708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 1 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś wydarzenia nabiorą rozpędu i będą następować po sobie z prędkością światła. To dotyczy wszystkich dziedzin życia: zawodowej, rodzinnej, społecznej, biznesowej. Jeśli jesteś gotów wytrzymać taki napięty rytm, niewątpliwie uda Ci się wiele spraw pchnąć w dobrym kierunku. Jeśli jednak z taką prędkością nie czujesz się na siłach, lepiej odłóż sprawy na inny czas. Wtedy to Ty będziesz w centrum, a wszechświat zacznie wirować dookoła Ciebie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 1.08.2013

Barany dziś będą w centrum nieustannych relacji, podróży i załatwianie dokumentów. Prawdopodobnie wszystko to zadzieje się wbrew Twojej woli. Będziesz albo wykonywać polecenia przełożonych, albo pomagać bliskim. Od twoich działań będzie dużo zależało również i dla Ciebie.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 1.08.2013

Byki mogą dziś poczuć zmęczenie. Dlatego nie planuj na dziś negocjacje i poważne rozmowy, nie rozpoczynaj nowe projekty, nie wyjaśniaj ważnych spraw z otoczeniem. Odpoczywaj możliwie najwięcej.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 1.08.2013

Tego dnia zostaną założone ważniejsze tendencje przyszłości Bliźniąt. Musisz zaplanować swoje dalsze działania, określić istotne momenty, rozdzielić na etapy dalsze prace. Wówczas zyskasz bazę dla realizacji swoich marzeń.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 1.08.2013

Dziś Raki będą zmuszone postępować w zgodzie z normami, określonymi w zespole lub rodzinie. Trudno Ci będzie zboczyć z tej ścieżki, wdrożyć nowe pomysły lub postępować wbrew utartym schematom. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki takiemu obrotowi sprawy, zyskasz stabilność i pewność.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 1.08.2013

Lew będzie dziś głównym dowodzącym. Za Toba pójdą nie tylko sprzymierzeńcy, ale również te osoby, które dotąd się sprzeciwiały Twoim poglądom. Otoczenie będzie oczekiwało od Ciebie poleceń, rad i działania. Nie każ im długo czekać, aby nikt się nie rozczarował.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 1.08.2013

Panny mogą dziś być świadkami, a nawet uczestnikami zadziwiających wydarzeń. To, co się wydarzy, mocno Tobą wstrząśnie. Możliwe, że będziesz chciał powtórzyć czyjeś doświadczenie, przejąć strategię lub styl zachowania. Możesz wszystkiego spróbować, ale pamiętaj, żeby działać w zgodzie ze sobą.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 1.08.2013

Wagom może się wydawać, że czas się zatrzymał i wszystkie sprawy nagle przestały się rozwijać. Być może tak właśnie jest. Dzięki temu dokładniej spojrzysz na wszystkie szczegóły, zobaczysz to, na co wcześniej nie zwracałeś uwagi. To, co odkryjesz, może Ci się bardzo przydać.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 1.08.2013

Zmieniające się okoliczności mogą wpłynąć na pokrzyżowanie twoich planów. Z jednej strony może to wywołać niezadowolenie, ale z drugiej pojawi się realna szansa popchnąć coś z martwego punktu i skierować na odpowiednie tory.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 1.08.2013

Strzelce muszą dziś mieć się na baczności. Bliska osoba może naumyślnie lub całkiem nieświadomie okazać się przyczyną oszustwa. Jeśli nie zareagujesz od razu, ciężko będzie później naprawić krzywdę. Nie ufaj w stu procentach żadnym informacjom, miej nad wszystkim kontrolę.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 1.08.2013

Koziorożce mogą się spodziewać miłej wiadomości, która bardzo ich ucieszy. Podziel się swoimi odczuciami z przyjaciółmi, nie trzymaj emocji w sobie. Niech Twoi bliscy też przeżyją twoja radość, dzięki czemu nabiorą trochę pozytywnej energii.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 1.08.2013

Sytuacja osobista Wodników zmieni się na lepsze. Nie musisz od razu zdobywać całej twierdzy, wystarczy, że dasz do zrozumienia ukochanej osobie, że jesteś gotów poddać się bez walki. Czasem iluzja przegranej jest więcej warta, niż zwycięstwo.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 1.08.2013

Ryby mogą dziś odnaleźć dla siebie cos ważnego. Powinieneś poszpera ć w Internecie, spotkać się z różnymi ludźmi, poszukać czegoś w starych gazetach. Najważniejsze, abyś miał w głowie swoje marzenie lub żebyś myślał o zadaniu, które musisz szybko rozwiązać.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 16 sierpnia 2013
    Energia dnia pozwoli nieco odejść od codziennych trosk. Odrzucisz niepotrzebne wątpliwości, iluzje i fantazje. Przestaniesz uporczywie myśleć o pracy i obowiązkach zawodowych. ...
  • Żegnamy koszmary senne
    Sen jest odzwierciedleniem naszej rzeczywistości. Podczas nocnych koszmarów mózg nie udaje się na odpoczynek, w skutek czego zostaje naruszona praca wewnętrznych organów i syst...
  • Horoskop na 4 listopada 2013
    I znów początek kolejnego tygodnia. Do pracy nie chce się wyjść, trzeba będzie posiłkować się mocną kawą. Wstań nieco wcześniej i daj sobie czas na porządne rozbudzenie. Dzień ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook