708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 30 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś z łatwością rozwiążesz problemy finansowe. Pojawią się nowe kontakty, osoby zainteresowane, dzięki którym możesz wznieść się na nowy poziom w sferze dochodów. Możesz dziś zaciągać kredyty, pożyczać pieniądze, kupować i sprzedawać nieruchomości. Duże zakupy do biura lub domu będą nadzwyczaj udane. Jedyne czego nie warto dziś zmieniać to sytuacji osobistej. W tej sferze wszystko musi pozostać bez zmian.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 30.07.2013

Warto zastanowić się nad swoimi pragnieniami i przeanalizować swoje uczucia. Określ czego tak naprawdę potrzebujesz w relacjach. Postaraj się powstrzymać od dawania rad przyjaciołom, gdyż niechcący możesz wprowadzić kogoś w błąd.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 30.07.2013

Z powodzeniem możesz się zatracić w urządzaniu domowego ogniska. Kup coś, co się przyda wszystkim członkom rodziny. Możesz też popracować nad niezrozumieniem w relacjach z bliskimi, posłuchaj tego co Ci mają do powiedzenia.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 30.07.2013

Bliźnięta mogą nie dać rady emocjonalnie. Jesteś zbyt uczuciowy i wrażliwy. Czyjeś słowa mogą Cię zranić, zwłaszcza jeśli pod twoim adresem będzie wypowiedziana ostra krytyka. W takich chwilach lepiej spotykaj się z osobami, które są Ci przychylne.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 30.07.2013

Nie wykluczone, że będziesz brać udział w ostrej dyskusji, która może się kończyć konfliktem. Postaraj się zachować spokój, budując w myślach tarcze obronną. Miej mądre podejście do każdej sytuacji, traktując to co się dzieje jako lekcję życiową.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 30.07.2013

Lwy, nic nie ryzykując, mogą pozwolić sobie na pokazanie się w pełnej krasie. Masz dużo nowych pomysłów i chęci, aby je zrealizować. Tym bardziej, że okoliczności teraz będą Ci sprzyjać. Nie odkładaj swoje decyzje na dno szuflady.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 30.07.2013

Panna ma szansę na rozwój i sukces finansowy. Wiąże się to jednak z ciężka pracą i kontrolowaniem sytuacji. Nie będzie łatwo, ale pod koniec dnia poczujesz radość i satysfakcję z pracy.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 30.07.2013

Dziś będziesz mieć do czynienia z prawem. Nie wykluczone, że zaczniesz załatwiać jakieś formalności w sądzie. Trudno powiedzieć, czy załatwisz wszystko pozytywnie, ale z pewnością nie stracisz nic.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 30.07.2013

Nieoczekiwana informacja, na jaką dziś wpadną Skorpiony, będzie wpływać na ich sytuacje materialną. Jeśli w przeszłości popełniłeś błąd, dziś możesz go naprawić. Nie zmarnuj ten szansy i rozwiąż ten problem natychmiast.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 30.07.2013

Strzelcy mogą dziś zostać oszukani. Ktoś, komu ufasz bezgranicznie może się okazać oszustem. Bądź ostrożny z operacjami finansowymi. Staraj się realizować je wyłącznie z osobami zaufanymi.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 30.07.2013

Bezpodstawny smutek i stan depresyjny będzie ciągnąć się przez cały dzień. Nie wywoła to specjalnych problemów, ale nastrój będzie daleki od idealnego. Najgorsze będzie to, że nie będziesz mieć wpływu na zmianę sytuacji, pozostanie jedynie przeczekać.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 30.07.2013

Przed Wodnikami otwierają się nowe perspektywy. Możesz nieźle zarobić albo zbudować nowe relacje z ważnymi osobami, dzięki którym będziesz mógł cos osiągnąć. Postaraj się zademonstrować swoje umiejętności, pozostawiając cos w zapasie na przyszłość.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 30.07.2013

Jeśli Ryby dziś nie odznacza się stanowczością i pewnością siebie, ryzykują stracić swoja pozycję. Może Cię wyprzedzić konkurent albo kolega z pracy. Pomoże Ci Twoja intuicja i umiejętność koncentracji w określonej sytuacji.

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook