708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 31 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Poczujesz dziś pewność siebie i dojrzysz perspektywy dalszego duchowego i materialnego rozwoju. Warto porozmawiać z bliskimi. Masz okazję na odnalezienie kontaktów z otoczeniem, przekonać do swoich racji przeciwników. Postaraj się wzmocnić relacje w rodzinie i zaangażować do swoich spraw bliskich.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 31.07.2013

Barany powinny dziś wyjść do ludzi. Jeśli ktoś o coś Cię poprosi, nie odmawiaj, pomóż. Nawe kosztem własnych spraw. Dzięki swojemu zachowaniu stworzysz dobry grunt do przyszłych działań.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 31.07.2013

Byki dziś mają szczęście w miłości. Jeśli nie układa Ci się z ukochaną osobą, dziś można wszystko naprawić i zacząć na nowo. Najważniejsze, aby poskromić dumę i postarać się usłyszeć siebie nawzajem, odrzucając pretensje.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 31.07.2013

Myśli i pragnienia Bliźniąt będą się dziś zagmatwane i do końca nie określone. Będziesz się miotać między jedną skrajnością a drugą, nie znajdując spokoju. Może to źle wpłynąć na relacje z otoczenie. Trzymaj emocje na wodzy.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 31.07.2013

Raki zetkną się z nie lada problemem. Będą musieli połączyć wyrachowanie i emocje. To nie będzie łatwe, ale jeśli osiągniesz harmonię, pojawią się szanse na realizację wielu marzeń. Musisz jednak działać sam, bez pomocy z zewnątrz.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 31.07.2013

Nie wykluczone, że Lwy poczują zazdrość wobec sukcesów innych. Wszystkie Twoje myśli będą skierowane na sferę finansów. Zachowuj się tak, aby sukcesy innych były dla Ciebie przykładem i popychały do nowych własnych osiągnięć.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 31.07.2013

Panny poczują chęć wykorzystać czyjeś pomysły lub podpisać się pod oryginalną myślą kogoś innego. Być może nawet odczujesz chęć przywłaszczenia czyjejś zasługi. Lepiej tego nie robić. Wcześniej czy później wszystko wyjdzie na jaw, a wtedy Twój autorytet może pęknąć jak bańka mydlana.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 31.07.2013

Przyjaciele mogą dziś zażartować sobie z Wagi, doskonale się przy tym bawiąc. Zyskasz w ich oczach, jeśli Twoje poczucie humoru pozwoli docenić żart i pośmiać się z siebie samego wraz z kolegami. W przeciwnym wypadku możesz zyskać jedynie łatkę nudziarza.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 31.07.2013

Tak naprawdę życie nie jest wcale takie złe, jak się może wydać Skorpionom. Małe niepowodzenia – to drobiazgi, na które nie warto zwracać uwagi. Skup się na najważniejszym. Czeka Cię spektakularny sukces i piękne zmiany w relacjach z bliskimi.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 31.07.2013

Sprawy dziś nabiorą takiego obrotu, że będziesz musiał akceptować i uznawać te fakty, o których chciałeś zapomnieć. Uwierz, że im wcześniej podzielisz się swoimi tajemnicami z bliską osobą, tym lepiej się poczujesz, a problemy same się rozwiążą.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 31.07.2013

Nie bój się wdawać w dyskusje. Z łatwością udowodnisz swoje racje, niezależnie od tego kim będzie Twój rozmówca. Po Twojej stronie będą Twoi koledzy, zdrowy rozsądek i Twoje zdolności. Walcz o swoje.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 31.07.2013

Wszystkie sprawy formalne, związane z dokumentami dziś będą do załatwienia. Im więcej małych sukcesów będziesz miał dziś na swoim koncie, tym lepiej będziesz wyglądał w oczach przełożonych. Dobry czas na rozwój kariery.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 31.07.2013

Ryby dziś będą musiały stoczyć walkę za swoje szczęście osobiste lub miejsce pod słońcem. Twoi przeciwnicy to cwani ludzie, dlatego musisz być mądrzejszy i sprytniejszy od nich. Pod koniec dnia poczujesz satysfakcję po walce, a zwycięstwo będzie już tuż tuż.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop miłosny tygodniowy od 21 do 27 października
    Choć coraz mroźniej na dworze, nasze serca wciąż będą spragnione gorących uczuć - większość z nas przygotowuje się już na listopadowe Święto Zmarłych, jednak w gonitwie za znicza...
  • Horoskop na 19 grudnia 2013
    Kołowrotek myśli, zdarzeń, niespodziewanych sytuacji. Jeżeli masz rozpisany dzień co do godziny, nie zdziw się, jeśli te plany zostaną wywrócone do góry nogami. Nie ma się czym...
  • Wsteczna Wenus – szansa odzyskać uczucia
    Wsteczny ruch Wenus zdarza się raz na 19 miesięcy, a czas tego ruchu trwa około 40 dni. W tym roku przypada na okres między 22 grudnia a 2 lutego 2014. Przez cały ten czas plan...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook