708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 4 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Nie przyjmuj dzisiejszych wydarzeń zbyt serio. Taka taktyka pozwoli zaufać losowi, który poprowadzi Cię przez życie. Wszystkie nowe projekty, znajomości zakończą się sukcesem. Natomiast nie należy kończyć tych spraw, które są już w toku, ani nie warto szlifować czegoś, co już zakończyliśmy. Nie pogrążaj się w problemy, ciesz się drobnymi niespodziankami, które przyniesie dzień.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 4.08.2013

Wszystkie sprawy, związane z rodziną, będą realizowane z powodzeniem. Jednak musisz wykazać się mądrością, aby Twoje pomysły zyskały aprobatę bliskich i aby w domu królowała harmonia.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 4.08.2013

Byki mogą podjąć relacje finansowe z bliskimi lub rodziną. To będzie korzystna współpraca dla obu stron. Pomagając sobie nawzajem, zyskasz pewność siebie, a także podarujesz bliskiej osobie szansę na stabilizację materialną.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 4.08.2013

Dobry dzień na odpoczynek od pełnej napięcia pracy. Skup się na ukochanej osobie lub na aktywnym wypoczynku na przyrodzie. Pozwól swojej anergii odrodzić się na nowo. Oczyść świadomość od zmartwień.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 4.08.2013

Raki dziś mogą się spodziewać wybuchu emocji i twórczy rozwój. Jeśli będziesz potrafił skierować tę energię na odpowiednie tory, to będziesz mógł stworzyć cos niezwykłego, co pozytywnie zaskoczy Ciebie i Twoich bliskich. Możliwe, że odkryjesz w sobie nowe talenty.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 4.08.2013

Nie wykluczone, że Lwy staną dziś na granicy diametralnych zmian w swoim życiu. Koło Fortuny jest wprawione w ruch, a Ty będziesz mógł je zatrzymać kiedy tylko zapragniesz, otrzymując od losu cenny prezent – realizację Twoich marzeń.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 4.08.2013

Panny zapragną dziś romantycznych zabaw lub przygód. Będziesz gotowy wydać nie mało kasy na rozrywkę i zabawę. Masz rację, niech Twoje serce wypełni się pozytywnymi emocjami i dobra energią.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 4.08.2013

Wagi powinny bardziej kontrolować swoje emocje, rozmyślać nad każdym słowem. Czeka Cię dużo spotkań z różnymi ludźmi, od których może zależeć wiele w Twoim życiu. Twoje zachowanie będzie odgrywać duże znaczenie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 4.08.2013

Skorpiony muszą dziś przygotować się do walki. Może to być dyskusja, zakład, a może też konkurs lub wydarzenie, w którym trzeba będzie odznaczyć się siłą woli i siłą ducha.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 4.08.2013

W życiu osobistym Strzelców nadszedł ważny moment. Albo spotkasz starą miłość, do której uczucia ponownie zapłoną ze zdwojoną mocą, albo poznasz nową osobę, do której poczujesz wielka sympatię. Nudno z pewnością nie będzie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 4.08.2013

Dziś Koziorożce będą miały wrażenie, że ktoś z ich otoczenia knuje przeciwko nim. Nie martw się, to tylko wytwór Twojej wyobraźni. Iluzja szybko zniknie, jak tylko otworzysz się na spotkanie z otoczeniem.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 4.08.2013

Wodniki dziś będą pracować w domu. Pragnienie porządnie posprzątać, zmienić coś w umeblowaniu, nadać wnętrzu nowy wygląd, będzie pochodziło z głębi duszy. Z twórczym podejściem zanurzysz się do realizacji swoich planów.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 4.08.2013

Nie zapominaj o tym, że wcale nie musisz zajmować się czyimiś problemami. A tego właśnie będą oczekiwać znajomi. Możesz oczywiście udzielić kilku rad, ale na tym poprzestań. Nie podpowiadaj również jak ktoś ma się zachowywać w relacjach z bliską osobą.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 23 września 2013
    Przy chęci pójścia na kompromis będziemy mogli wiele osiągnąć, nawet jeśli z początku będzie się wydawało, że owy kompromis jest nam nie na rękę. Po jakimś czasie, okaże się bo...
  • Korzystne dni października 2013
    Nie będziemy oszukiwać i wodzić za nos, specjalnie nas październik nie będzie rozpieszczał. Sukces możliwy będzie w sprawach drobnych, błahych. Sukces w jednej dziedzinie życia...
  • Mąż przystojniak – co robić?
    Jeśli twój wybranek jest chodzącym ideałem, nie spiesz się triumfować. Ten medal ma również dwie strony, które musisz uwzględnić, aby nie stracić partnera.  Dziś poruszę te...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook