708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 3 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dzień nadaje się do wprowadzania zmian w mieszkaniu. Dobrze zrobić przegląd wszystkich możliwych nagromadzonych rzeczy i powyrzucać wszystko to, z czego nie korzystamy. To samo warto zrobić w głowie. Przeanalizować własne myśli i pragnienia. Prawdopodobnie znajdziesz w głębinie swojego wewnętrznego świata coś, co przeszkadza w życiu, czego musisz się jak najszybciej pozbyć. Dobry dzień na zerwanie z nałogiem.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 3.08.2013

Nie przejmuj się, jeśli poczujesz smutek. Skoro są w nas takie emocje, znaczy, że są do czegoś potrzebne. Może po to, aby oczyścić duszę. Czując smutek łatwiej rozmyślamy o przeszłości, analizujemy błędy i wyciągamy trafne wnioski na przyszłość.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 3.08.2013

Byki znajdą potrzebne informacje w prasie lub w sieci. Tylko postaraj się przemyśleć wszystkie znalezione oferty, najlepiej samodzielnie, bo porady znajomych mogą Co tylko zaszkodzić.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 3.08.2013

Dziś Bliźnięta mogą się spodziewać w domu gości, przynoszących dobrą nowinę. Poznasz sekret lub cenną wiadomość, która zainspiruje Cię do działania. To będzie początek w realizacji Twojego marzenia.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 3.08.2013

Raki nie powinny dziś liczyć na pomoc bliskich i przyjaciół. Nawet najbardziej zaufana osoba może teraz Cię zawieść. Skup się na własnej intuicji, która jest teraz na wysokim poziomie i możesz całkowicie na niej polegać.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 3.08.2013

Lwy mogą poczuć nieodpartą chęć wzięcia udziału w czymś ekstremalnym. Dzień dostarczy Ci dużo wrażeń i ciekawych rozrywek, w których zaspokoisz swoje ambicje i potrzeby. Niemniej jednak nie ryzykuj za bardzo, stosuj zasadę złotego środka.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 3.08.2013

Panny mogą się dziś pokłócić z bliską osobą. Powodem kłótni będzie jakaś błahostka. Najgorsze, że winić będziesz mógł wyłącznie siebie. Można uniknąć awantury, pod warunkiem kontrolowania swoich emocji. Zanim coś powiedz, pomyśl dwa razy.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 3.08.2013

Wagi nie powinny dziś pozostawiać swoje rzeczy bez nadzoru. Istnieje ryzyko kradzieży albo po prostu zapomnisz swój telefon (parasol, klucze) gdzieś w miejscu publicznym, albo w środku komunikacji miejskiej. Nie bierz ze sobą dziś dużo gotówki.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 3.08.2013

W połowie dnia Skorpiony mogą otrzymać wiadomość od znajomego, która pokrzyżuje ich plany. Nie wiadomo, czy zmiany te będą na lepsze czy gorsze, ale im bardziej świadomie podejdziesz do tych zmian, tym łatwiej poradzisz sobie z problemami.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 3.08.2013

Strzelcy dziś będą mogły się wyluzować i odpocząć. Wybierz taki rodzaj wypoczynku, który najbardziej odpowiada Twojemu nastrojowi i spędź w ten sposób większość dnia. Dobrze by było, gdyby w Twoim otoczeniu znalazła się osoba, która dotrzyma Ci towarzystwa.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 3.08.2013

Koziorożce powinny być gotowe na nowe znajomości. Możesz dziś spotkać kogoś, kto w przyszłości będzie Twoja drugą połówką. Jeśli masz już partnera, spędźcie ten dzień razem.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 3.08.2013

Dziś Wodniki odkryją w sobie zamiłowanie do dobrej kuchni. Będziesz gotował albo wybierzesz się do restauracji lub na kolację do przyjaciół, gdzie skosztujesz niespotykane dania. Diety dziś są dalece nie wskazane.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 3.08.2013

Dziś od rana Ryby znajdą się w centrum wydarzeń. Będziesz rozwiązywać masę problemów, nie tylko swoich, ale przede wszystkim cudzych. Postaraj się część zadań przekazać komuś innemu, bo sam ze wszystkim sobie nie poradzisz. Wykorzystaj swoją mądrość i spryt.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 26 sierpnia 2013
    Dzisiejszy dzień przynieść może wiele zaskakujących wydarzeń szczególnie w obszarze relacji i wszelkich umów. Możemy nagle stracić głowę dla kogoś niezwykłego lub też zerwać zn...
  • Prace domowe wg kalendarza księżycowego
    Kalendarz księżycowy i żywioły znaków Zodiaku mogą skutecznie pomóc w wykonywaniu czynności domowych. Jak? Sprawdź sama i pozwól astrologii pomóc Ci w codziennych obowiązkach. ...
  • Horoskop na 20 listopada 2013
    Postaraj się w dzisiaj zainwestować więcej energii w sprawy związane z nauką i działaniami umysłowymi. Czego nie rozwiążesz siłą, poradzisz sobie sposobem. Postaraj się dać z s...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook