708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 2 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Należy dziś zwrócić szczególna uwagę na nowe znajomości. Może się okazać, że nowo poznana osoba zmieni diametralnie Twoje życie. Być może już znasz tę osobę, ale nie wiedziałeś o jego możliwościach lub kontaktach. Przygotuj się do odwiedzin ważnej osobistości, która ma wysoki status społeczny. Musisz przygotować się do tego spotkania, bądź przy tym sobą.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 2.08.2013

Barany powinny dziś zwrócić szczególna uwagę na sprawy osobiste. Ukochana osoba czeka na miłe słowa i uwagę. Jeśli nie masz drugiej połówki, nie szczędź miłych słów osobie, do której czujesz sympatię. Być może zapoczątkujesz tym samym romantyczne relacje.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 2.08.2013

Twoja nieustępliwość i duma dziś może trochę zaszkodzić, możliwy konflikt na tym tle, który będzie miał negatywny wpływ na Twoja reputację. Postaraj się udowadniać swoje racje bez emocji i słuchaj tego, co ma do powiedzenia rozmówca.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 2.08.2013

Prawdopodobnie Bliźnięta będą dziś rozwiązywać problemy finansowe. I choć Twoja sytuacja nie jest katastrofalna, lepiej zwrócić szczególną uwagę na wydatki i zastanowić się jak można zaoszczędzić.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 2.08.2013

Raki powinny teraz kupować antyki, obrazy, książki. Kupione tego dnia przedmioty będą służyły bardzo długo, przyniosą nie tylko radość, ale również ochronią od negatywnej energii, stworzą w domu harmonię. Jednak musisz udać się na te zakupy w dobrym nastroju.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 2.08.2013

Powab Lwów zachwyci dziś otoczenie. Sukcesem zakończą się negocjacje biznesowe, rozmowy ze współpracownikami. Również w sprawach osobistych możesz osiągnąć sukces.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 2.08.2013

Panny poczują się jak na skrzydłach za sprawą osiągniętego sukcesu. Będziesz dumny ze swojej pracy. Możliwe, że otrzymasz korzystną propozycję, związaną z Twoimi obowiązkami zawodowymi. Nowa posada będzie dotyczyć kierowniczego stanowiska.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 2.08.2013

Wagi dziś będą w dobrej formie. Z łatwością osiągniesz sukces podczas organizacji masowych imprez, wycieczek, wypadów. Będziesz w centrum uwagi, zabawiając zebranych swoim poczuciem humoru.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 2.08.2013

Skorpiony mogą dziś w całej krasie zaprezentować swoje talenty i wyjątkowe zdolności. Twoi znajomi będą mile zaskoczeni, a Ty zanurzysz się w pochwałach i komplementach. Postaraj się, aby zwrócił na Ciebie uwagę ktoś, kto nie jest Tobie obojętny.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 2.08.2013

Cała uwaga Strzelców będzie skierowana na miłosne romantyczne relacje. Zapragniesz namiętności, romantycznych porywów serca, wyznań. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby te marzenia się spełniły, musisz tylko przestać sam sobie przeczyć.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 2.08.2013

Gwiazdy będą dziś sprzyjać Koziorożcom w dążeniu do realizacji ich marzeń. Bez trudu pozbędziesz się tego, co przeszkadza w karierze lub życiu osobistym. Pamiętaj jednak, żeby nie działać pod wpływem agresji.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 2.08.2013

Pod koniec dnia Wodniki będą zdecydowani zrealizować to, o czym marzyli od dłuższego czasu. To może być zakup czegoś, wyjście do kina czy teatru. Możliwe, że zaczniesz uprawiać jakiś sport, lub zapiszesz się na lekcje tańca. Niezależnie od sfery zainteresowań i nowych aktywności staraj się, aby wspierała Cię w tym osoba o podobnych pasjach.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 2.08.2013

Ryby będą miały dziś dość męczący dzień, który będzie się im dłużył. Nie chodzi o zmęczenie fizyczne, ale psychiczne. Ciężkie myśli nie dadzą Ci spokoju. Prawdopodobnie nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością, a wynikają jedynie z Twojej bujnej wyobraźni.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 19 października 2013
    Ktoś musi pierwszy wyciągnąć rękę. Dobrze, żeby była to osoba mądrzejsza, która potrafi załagodzić konflikty. W sprawach zawodowych sugerowana jest ostrożność. Postaraj się nie...
  • Czy można odzyskać miłość?
    W tym artykule powiemy, kiedy jest możliwość odzyskania ukochanego. A także o tym, że Los będzie Ci w tym sprzyjał. Bo doskonale wiemy, że prawdziwa miłość zasługuje na drugą s...
  • Co pieprzyki mówią o problemach i talentach?
    Kosmiczne znaki losu odzwierciedlone są nie tylko w horoskopie, ale i na ciele. To pieprzyki, znamiona, zmarszczki itd. Człowiek przychodzi na świat absolutnie czysty, opró...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook