teraz zatroszczyć się o siebie: rozwijaj swoje talenty, realizuj plany, dbaj o wygląd. Najlepsze dni: 1-6 sierpnia. Trudne dni: 26-27 sierpnia.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 28 lipca 2013
    Intensywny dzień pod względem przepływu informacji z różnych źródeł. Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na istotne pytanie, słuchaj tego, co mówią rozmówcy, czytaj prasę, oglądaj t...
  • Horoskop na 9 października 2013
    Energie dzisiejszego dnia nie pozwolą ci na radykalne zmiany. Raczej kontynuuj to, co jest do zrealizowania w planów wcześniejszych. Lepiej na tym wyjdziesz. Zaczynając nowe rz...
  • Korzystne dni października 2013
    Nie będziemy oszukiwać i wodzić za nos, specjalnie nas październik nie będzie rozpieszczał. Sukces możliwy będzie w sprawach drobnych, błahych. Sukces w jednej dziedzinie życia...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook